Opinie o „JOGO” – Łódzka Spółdzielnia Mleczarska w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie „JOGO” – Łódzka Spółdzielnia Mleczarska. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w „JOGO” – Łódzka Spółdzielnia Mleczarska o rekrutacji.

Branże: Mleczarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o „JOGO” – Łódzka Spółdzielnia Mleczarska w Łódź

No stres

Witam moze mi ktos powiedziec czy sa przyjecia na produkcje lub jako kierowca jak ty wyglada finansowo dodam ze pracuje na produkcji 16 lat

@No stres

Jeśli chodzi o aktualne ofert pracy to na stronie https://www.jobs.pl/pracodawca/jogo-lodzka-spoldzielnia-mleczarska-50223 firma szuka tylko osoby na stanowisko sprzątaczki. Może spróbuj złożyć CV bezpośrednio w kadrach i daj znać jeżeli uda Ci się podjąć pracę.

No stres
@Marek

Tam nocki czy 4 brygady

marks
@No stres

daruj sobie to przedsiębiorstwo wręcz omijaj

droga
@Marek

Pani polecam firemke as block dobrze sprzataja ,po Was

Jogurtowi68

Witam Czy ktoś wie czy informacje ktore krążą na temat bankructwa mleczarnia jogo są prawdziwe???

Waldemar
@Jogurtowi68

Czas najwyzszy

droga
@Jogurtowi68

ta osm została wchłonieta przez dobrze zarzadzającą inną osm... więc ci ze stażem długim będą miec gożej lub lepiej a ci ze stażem krótkim no cóż życie zweryfikuje i nowy prezes nie ten na nogach z waty jak dotychczas

pyć zmień y na a

ogólnie Firma syff zonka tam pracuje przez ok 30 lat 2 tysiące zarabia do tej pory firemka z czasów jak prl 1 złoty ,plus 5 zł z rybakiem prezes opoka , nie do ruszenia aferzysta nieudacznik do wyjeb...

pyć zmień y na a
@pyć zmień y na a

oby sie zmieniło na lepsze

Stały klient

Tak sobie czytam te opinie o Waszym jogo i sobie myślę że trochę przesadzanie. Znajomy poszedł do was na kierowcę z Ozorkowa i bardzo sobie chwali po 2 godziny stoi pod domem służbowym autem podobno lepiej ma jak w ozo.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie „JOGO” – Łódzka Spółdzielnia Mleczarska, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Laborant / Laborantka? Podziel się swoimi wrażeniami!
zybi

Szykują się niezłe zmiany W końcu się ktoś mądry za to wziął..Oj biada nygusom co doprowadzili do tego .Koniec czasów PRL-u.

Ciekawy
@zybi

Co takiego się dzieję?

UHT 3.2

(usunięte przez administratora) I wszystko jasne

UHT 3.2
@UHT 3.2

Wyzysk ponad siły . Robota robota , tylko patrzeć jak wszystko się posypie.

@UHT 3.2

Czemu wyzysk? Możesz podać jakieś konkrety? Dzięki z góry za odpowiedzi!

Jagoda

Polecam w ciężkich chwilach jogurcik :)

Sam Wiesz Kto

Tragedia. Unikać jak ognia. Wredne babska, zazdrość i zero kultury. Dział handlowy i rozliczenia, stare wredne raszple

Karol
@Sam Wiesz Kto

Hahahahahah

gośammm

super produkty bardzo smaczne polecam Moje sugestie dla JOGO Łódzka Spółdzielnia Mleczarska: oby tak dalej

Weronika

@Jarek, napisałeś, że firma potrzebuje osób do pracy. Możesz powiedzieć na jakie stanowiska? Jakie warunki zatrudnienia oferuje i jakie warunki trzeba spełnić, by dostać pracę? Twoja opinia może okazać się bardzo pomocna.

Jarek

Potrzebuję

Rolnik

JOGO to obecnie najgorzej płacąca mleczarnia rolnikom za dostarczany surowiec do produkcji, ale tak jest jak się sprzedaje mleko na przerzut, gdzie rada nadzorcza.

