NIBE-BIAWAR Sp. z o.o.

Opinie o NIBE-BIAWAR Sp. z o.o.

Były

Co jest powodem, że tak mało piszecie swoich opinii o firmie. Myślę, że jest dobrze i nikomu nie chce się pisać, gdyby było odwrotnie to przypuszczam, iż wpisów byłoby mnóstwo. Słyszałem sporo dobrego o firmie, kiedyś tu pracowałem i czasami wracam .

Lok
@Były

(usunięte przez administratora) Opinie jest dużo ale ONI płacą za to żeby usuwać złe wpisy

Natalia

@Wojtek jeżeli nie możesz znaleźć informacji o pracy to zawsze warto skontaktować się bezpośrednio z pracodawcą w sprawie rekrutacji, wtedy dostaniesz informacje z pierwszego źródła i jeżeli nie będą mieli wolnych miejsc to zapiszą Twoje CV w bazie. A skąd masz informacje, że NIBE-BIAWAR to dobry pracodawca? Ważne, żeby to uargumentować, bo akurat uzytkownik @Lulian nie był zadowolony.

Lulian

To jak płacą 1800 na rękę a później 2 tys, to w ciągu 8 lat niewiele się zmieniło. W 2009 roku płacili 1800 zł na rękę . Fakt, obowiązków jest tyle, że nie masz kiedy zjeść w spokoju kanapkę na drugie śniadanie. Jesz i pracujesz jednocześnie. Komu odpowiada praca za 2 tys netto ze specyfiką pracy robota na taśmie to śmiało można aplikować. Plus jest taki, że płacą na czas (chociaż to ich obowiązek wedle prawa a nie przywilej)

Wojtek

Dowiedziałem się, że NIBE-BIAWAR należy do dobrych pracodawców. Chciałbym aplikować do firmy ale nie widziałem zupełnie nowych ofert pracy. Czyżby firma nie potrzebowała aktualnie nowych pracowników.? Trochę martwią mnie niektóre opinie na tym wątku.

Elektromechanik

Pierwszy poziom z kierownikiem, (było dość przyzwoicie) drugi był z dyrektorem (śmiesznie jakby)

Czy znam się na elektronice - słabo Czy potrafię obsługiwać tokarkę i frezarkę - nie Czy znam się na hydraulice - spytałem, siłowej, czy tej wodnej (dość dobrze), bo wie Pan co, czasami hydraulikowi trzeba pomóc.

Borowy

Pracowalem w biurze ponad poltora roku. Praca w porzadku, jednak naklad obowiazkow na jednego pracownika przerasta najsmielsze oczekiwania. Wyrabianie nadgodzin jest rekompensowane dniami wolnymi, nie wyplata. Oczywiscie ze wzgledu na ogromna ilosc obowiazkow odebranie dni wolnych bywa wrecz niemozliwe. Placa bardzo niska - pierwsze trzy miesiace 1600zl pozniej 1800zl na reke. Po prosbie o podwyzke oczywiscie zostalem zapewniony, ze otrzymam 2100 netto. Niestety przy umowie otrzymalem tylko 2000. Ludzie w biurze naprawde swietni i przyjemnie sie z nimi wspolpracuje, jednak kierownictwo pozostawia wiele do zyczenia. Kazda inna wieksza firma w Bialymstoku placi ok 600 zl wiecej, na podobnych stanowiskach. Zmienilem prace i poszedlem do konkurencji na to samo stanowisko. Otrzymalem 2400 zl netto na start. Polecam wszystkim po studiach popracowac rok, dwa w Biawarze, zdobyc doswiadczenie i uciekac gdzie sie da. Firma nie daje wiekszych mozliwosci rozwoju.

Poldek

Czy warto interesować się pracą w NIBE-BIAWAR ? Zastanawiam się jaka tam może być atmosfera skoro nikt nie pisze nic na forum? Pewnie jest tak dobrze i boją się konkurencji, wolą nie chwalić firmy,?

Export

Witaj. Zapewne obsługą klientów z Niemiec i Austrii. Głównie e-mail i telefon. Do tego tłumaczenie wszystkiego od umów do ulotek. Może z wyjątkiem instrukcji obsługi bo te to grube knigi i zlecane są na zewnątrz.

Erwin

Tak mało opinii na forum jest bardzo zastanawiające. Czy jest dobrze w firmie i nikomu nie chce się nic pisać? Chciałabym aplikować do firmy i szukam na forum ocen pochodzących od pracowników. Może mi ktoś podpowiedzieć czym zajmowałby się asystent z biegłym niemieckim?

Vcool

(usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora)

Natalia

@Zainteresowany Myślę, że więcej informacji możesz uzyskać pisząc na adres firmy e-maila:sekretariat@biawar.com.pl

Odświeżam temat a konkretnie chciałbym wiedzieć jak tam wygląda praca na magazynie ?

