callcenter group

Toruń

Opinie o callcenter group

Joanna

Pracujesz w callcenter group? Chętnie dowiemy się jak obecnie wygląda w niej praca. Czy zaszły w niej ostatnio jakieś zmiany? Dodatkowe informacje będą cenne dla osób, które myślą nad przesłaniem swojego CV do firmy.

ed

@flora no to masz już tutaj odpowiedz na swoje pytanie w sumie wiec zdecyduj czy Ci to odpowiada tutaj

mARTI

dziś byłam na rozmowie odnośnie pracy w call center GRUDZIĄDZ. stawka to 10zł brutto/h. praca w godz 12-20 lub 14-20. na początek pracuje się po 6h później można zwiększyć do 8h. 1 umowa to umowa zlecenie na okres 1 miesiaca, potem na kwartał a potem można przejść na um. o pracę. szkolenie trwa 5 dni po 6h/dziennie. jutro zaczynam szkolenie więc okaże się do dalej

do AGA

Hahaha, masz problem! Zgłoś się z zażaleniem do Jędrusika :D

AGA

A orientuje się któś co w sytuacji , jeżeli nie dostałam rozliczenia podatkowego rocznego od nich i z tego co wiem to żaden z moich znajomych za ubiegły rok pracujący ?

vigorka

He, dzisiaj idę złożyc na was donos do skarbówki i składki w ZUS sprawdzić - czy odprowadziliście; nie będę przez was miec nieprzyjemności z podatkami, obyście już nigdy nie dostali pracowników. Jak nie będeie składek - oddaje do sądu - szkodniki , nie będę za złodzieji bólic!!! Banda oszustów i złodziei - żeby pitu nie dosłać, już nie mówię o prowizjach, ktore obrzynaliście.

do piksel

Kim jesteś frajerze?

jgh

Do Jędrusika!

PIT

DOSTALIŚCIE PIT Z CCG? JAK NIE TO GDZIE SIE KIEROWAC?

ner

A jak ma wyglądać w zamkniętej firmie? Nijak, firma już nie istnieje, więc za wiele tam nie zarobisz :P

serio

Ja wygląda u was prowizja od spredazy po nowym roku? Ta w pc i plusie za sprzedaz?

do irek

Możesz co najwyżej posprzątać apartament i samochód pana Migacza.

h

Migacz to Migacz. Nie szukaj tu sensu.

ner

Ale o co chodzi z tymi opiniami na temat firmy, która już de facto nie istnieje? gdzie tu sens?

Agnieszka

Są opłacone opinie w cyklu miesięcznym, każdego 20 tego miesiąca musi się coś ukazać i tak się dzieje :)

antyMIGACZ

powtórzę: Skoro masz już dzieciaku płacone za robienie tych "opinii" to przyłóż się do roboty bo to co wklejasz ni kupy ni doopy się nie trzyma :) aaa, i ciekawe czy usuniecie ten wpis :) Migacz co tam słychać?

antyMIGACZ

ewka

Zgadzam się a kimkolwiek jesteś haha:p

a

Chyba nie halib tylko MIGACZ (to ksywka Waszego pana prezesa...)

ekna

Żenada kim Ty jesteś halib? czyżby pod pseudo halib pisał Jędrusik czy ktoś z niewydarzonej rodzinki? filantrop i rekin biznesu hahaha przeczytaj najpierw znaczenie w słowniku zanim użyjesz słów z wyższej półki taki z niego rekin biznesu a pieniędzy do dziś nie ma!!!!;/

do halib/

Hehe. Kim ty jesteś pajacu? Sam te bzdury wymyślasz czy ktoś ci to pisze?

