Opinie o Callcenter Group w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Callcenter Group. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Callcenter Group o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Callcenter Group w Toruń

Daria

Całe szczęście ze ten chlew juz zamknięty. .. on ma kasy jak lodu ale nie liczy się z tym ze istnieją osoby które nie mają za co żyć ... znam osoby które pracowały do końca miesiąca a nic nie dostały! A muszą utrzymać rodzinę. .. serioo Kpina. Nie dość że kasa taka ze że życie można ułożyć to jeszcze pan kierownik! Niech ta plazme sprzeda co sobie w gabineciku ustawił !

Nati

Podobno już ktoś z jego żona rozmawiał z chłopaków to jego żonka powiedziała ze każdy kasę będzie miał na koncie 26 właśnie. Tak jak poprzedniczka tez to slyszalam

kuks

zapłacic to musza inne długi,my to pestka wiec sądy tez im nie straszne jak maja upadłość

Daria

Kasa będzie 26 na koncie . Bo mają mieć przelew z Polkomtela. Wiec raczej powinna być muszą zapłacić bo dobrze wiedzą że czekał by ich sąd :) a tego raczej by nie chcieli .. opinie juz i tak mają piękną

Telemarketer

Ta rozmowa ? To byl monolog. Odpowiedzialam na jedno pytanie a pani ukradkiem czytala cos w telefonie zaslaniajac sie cv.Minelo 15 minut, po czym stwierdzila ze sie odezwie

Bylo jedno pytanie

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Vera

Koleżanka mi mówiła, że kasa na być do końca tygodnia! Ja byłam dzis na rozmowie na szosie bydgoskiej - tam sprzedają dla T-Mobile. 10 zł/h jak ma sie frekwencje i prowizje od sprzedaży. Ludzie generalnie mili..ale mówią że trzeba sprzedawać.. Jutro nam szkolenie- mam nadzieje ze ra firma bedzie lepsza niż to g...

kuks
@Vera

kasa do konca tygodnia???nie róbmy sobie nadzieji

Daria

Już nie musi szukać .Ccg ogłosiło wkoncu upadłośc. Nareszcie tej melina nie ma.! Meliny nie ma i kasy tak samo . W sumie co się dziwić skoro BMW kosztuje sporo :)

Rafal

Macie swoj piekny telemarketing kiedys tez tam pracowalem ale teraz smiac mi sie chce jaki bylem , jak hiena zerujaca na ludziach byle miec punkt , zwlaszcza tej firmy nie zaluje bylem jednym z lepszych mialem umowe o prace jako jedyny w odziale przyszla nowa pani kierownik i zwolnienia kij jej w oko niech dalej szuka naiwnych haha

Daria

Pan kierownik se jaka robił z nas! Za 6 zł na czysto robić haha ha kpina. Co z tego jak były punkty skoro to niby punkty a na następny miesiąc przeszły albo że niby rezygnacja byle by kasy nie wypłacić .Całe szczęście ze juz tej melina nie ma! Tylko teraz czekamy na kasę ! Niby 26 będzie ale to jest prawdopodobne skoro również w tym terminie wynagrodzenie otrzymają osoby które wczoraj zakończyły współpracę z CCG. Oni wyjścia nie mają skoro jest tyle ludzi bez kasy wiec kierownik by się obawiał tego . Powiem tyle żałuję że w tym gównie siedziałam!

Daria

Bez przesady. Nie będzie kasy i tak zrobili nas w uja i co się poradzi. Do sądu jedynie bo dużo dowodów na ich nie uczciwość juz mamy:)

kurcze to grubo, chyba ciężko będzie odzyskać od nich pieniądze za nasze wypłaty. ja już wysłałam cv znajomy mi polecił który tam pracuje, placą na zlecenie 10 zł plus prowizje i nie ważne ile umów wyślesz jak wyślesz 10 do dostajesz prowizje za nie wszystkie. można też tam na firme ale nie orientuje się jak to wygląda większa stawka ale nie wiem dokładnie bo ja będę chciała na zlecenie żeby ustawić sobie grafik pod studia. wysyłałam maila z cv na wspolpraca.torun@customerservice24.pl wczoraj i za chwile do mnie oddzwonili i zaprosili na rozmowę na wtorek. dzwonili z numeru 56 663 34 56 to tak jakby ktoś potrzebował. musimy się trzymać razem żeby jakoś przetrwać i odzyskać nasze ciężko zarobione pieniądze!!!

Oszukany

Od 3 dni bylo ogloszenie o wynajeciu tego budynku za 35tys plus vat . Dzisiaj juz zkiknelo. Wiec wiedzieli od jakiegos czasu o upadku, robili wszystkich za przeproszeniem w (usunięte przez administratora)

Sara

To sprawdzone informacje o upadku CCG ? Kiedy firma zbankrutowała ?

konsultantka 94

A wiec dziekuje Bogu ze odeszlam odrazu po informacji ze przenosimy sie do Torunia. ! Ja dostalam 10 maja kasę, nie mniej jednak w kwietniu spoznila sie ksiegowa o tydzień z wyplata. ! Co to za polityka ! Współczuję ze nie dostaliście kasy, wiadomo każdy ma swoje wydatki. Musicie sie zmobilizować zalorzyc jakąś grupę na fb i pisac na bierz co co robicie i sobie pomagać ! I zaskarżyć ich, niech sprzedają kompy, biuro i placa

sluchawa

większość osób nie odpuści swoich pieniędzy, pracownik ma swoje prawa, nawet przy umowie zlecenie. Walczmy o swoje, nie może tak być, że ludzi mieszają z błotem a nawet nie dotrzymują terminu wypłaty. A odsetki lecą

matt

tyle ze ja juz za zeszly miesiac nie otrzymalem , sprawe zalatwiam sadownie ale skoro upadli to bedzie pewnie ciezko odzyskac kase.. z pustego i salomon nie naleje

OMG

Firma ogłosiła upadłość. Co z Naszymi wypłatami??????????????

radix11

nie boj nie jestes sam dzis 12 aja tez wyplaty nie mam

Mat

Do teraz mi nie wypłacili pieniedzy . sprawe kieruje do sądu , niestety umowa zlecenie więc mniejsze pole manewru ale swoje pieniądze odzyskkam

zosia

Ta firma to porażka, zatrudnili jakiegoś przepitego kierowniczka, który traktuje ludzi jak śmieci, z dnia na dzień zmienił godz pracy na 9-17 po mimo tego, że większości osób to nie odpowiada, ale kogo to obchodzi, system prowizyjny, który nie daje zarobić, baza, na ktorej nikt nie odbiera, czyli nie zarabiasz. koordynatorzy dno, zero umiejętności nauczania, zero umiejętności odpowiadania na pytania. Wypłaty nigdy na czas, oszukują i okradają pracowników na każdym kroku. Trzymajcie od tej firmy z daleka.

konsultant

trzymajcie się od tej firmy z daleka! nie dość, ze oszukują na każdym kroku, nie płacą w terminie to jeszcze ok 30 usług sprzedajesz za darmo, później ewentualnie jakąś śmieszną prowizję zarobisz, a później i tak zastanawiasz się o ile oszukają Cię przy wypłacie, z miesiąca na miesiąc i tak zmniejszają punktację. mobbing, traktowanie pracowników jak śmieci i kierownik, który miesza pracowników z błotem. banda złodziei oszustów. najgorsza firma jaka istnieje.

Zostaw merytoryczną opinię o Callcenter Group - Toruń

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Callcenter Group?

Kandydaci do pracy w Callcenter Group napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Callcenter Group
2.4/5 Na podstawie 339 ocen.

Callcenter Group