Byly rolnik
@Rolnik

Nic dziwnego kase prezes potrzebuje ponadto przy wpadkach rada ma powtórne badanie a inni nie stad cisza ze strony rady

pracownik skupu
@Byly rolnik

To kłamstwo,nie ma takiej możliwości aby ponowić próby! Natomiast ty jeżeli nie potrafisz pozyskać mleka spełniającego wymogi normy to wypij je sam ,daj świmiom lub swoim dzieciom.Smacznego!

Byly rolnik
@pracownik skupu

To nie klamstwo pracowniku skupu tylko prawda ( przypadkowo to widzialem) a swinie to tak naprawde nie chca zryc nawet tego co macie z odpadow nie wspomne o gotowym wyrobie u troche grzeczniem slugusie prezesunia

Pracownik skupu
@Byly rolnik

Uzywaj papieru taletowego i myje ręce przed wyjściem z toalety ,chyba ze chodzisz w pole za stodoła [no cóż można i tak] umyj krowy i wtedy nie będziesz miał przypadku.To takie proste ,a dla ciebie takie trudne. w

Byly rolnk
@Pracownik skupu

Jakoby w mej mleczarni nie mam zadnych problemow jak chodzi o jakosc mleka tylko tu zawsze cos sie dzialo a i tak bylo odbierane ( po co jak bylo zle) a i kultura pracownikow mleczarni w porownaniu z pracownikiem skupu co mi odpisuje jest na b wysokim poziomie. Dobrze ze jestem w innej mleczarni.

Weronika

@Była, dziękuję za Twoją wypowiedź. Napisałaś, że szefostwo jest dziwnie zadowolone z sytuacji, że pracownik odchodzi, możesz napisać co dokładnie masz na myśli, dlaczego tak uważasz? @Ekonomista, z Twojej wypowiedzi wynika, że stanowisko przedstawiciela handlowego widzisz z innej perspektywy, czy możesz powiedzieć coś więcej o pracy na tym właśnie stanowisku? Jakie niezbędne narzędzia do pracy otrzymuje handlowiec? Czy wynagrodzenie jest podstawowe plus prowizja od sprzedaży?

Weronika

Obecnie firma JOGO poszukuje kandydata na stanowisko przedstawiciela handlowego, możecie napisać coś więcej o pracy na tym stanowisku? Czy firma oferuje stabilne zatrudnienie na umowę o pracę? Jak przedstawia się kwestia benefitów pozapłacowych oraz wynagrodzeń? Wasza wypowiedź jest niezwykle istotna dla potencjalnych kandydatów, którzy rozważają rozpoczęcie współpracy z JOGO.

Była
@Weronika

Pensja przedstawiciela nieco powyzej 2000 zł, po roku jeżdzenia własnym samochodem, gdzie na paliwo i eksploatacje dostajesz na cały miesiąc nie całe 500 zł, możesz go oddać na szrot, twój przełożony, kolejny z resztą ma to gdzieś, to i wszyscy wartościowi ludzie się zwalniają, handel bez handlowców, zresztą szefowie sprawjają wrażenie dziwnie zadowolonych tej z sytuacji, że odchodzisz, także stanowisko bez żadnych szans, unikać jak ognia

Ekonomista
@Była

Ty też byłaś wartościową osobą?Jakoś nie widać tego po efektach twojej pracy.Samochodem potrafi jeździć wielu wystawiać delegacje również,ale sprzedać produkt efektywnie już niestety potrafi bardzo niewielu.Dobrze,że już Cię tam nie ma.

Weronika

@Xxx Oczywiście, że możesz napisać jak wyglądała Twoja współpraca z firmą JOGO, jednak opinie umieszczane na forum nie mogą łamać regulaminu. Zapoznaj się z nim i wtedy napisz opinię, proszę. Co do drugiej Twojej wypowiedzi. Oczywiście, Twoje zdanie na temat danego pracownika może być takie, jakie jest, jednak nie ma potrzeby obrażania kogokolwiek tutaj, na forum. Zamiast tego, opisz proszę, całą sytuację o której mówisz.