Marek

Jędrusik to wspaniały człowiek, filantrop i rekin biznesu! Praca u niego to była przyjemność.

nikt nie otrzymał pieniędzy

Rafal

I co kase dostaliscie?

tobias solorz zak vel krok
@Rafal 17.07.2015 01:10
I co kase dostaliscie?

oczywiscie

ekna

Z taką kasą nawet najgorszy rozgłos że jest gnojem nie przeszkodzi aby otworzyć coś innego.Kasa w dzisiejszych czasach robi swoje!!!;/

ekna

Konta firmy Callcenter są puste ale Jędrusik się zabezpieczył w innych spółkach i podobno pieniążki za naszą pracę poszły już na konto innej spółki która nawiązała współpracę z Jędrusikiem na nową firmę...więc Monia jakie nie warto to nie jest proszenie się tylko walka o swoje prawa bo gościu i w przyszłości będzie wiedział że może tak postąpić z ludźmi jeśli teraz odpuścimy!!!!

kuks

otworzy firme?a kto bedzie pracował u niego po takim rozgłosie no moze zona i on hm .....kto teraz komu pensje wypłaci ? pewnie upadną i jak my za friko beda pracować

Monia

Nie ma szans żeby ta kasę dostać pewnie bo to bez sensu juz się go prosić o to on i ta nie odda trzeba inaczej to załatwić podobno jak jakieś dwie dziewczyny z grupy od agaty były u niego to się śmiał im w twarz .

ekna

Hm.... BMW i chata na Najnowszym Strzeżonym Osiedlu "Słoneczne Tarasy" w Toruniu kosztuje...a później jest się niewypłacalnym.Jędrusik w piątek nie wpuścił ludzi do firmy co najlepsze alarm podłączył tak aby dostać od razu telefon po czym wezwał ochroniarzy którzy ludzi proszących się o swoje pieniądze i chociażby śmieszne świadectwo pracy które jest potrzebne do rejestracji w pośredniaku przepędzili!!!! Co najlepsze(informacja potwierdzona przez dawne kierownictwo) Jędrusik ma [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na to że nie oddał ludziom pieniędzy nawet za miesiąc maj a otwiera nową firmę! Nic nie pozostało tylko zesłać karków na niego którzy zrobią porządek bądź zrobić z jego samochodu przecier z buraków(BMW+ bomba= przecier z buraków)!!!!!!! trzymajcie się dzielnie:)

Kala

Jak myślicie kiedy kasę zobaczymy ?

kuks

smieje sie w twarz nam wszystkim ,zwala wine na polkomtel tam uderzymy jak mu kasy nie dali ......na plusie trzeba notke podac zeby ludzie uwazali!

xxxxxxxx

PAMIĘTAJCIE ZAWSZE DŁUG MOŻNA SPRZEDAĆ ZAJMUJĄ SIĘ TYM ODPOWIEDNIE FIRMY. TAKA FIRMA JAK GO ZŁAPIE W SWOJE OBROTY TO NIE BĘDZIE WIEDZIAŁ JAK SIĘ NAZYWA. TAK GO PRZEWIOZĄ.......................

Czekamnakase

A macie adres to po tv sie zadzwoni a tak poza tym to na facebooku jest progil anty-ccg-system rowniez zapraszam do wpisow

kuks

jutro stajemy pod jego domem niech odda to co nam sie nalezy,albo z jego zonka na zakupy pojedziemy

kuks

47?wiecej ,oszukal ludzi i tyle ,trzeba ostrzec ludzi zeby znowu czegos pod przykrywka np zony nie otworzyl i dalej zerowal na ludziavh

Czrkamnakase

Kasy nie bedzie jest 47osob ktirym wisza kase prezes byl dzis w bydzi bmw stalo ale glupa walil i do firmy nie wpuszczal klamcy i tyle

ksenia

no to ciekawe jutro sadny dzień, będzie kasa czy też nie ???

lili

Kieras przechlany czerwony od wchłania alkoholik bez umiejętności zastanawiał się czy czasami specjalnie go nie wzięli by roz........l. Meline