Witek

Znajomy, który tu pracuje chwali sobie firmę i postanowiłem złożyć cv. Chciałem dowiedzieć się coś więcej ale po przeczytaniu wpisów nie wiem co mysleć!.

Ochotnik

Miałem złożyć swoje cv w Nibe bo słyszałem, że to dobra szwedzka firma. Wiem, że zarobki również są ok.

ktoś tam
@Ochotnik

to nieś cv i pracuj, opinie sam potem tutaj napiszesz

Adr.....

Jako marka w technice grzewczej BIAWAR jest juz reliktem (postkomunistyczną historią z dawnych lat) . Galmet, Kospel biją ich w wielu aspektach , a to tylko z powodu braku inwestycji w ludzi ( dobrych specjalistów) marketing-promocje oraz brak rozwój nowych produktów. (usunięte przez administratora) Jeśli chodzi o markę NIBE to jest tak samo bo kiedyś pompy gruntowe były NR.1 w kraju , a teraz konkurencja bije ich na łeb i szyje bo rozwija to co się sprzedaje . Czyli pompy do C.W.U lub C.O. Powód ten sam czyli brak dobrych specjalistów , a jeśli byli to i tak ich zwolnili albo sami uciekli. Nie oszukujmy się u konkurencji zarobisz o wiele lepiej i traktują ciebie jak inwestycje w firmę ( biznes) dla tego chcesz odpłacać sie swoją pracą dla pracodawcy. (usunięte przez administratora) Nie liczcie więc wszyscy pracownicy że NIBE-BIAWAR jest waszą przepustką w cudowne życie zawodowe. Powiem więcej to tylko krótkim momentem w którym trzeba przetrwać i iść dalej ! Nie nabędziecie tam niczego poza wrzodami żołądka i własną frustracją ze zarabiacie biernie i miernie. Zanim to dotrze do osób decyzyjnych was i tak tam już nie będzie bo rynek pracownika to to co spotka nas wszystkich w najbliższych latach. Takie firmy będą tylko trzymały miernych i przeciętnych ludzi bo nie będzie ich stać na inwestycję w was jako dobrych specjalistów w danej dziedzinie . Wiec odpowiedzcie sobie sami czy chcecie być jak ta firma i dalej tam trwać bierni ale miernie ? Z pozdrowienie były pracownik od exportu :)

Były pracownik;)

Firma dno. Pracowałem w niej przez 3 lata. (usunięte przez administratora) Zarobić można ok 2600 jeśli nagina się większy współczynnik. Człowiek w takim rytmie pracy zbyt długo nie wytrzyma bez zwolnienia lekarskiego, gdyż jest przemęczony tempem w jakim trzeba pracować. Normy na niektóre zbiorniki są nie realne do wykonania, wtedy pracownik ma płacone 11 brutto na godzinę;). Podwyżki w tej firmie są tak samo do wywalczenia jak woda do picia, której od lat w tym zakładzie nie ma.

Ludzie nie pchajcie się do tej firmy. Praca bardzo ciężka i mało płatna. Przez pierwszy rok nie zarobicie więcej niż 2300zł miesięcznie. Mało tego, przez pół roku od rozpoczęcia pracy nie macie premii tj około 350zł. Po dwóch latach pracy otrzymacie ok 2600, ale jak większość załogi zaczniecie rehabilitację no kręgosłup lub nogi. Nie warto więc tracić zdrowia za takie pieniądze. A i uważajcie żeby nie udusić się dymem bo wentylacji prawie nie ma.

Witraż
@Anonim

Anonim napisz to samo i ujawnij się. Nie masz nic do stracenia

Alik swój chłop

Siemka spawacze :) zarobię u Was w firmie jako spawacz z 3 tys. Proszę o wiadomość.

samba

no jakoś nie rozumiem dlaczego miałby aby dokonać takiej wymiany skoro byłbu ktoś dobrym przedstawiciel handlowym - możesz mi to w jakiś logiczny sposób wytłumaczyć?

ktoś

Zgadza się ale nie w tej firmie. Niestety podejście jest proste zawsze znajdą kogoś za mniejszą kasę zamiast docenić pracowników. Firma Beton

Glutson

biawar - duży zakład produkcyjny, wydawałoby się, że praca tam to marzenie, jednak jest zupełnie odwrotnie. Mentalność ludzi zatrzymała się na PRL, zero motywacji,. Dział sprzedaży to ciągłe rotacje, zarówno sprzedawcy stacjonarni jak i przeds. handl. Pracowałem tam, szybko odszedłem. Po dziś dzień nie żałuję ani trochę tego kroku, a wręcz uważam to za jedną z lepszych decyzji jaką podjąłem w stosunku do moich pracodawców

Zostaw merytoryczną opinię o NIBE-BIAWAR Sp. z o.o. - Białystok

• Jak się pracuje w NIBE-BIAWAR Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NIBE-BIAWAR Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NIBE-BIAWAR Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NIBE-BIAWAR Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w NIBE-BIAWAR Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NIBE-BIAWAR Sp. z o.o.