Xxx

WERONIKO mówi Pani iż nie wolno obrażać tak? A jak ten super zmianowy obrażał mnie i innych pracowników to ok? Taki bohater wielki z niego jak wydzierał się na dziewczyny!!! Tylko jak może obrażać mnie osoba która umie mniej od pracownika? I ja dziś nie mogę powiedzieć prawdy jak wygląda praca w firmie?

@Xxx

Ten zmianowy chociaż pomaga bardzo, i interesuje się praca .A każdemu zdążą się mieć gorszy dzień, może tak było kiedyś ale niektórzy wola z nim pracować. Bo zawsze zorganizuje podmiane i jak się zdenerwuje to chociaż przeprosi. Także nie jest taki zły.

Xxx
@Ola

Mnie nigdy nie przeprosił ..... Zachowywał się jak by co najmniej był kierownikiem... Zapewnia podmiane? Łał szał poprostu..... A w razie potrzeby jako zmianowy potrafi coś więcej? Ustawić jakoś maszynę, przyjść stanąć za operatora operatorke gdy należy mu się ta przerwa ? Pomoc w ustawieniu? Jedyne co mi pomagał to latać do kierownika i szeptać mu do ucha na mnie. Zakończymy temat bo szkoda przepychanki a ja zdanie o nim nie zmienię.

Weronika

Pojawiło się kilka nowych komentarzy, jednak niektóre z nich łamią regulamin. W związku z tym, chciałabym Was prosić o zapoznanie się z regulaminem forum GoWork.pl. Tutaj pozostawiam Wam link - https://www.gowork.pl/regulamin Ponadto, chciałabym Was prosić o dyskutowanie na tematy związane z pracą w firmie JOGO.

Kicia

Mam pytanie .Czy to prawda że kobiety w Jogo pracują na 2 zmiany .Jak jest z niedzielami tzn ile płacą i co z sobotami czy za odbiór czy też płatne

Zuzanna
@Kicia

Tak kobiety pracują na dwie zmiany, czasami na trzy, zależy od potrzeby produkcji. Soboty i niedziele pracujące są do odbioru, natomiast za niedziele jest płacony dodatek.

Kicia
@Zuzanna

Tzn że niedziele za odbiór?+dodatek.A jeżeli tak to ile tego dodatku. A jak jest z przełożonym,można się z nimi dogadać?I ogólnie jaka jest atmosfera w zakładzie

@Kicia

Kicia tyle dodatku co kot naplakał hahaa

Olek
@Kicia

Dodatek za niedzielę 37 netto Nie ma dodatkowo płatnych godzin tylko dni do odbioru

Weronika

@Olek a czy nie można porozmawiać o tym, żeby grafik był ustalany z wyprzedzeniem, bo każdy ma swoje plany i chciałby wiedzieć kiedy musi przyjść do pracy?

@Weronika

Tak można porozmawiać godzinę wcześniej ha ha przed końcem pracy ha ha

Weronika

@Xxx Zapoznaj się z regulaminem forum, zanim umieścisz opinię. Twoja wypowiedź go łamie, gdyż niedozwolone jest pisanie o innych pracownikach w sposób, gdzie podajesz ich dane osobowe. Ponadto, stanowczo zabronione jest obrażanie innych. Niemniej jednak, może w takim wypadku, po prostu napiszesz o tym, jak przebiegała Twoja współpraca z firmą JOGO z zaznaczeniem tych pozytywnych, jak i mniej pozytywnych rzeczy. Sprawi to, że Twoja opinia będzie bardzo rzetelna.

zulu gula
@Weronika

Zamknij ryj (usunięte przez administratora)

@zulu gula

To się Mistrz popisał :)

Zostaw merytoryczną opinię o „JOGO” – Łódzka Spółdzielnia Mleczarska - Łódź

• Jak się pracuje w „JOGO” – Łódzka Spółdzielnia Mleczarska?

Zobacz opinie na temat firmy „JOGO” – Łódzka Spółdzielnia Mleczarska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 67.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w „JOGO” – Łódzka Spółdzielnia Mleczarska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 8 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 42 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

„JOGO” – Łódzka Spółdzielnia Mleczarska