Opinie o „JOGO” – Łódzka Spółdzielnia Mleczarska w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie „JOGO” – Łódzka Spółdzielnia Mleczarska. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w „JOGO” – Łódzka Spółdzielnia Mleczarska o rekrutacji.

Branże: Mleczarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o „JOGO” – Łódzka Spółdzielnia Mleczarska w Łódź

Slawek

(usunięte przez administratora) buta, kultura biznesowa na zerowym poziomie. Nie polecam a nawet odradzam pracę.

Pracownik-Biedak

Przeciętne wynagrodzenie brutto we wrześniu 2022 ok. 6800 zł. a Jogo gwarantuje Ci 3.010zł. Inflacja we wrześniu 17% a w Jogo możesz otrzymać 10% premii. Ale za to Jogo szuka specjalisty ds. eksportu, kolejnego "specjalisty". A może zatrudnić zwykłego przedstawiciela ale za to że znajomością branży mleczarskiej. Bo nowym "specjalistom" coś nie idzie, produkcja wciąż mniejsza i mniejsza, nowych odbiorców nie przybywa tylko starych ubywa. Wygląda na to, że nowi "specjaliści" póki co potrafią jedynie szukać oszczędności w kieszeniach pracowników. Zamiast zwiększać sprzedaż wolą podziwiać drogę do domu z okien służbowych samochodów. Zatem "specjaliści" powodzenia w realizacji swoich zadań bo czasu coraz mniej.

OOOO

Dziękuje ! palanty ;) w złym albo dobrym znaczeniu dla firmy :P

Marzena
@OOOO

Czemu określenie palanty miałoby być dobre dla firmy? :P Wytumaczysz czemu ją tak nazwałeś?

Śmietana

Co się stało z Państwa śmietaną? Obecnie bardziej przypomina jogurt, aniżeli śmietanę.

@Śmietana

nowy management nie odróżniaja jogurtu od śmietany, onia tam tylko b2b fmcg ibm cpn i kghm :), a na końcu pocałujta mnie w :)

Viola
@Krzysio

Te wszystkie działania powinny zostać rozliczone. Mleczarnia została zniszczona

@Viola

tam jest więcej długu niż szarych komórek w zarządzę, pozamiatane, kaplica

Jerzy
@Krzysio

Czyli niewiele jest tego długu

@Jerzy

relacja jest zachowana nic nie mówię o liczbach, 10000000>0 lub 10000000>9999999 :)

@Krzysio

W celu pełnej identyfikacji adresu IP administrator podaje dokładny czas połączenia – datę i godzinę publikacji konkretnego komentarza. Posiadając te dane policja i prokuratura przez dostawcę Internetu są w stanie dotrzeć do autora wpisu. P.s. Gratuluję wpisu!! Twój Intelekt - to poziom ,,0"

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie „JOGO” – Łódzka Spółdzielnia Mleczarska, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Laborant / Laborantka? Podziel się swoimi wrażeniami!
Pracownik-Biedak

Przeciętne wynagrodzenie brutto w czerwcu 2022 to 6.554 zł., Jogo Ci gwarantuje 3.010 zł brutto. Inflacja w czerwcu 2022 to 15,5%, Jogo Ci gwarantuje 10% premii. A miało być tak pięknie........

@Pracownik-Biedak

Chyba lepsze 10% premii niż 0, no nie?

Seba
@Aleksandra

0 % premii, to twój poziom, NO NIE ? A może tak... CHYBA LEPSZE 20% PREMII NIŻ 10, PRAWDA?

@Seba

Jak Ci mało to idź do szefostwa może dadzą Ci 20%? I nie obrażaj mnie, lepiej Ci jak to napisałeś?

Seba
@Aleksandra

Dostosowałem się do Twojej wcześniejszej wypowiedzi, której ton obraźliwy i lekceważący zasługiwał tylko na skarcenie. I powstrzymaj się od dawania innym swoich głupich rad, tylko weź się za naprawianie tonącej firmy. Przekaż dobre rady Pani Prezes skoro jesteś sprawnym i kompetentnym wizjonerem.

Wiktoria
@Seba

Poważnie ktoś z firmy tak niemiło się do innych zwraca? Bo jeśli tak to chyba nieco słabo o nich świadczy? :/

Ciekawski z okolic

Jakie są zarobki na stanowisku PH , jakie auto oferuje firma ?

Midas
@Ciekawski z okolic

Z chęcią się podpinam pod pytaniem.

Midas
@Ciekawski z okolic

3500 netto Skoda Fabia

Jarosław

Dopóki będzie to prywatny folwark opasłego i nieudolnego dojarza spółdzielczych pieniędzy, dla którego pracownik to nikt, nie wróżę niczego dobrego. O upadku tego dziadostwa nie powiedzą w ogólnopolskich wiadomościach najwyżej w gazetce osiedlowej.

Jogo
@Jarosław

Zgadzam się. Pracowałem tam 15 lat.

