Jogo Łódzka Spółdzielnia Mleczarska Oddział

Kraszew

Opinie o Jogo Łódzka Spółdzielnia Mleczarska Oddział

toudi

oddzial jogo kraszew to co tu sie dzieje to przechodzi ludzkie pojecie chodzi o kier. stworzyl sobie prywatny folwark piesek i jego kupy ktore gania i trzeba sprzatac trawa koszenie roze rabatki wszystko tylko rzeby przed kamerami bylo cacy produkcja go nie obchodzi pierwsze z rana to plac musi byc widac ze dziala . wszystko jest wlaczone na ful nawet zima nie chodzily 2 kotly robi wszystko zeby to zamknac odpowiedz na rybakow z karpina mowi ze uzdatnia im wode ze swojej oczyszczalni

Nie sądzisz, że już za długo nie pojawił się tutaj żaden komentarz o Jogo Łódzka Spółdzielnia Mleczarska Oddział? Dodaj swoją opinię na temat tej firmy i napisz nam jak się obecnie w niej pracuje.

Zostaw opinię o Jogo Łódzka Spółdzielnia Mleczarska Oddział - Kraszew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jogo Łódzka Spółdzielnia Mleczarska Oddział