Ktoś

Daria masz rację na 100 procent . Każdy tylko patrzy teraz żeby pieniądze wpłynęły a czuje ze ich nie zobaczymy. Ja chciałem iść na policje ale czy to coś da

Daria

No pewnie pozew zbiorowy i on nie ma szans . Za dużo świadków jest tego co on za akcje robił. ..

kuks

dobre Daria i jeszcze pare sprzecików i kasa dla nas!!!!!!!!!!!!!Kierownik kpina ,ze słuchawek buch na kierownika i rozwalił chlewik:)Proponuje ,aby wpisywały sie osoby które wniosły sprawy ja osobiście po wizycie u prawnika juz wiem co robić SKARŻYĆ

Daria

Całe szczęście ze ten chlew juz zamknięty. .. on ma kasy jak lodu ale nie liczy się z tym ze istnieją osoby które nie mają za co żyć ... znam osoby które pracowały do końca miesiąca a nic nie dostały! A muszą utrzymać rodzinę. .. serioo Kpina. Nie dość że kasa taka ze że życie można ułożyć to jeszcze pan kierownik! Niech ta plazme sprzeda co sobie w gabineciku ustawił !

Nati

Podobno już ktoś z jego żona rozmawiał z chłopaków to jego żonka powiedziała ze każdy kasę będzie miał na koncie 26 właśnie. Tak jak poprzedniczka tez to slyszalam

kuks

zapłacic to musza inne długi,my to pestka wiec sądy tez im nie straszne jak maja upadłość

Daria

Kasa będzie 26 na koncie . Bo mają mieć przelew z Polkomtela. Wiec raczej powinna być muszą zapłacić bo dobrze wiedzą że czekał by ich sąd :) a tego raczej by nie chcieli .. opinie juz i tak mają piękną

Vera

Koleżanka mi mówiła, że kasa na być do końca tygodnia! Ja byłam dzis na rozmowie na szosie bydgoskiej - tam sprzedają dla T-Mobile. 10 zł/h jak ma sie frekwencje i prowizje od sprzedaży. Ludzie generalnie mili..ale mówią że trzeba sprzedawać.. Jutro nam szkolenie- mam nadzieje ze ra firma bedzie lepsza niż to g...

@Vera 16.06.2015 21:48

kasa do konca tygodnia???nie róbmy sobie nadzieji

Daria

Już nie musi szukać .Ccg ogłosiło wkoncu upadłośc. Nareszcie tej melina nie ma.! Meliny nie ma i kasy tak samo . W sumie co się dziwić skoro BMW kosztuje sporo :)

Rafal

Macie swoj piekny telemarketing kiedys tez tam pracowalem ale teraz smiac mi sie chce jaki bylem , jak hiena zerujaca na ludziach byle miec punkt , zwlaszcza tej firmy nie zaluje bylem jednym z lepszych mialem umowe o prace jako jedyny w odziale przyszla nowa pani kierownik i zwolnienia kij jej w oko niech dalej szuka naiwnych haha

Daria

Pan kierownik se jaka robił z nas! Za 6 zł na czysto robić haha ha kpina. Co z tego jak były punkty skoro to niby punkty a na następny miesiąc przeszły albo że niby rezygnacja byle by kasy nie wypłacić .Całe szczęście ze juz tej melina nie ma! Tylko teraz czekamy na kasę ! Niby 26 będzie ale to jest prawdopodobne skoro również w tym terminie wynagrodzenie otrzymają osoby które wczoraj zakończyły współpracę z CCG. Oni wyjścia nie mają skoro jest tyle ludzi bez kasy wiec kierownik by się obawiał tego . Powiem tyle żałuję że w tym gównie siedziałam!

Daria

Bez przesady. Nie będzie kasy i tak zrobili nas w uja i co się poradzi. Do sądu jedynie bo dużo dowodów na ich nie uczciwość juz mamy:)

Zostaw opinię o callcenter group - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie callcenter group