Janusz Rogozinski
@Jarosław

Wkrótce złoże doniesienie o podejrzeniu możliwości popełnienia przestępstwa fiskalnego do prokuratury .Przepisy fiskalne w RP zobowiązują wszystkie podmioty prowadzące działalność gospodarcza dokumentowania obrotu towarowego przez ewidencjonowanie wszystkich transakcji finansowych (kupno-sprzeda) faktury paragony. Dział skupu Spółdzielni wykonuje dzienny skup mleka od dostawców samochodami bez sprawnych. drukarek i nie wydaje paragonów dostawcom Dzienny skup rozlicza się na podstawie ręcznych wpisów do rejestru. Spółdzielnia Jogo nie przestrzega przepisów RODO . Faktury dostawców z zawartymi wrażliwymi danymi są przewożone przez kierowców a nie drogą elektroniczną internetowa jak to czynią inni. Na fakturach są dane typu imię nazwisko dostawcy adres pesel , numer konta bankowego . W ubiegłym roku osobiście informowałem p. prezes o tych nieprawidłowościach ,do dnia dzisiejszego nic się nie zmieniło .

Pracownik-Biedak

Przeciętne wynagrodzenie w lipcu 2022 r. wynosi 6.778 zł brutto, w porównaniu z czerwcem br. wzrosło o 224 zł. A Jogo gwarantuje Ci 3.010 zł brutto. Inflacja w lipcu 2022r. to 15,6%, Jogo gwarantuje Ci niezmiennie 10% premii. Drodzy Współpracownicy, niebawem z Pracownika-Biedaka staniemy się Pracownikiem-Żebrakiem. PS. Im więcej samochodów służbowych przed przed biurowcem tym mniejszą produkcja. To może w ramach wyrównania wszyscy będziemy jeździć do domu służbowymi autami.

@Pracownik-Biedak

A czy zarobki nie zależą też od określonych stanowisk?

To co się dzieje w tym zakładzie to jakiś cyrk. Zero organizacji. Pracownice co przyjeżdżają z Kraszewa nie dość że traktowani są jak święte to jeszcze "pracują" może z 5 -6 godzin i nikt nie widzi problemu. Też bysmy chcieli żeby samochód po nas przyjeżdżał, zabierali spod domu i do tego wszystko w ramach godzin pracy. Najlepsi sa kierownicy zmianowi wymagają żeby robić coś na czym w ogóle się nie znają i sami nie wiedzą co chcą żeby robić !! Niektórzy brak wyższego wykształcenia próbują nadrobić kompletnym brakiem szacunku do pracowników. Krzyk i lekceważenie. Kiedyś za poprzedni zarząd to było nie do pomyślenia, a teraz taki poziom właśnie reprezentuje ten zakład. Nie polecam jeśli ktoś kiedykolwiek pomyśli o pracy tutaj.

Małe sprostowanie, pracownicy z Kraszewa nie są zabierani z pod domów, tylko muszą dojechać po kilkanaście km do oddziału w Kraszewie i tu czeka na nich bus i nie dojeżdżają tam dla przyjemności, tylko dlatego że oddział się likwiduje i zostali postawieni przed faktem dokonanym, albo przechodzą do Łodzi, albo odchodzą. Drugą sprawą jest fakt, że jest jeden bus, który wozi pracowników z Kraszewa na 3 zm i na ten moment nie ma możliwości fizycznej, żeby każda zmiana pracowała 8 godz i jak się to komuś nie podoba, to proszę iść do władz wyższych i to sobie wyjaśnić. Przykro nam, że pracownicy w Łodzi nas tak źle odbierają, liczyliśmy na cieplejsze przyjęcie i wyrozumiałość ☹

tymczasowy

Brawo pracownicy przyjeżdżający z Kraszewa!!! W 5 godzin zrobicie to co nasi w 8!!!

Ktośktoś

Po pierwsze nikt z przyjemności nie Jeździ do tej cudownej Łodzi. Po drugie to faktem jest że praca jest niezorganizowana ale to coś nowego czego się w tym zakładzie nie robiło .Faktem jest też to że zanim się zakład zlikwidował to kierownicy innych zmian już w Kraszewie powinni się zorientować jak wygląda praca a nie teraz nie wiedzą jak zarządzać . Dlatego nie ma co obwiniać pracowników z Kraszewa tylko swoich przełożonych za to co się dzieje. I nie martwcie się ,Kraszew nie ma więcej na godzinę niż wy,możecie się spodziewać że nawet mniej ,zawsze mieli mniej i wykonywali więcej pracy A w starym zakładzie wykonywało się 3 razy więcej pracy niż w Łodzi ,nie bez powodu nikt nie chciał przyjeżdżać na delegację do Kraszewa. Podsumowując ludzie w starym zakładzie byli oszukiwani ,bez grafiku pracy i za marną pensję,wogole cud że tam do tej łodzi jeżdżą ale cóż...niektórzy są w tym wieku że nie mają wyjścia . Jazda i praca tam to żaden luksus kochany pracowniku

Sprawiedliwa
@tymczasowy

Za taką nie inną organizację dojazdu odpowiedzialnych osądzaj a nie pracowników z Kraszewa .

