hmmmm..ja to w ogóle jestem rozwalony dlaczego ludzie piszą takie śmieci?????Zacznę od tego, że praca w tej firmie nauczyła mnie naprawdę wiele.Przepracowałem pewność siebie,nauczyłem się kierować rozmową z drugim człowiekiem, przepracowałem wiele swoich trudności,nauczyłem się pokory,wytrwałości i same plusy!!! Koordynatorzy wszyscy są super i nie słuchajcie co o nich piszą,bo są pomocni i bezinteresowni.Pracowałem kilku firmach z tej branży a ta firma jako jedyna w Toruniu zawsze wypłacała kasę na czas,uczciwie.Tak jak ktoś napisał wcześniej:za błąd tylko zwrócenie uwagi,a za wyniki pochwały i za to ich cenię.Pracowałem tam 8 miesięcy,zwolniłem się z powodu osobistego, ale na firmę nigdy nie powiem złego słowa, a ten kto to robi to jest starą ,,POMPKĄ'' !!Wychodzę z takiego założenia, że po co ludzie gadają śmieci skoro tak nie jest.Ile ludzi tyle zdań-taka jest prawda.Najgorsze jest to, że kłamią na forum,a tak nie jest. Ja tam już nie pracuję,ale na firmę nie powiem nigdy nic złego.Uważam,że w tej branży jest najważniejszy system szkoleń, a koordynatorzy pomagają w tym i to bardzo!!!Nie raz kiedy już miałem, dosyć rozmów z klientami, mój koordynator(usunięte przez administratora)stał się dla mnie jak ojciec!!!Wspierał mnie wiele razy w trudnych chwilach,dawał mi dużo energii i entuzjazmu i za to jestem i będę mu wdzięczny do końca życia. Nie tylko jako przełożony,ale jako bardzo ważna dla mnie osoba.Myślę sobie,że jeśli komuś praca nie pasuje zawsze może się zwolnić lub otworzyć swoją firmę i tyle.Jeśli chodzi o wypłaty to jest ona stała,wystarczy chodzić i kasa jest,a jeśli chodzi o prowizję to już zależy od umiejętności personalnych konsultanta,a nie od szefostwa.Osobiście widziałem ludzi,którzy nie umieją się wysłowić,a dostawali większe wypłaty ode mnie.To też o czymś świadczy,że praca koordynatorów nie szła na marne. W sumie to tyle o CALL CENTER GROUP najlepszej moim zdaniem firmie telemarketingowej w Toruniu;-)
(usunięte przez administratora)