Ktośktoś pięknie ujęłaś lub ująłeś fakt, że nikt z Kraszewa nie jeździ tam dla przyjemności tylko większość jest w wieku przedemerytalnym i nie ma innego wyjścia, ponieważ zarząd nikogo nie chce zwolnić z likwidacji stanowiska. Przykre, że panie z Łodzi tak szybko zapomniały, jak przyjeżdżały do Kraszewa autem z byłym kierownikiem na godz 7.00 i odjeżdżały wcześniej nie pracując 8 godz, a co niektóre uciekały na zwolnienie, tak się bały pracy w Kraszewie. Ponadto pracownicy w Kraszewie zawsze byli traktowani gorzej niż pracownicy w Łodzi pod każdym względem,nawet stawki były niższe, a przecież to jest jeden zakład, i nic się w tej kwestii nie zmieniło☹️

Szanowny Pracowniku, Wzbogacić się możesz na tysiąc sposobów, ale żeby stać się biednym możesz tylko na jeden, pracując uczciwie w Jogo. Z braterskim pozdrowieniem.

Aleksandra

Pracując uczciwie to chyba powinno się własnie wzbogacać, czyż nie ? Nie doceniają tu dobrych pracowników?

Franciszek

Coś więcej dodasz? Co ten człowiek robi nie tak Twoim zdaniem?

donald

Ha, ha dobra zmiana, pięćset plusa jusz dostaliście? czy kończycie zawody ?

zigi

Fajną macie portiernię, taką nie za czystą. Myślałem, że się dzisiaj przykleję do podłogi z miesiąc chyba nie sprzątane.

Irena
@zigi

a Ty tam pracujesz? może masz jakieś informacje czy tam wgl jest zatrudniony jakiś pracownik do sprzątania? ja sama chętnie bym się czymś takim zajęła.

Krzysio

Ulubiony film JOGO - "Kariera Nikodema Dyzmy". Mówi wam to coś.

@Krzysio

Mi nic nie mówi. Możesz wyjaśnić?

@Krzysio

Poczytaj trochę, albo pooglądaj film, a potem pomyśl.

Były Pracownik

Jak tam Tadeusz z transportu został sam Janek na emeryturze ????Tadziu bierz się do pracy dbaj o tabor jest nowy kierownik bądź czujny do tej pory upiekalo ci się pozdrowienia od kierowców

@Były Pracownik

Pan Tadeusz Janik to w porządku gość.

Zosia.K

Jeszcze do niedawna moim ulubionym twarożkiem był twarozek waszej spółdzielni Jogo. Od dwóch tygodni nie da się go jeść. Jest całkowicie bez smaku. Czy zmieniliście recepturę?

As przestworzy.
@Zosia.K

Zgadzam się z tą opinią. Najlepsze twarożki są z symbolem L.

misiek
@Zosia.K

Same menagiery i pomagiery, to i krowy od byka nie odróżniają. :)

@Zosia.K

Zmieniliśmy Prezesa na Prezesową .

@As przestworzy.

Najlepsze twarożki to są z symbolem K ponieważ są na naturalnym zakwasie????

As przestworzy

Proszę mi wytłumaczyć na jakim zakwasie są te twarożki z symbolem L.

As przestworzy.
@As przestworzy

Proszę mi wytłumaczyć na jakim zakwasie jest twarożek z symbolem L ?

Nie wypowiadam się w kwestii produkcji twarożków z symbolem L produkowanych w JOGO na Omłototowej, natomiast twarożki z symbolem K są produkowane na zakwasie mleczarskim.

@As przestworzy

Twarożki z symbolem K są produkowane w Oddziale Kraszew !

Aleksandra

Nie rozumiem czemu ten symbol L to taka tajemnica?? No chyba wiecie co to znaczy? :D

Pracownica
@Aleksandra

L - Zaklad produkcyjny Łódź K - Zaklad produkcyjny Kraszew

Chętny

Pytanie do kierowców. Czy wasza waloryzacja "premii" też poszła do góry bo paliwo takie drogie? Jak tak to dajcie znać złożę CV

As przestworzy VW

Pozdrawiam serdecznie byłych i obecnych pracowników firmy JOGO. Przede wszystkim kierowców KIEROWCA.

As przestworzy

Pozdrawiam serdecznie wszystkich byłych pracowników JOGO.

Zostaw merytoryczną opinię o „JOGO” – Łódzka Spółdzielnia Mleczarska - Łódź

• Jak się pracuje w „JOGO” – Łódzka Spółdzielnia Mleczarska?

Zobacz opinie na temat firmy „JOGO” – Łódzka Spółdzielnia Mleczarska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 67.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w „JOGO” – Łódzka Spółdzielnia Mleczarska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 8 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 42 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

„JOGO” – Łódzka Spółdzielnia Mleczarska