Opinie o Jogo Łódzka Spółdzielnia Mleczarska Oddział w Kraszew

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Jogo Łódzka Spółdzielnia Mleczarska Oddział. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jogo Łódzka Spółdzielnia Mleczarska Oddział o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jogo Łódzka Spółdzielnia Mleczarska Oddział w Kraszew

Pracownik Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Ponieważ restrukturyzacja powinna objąć cały zakład samo nasuwa się pytanie, dlaczego restrukturyzacja nie objęła biurowca, czyli pracowników zwanych umysłowymi? Może są lepsi ? A może pracownicy umysłowi z biurowca przygotowują się do żalu za grzechy i odbycia pokuty na produkcji? Bo tam ciągle wakaty. Drogi Zarządzie, pracownicy powinni być w równy sposób traktowani.

Czy w Jogo Łódzka Spółdzielnia Mleczarska Oddział jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Jak wygląda ścieżka kariery w Jogo Łódzka Spółdzielnia Mleczarska Oddział? Czy trudno jest zdobyć awans?

Viola Nowy wpis

Chyba nie. Teraz to każdy może tam zostać prezesem. ????

Były pracownik Nowy wpis
@Viola

Jakbyś miała coś mądrego do powiedzenia to byś poszła do Zarządu z tymi mądrościami, ale jesteś tępa, więc stać Cię tylko na prymitywne komentarze.

Heniek

Zamykają nas po tylu latach gratulacje dla zarządu brawo...

Agnieszka
@Heniek

:( I co, już po wszystkim? Dokąd poszli pracownicy

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Jogo Łódzka Spółdzielnia Mleczarska Oddział? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Natasza

Szkoda mleczarni w Kraszewie czy likwidacja już przesadzona,czy to wina obecnego zarządzania?

Bogdan
@Natasza

Zakład w Kraszewie ma być przeniesiony do Łodzi, tylko co z pracownikami? Sam jestem z Kraszewa i gdzie teraz o robotę pytać?

Szkoda mleczarni a jeszcze bardziej oczyszczalni ....

To i Kierowniczkę z Tuszyna należałoby ściągnąć, bo nie ma kto robić na mikrobiologii ???????? i znowu będą razem dojeżdżać ????????????

Wreszcie Kraszew też doczekał się czystki, wyrzucono kierownika który przez ponad16 lat prowadził terror i (usunięte przez administratora) na pracownikach, wszystkich oskarżał o sabotaż, a sam okradał zakład z czego się tylko dało. Oboje z byłym Prezesem i jego cizią doprowadzili swoimi rządami mleczarnię do upadku, w konsekwencji czego przenoszą cały zakład w Kraszewie do Łodzi. Przykro jest patrzeć, że mleczarnia z taką tradycją upada przez kilka nieudolnych osób, które nie potrafiły dobrze zarządzać firmą, tylko skupiały się na czerpaniu korzyści materialnych.

Tim

Mówisz o kierowniku z Tuszyna

Waldek

Szkoda mleczarni w Kraszewie powinniśmy o nią walczyć oddajcie Stefa

Bombel

Tyle lat był Kraszew a teraz jego likwidacja dziękujemy za super zarządzanie...

Rudy

Mleczarnia pada i nastąpi likwidacja Jogo Kraszew tyle lat istniała ale ciekawe bo zarząd mydli oczy rezygnacja z auta służbowego i połowę wynagrodzenia czyli celowa robota aby padło i szwagier wykupił za grosze brawo zarząd przebijacie wszystkich ...

Zarząd
@Rudy

Witamy, Proszę nie tworzyć wyssanych z palca historii. Zarząd może zweryfikować adresata po adresie IP składając wniosek do odpowiednich służb. Bezpodstawne pomówienia też maja swoje konsekwencje. Zarząd jest otwarty na rozmowy, zapraszamy zainteresowanych do biura lub telefonicznie 42 2530850.

Waldi

Nie polecam nie doceniaja pracownika nawet Ukraina ucieka szok poprostu szok,zmianowi zero POJECIA o pracy tylko poganiaja jak niewolnika ....

Teresa
@Waldi

@Waldi, długo pracujesz? Opowiedz coś więcej o warunkach i atmosferze. Może chociaż pieniądze są dobre?

@Teresa

Hahah Pieniądze jakie pieniądze nie wiem jakie masz wymagania ale pieniądze w JOGO są marne. Ale się uśmiałem.

Wojciech
@Marek

Oczywiście każdy ma inne wymagania finansowe, ale chętnie dowiedziałbym się na jakim poziome jest pensja i czy można ją podwyższyć dodatkami takimi jak premie lub płatne nadgodziny? Mam nadzieję, że dodasz te informacje.

@Teresa

To nie wypłata tylko zapomoga

Sasza
@Waldi

Produkujemy sery i twarożki a ganiają nas jak byśmy produkowali pasze dla świń

Milena

Jakie są szanse na pracę w firmie? Jaka atmosfera i jaka umowa na starcie?

Praca w oddziale Kraszew to praca dla ludzi niewykształconych którzy nie mają w życiu żadnych perspektyw.Z całego serca nie polecam to praca do wolantariuszy(usunięte przez administratora)

Jeśli lubisz harować i nie interesuje Cię rozwój osobisty ta praca jest dla Ciebie.Masz nieodpartą chęć poczuć się jak niewolnik jest to jeduna taka szansa .Jogo Kraszew zaprasza wszystkich bez ambicji.

toudi

oddzial jogo kraszew to co tu sie dzieje to przechodzi ludzkie pojecie chodzi o kier. stworzyl sobie prywatny folwark piesek i jego kupy ktore gania i trzeba sprzatac trawa koszenie roze rabatki wszystko tylko rzeby przed kamerami bylo cacy produkcja go nie obchodzi pierwsze z rana to plac musi byc widac ze dziala . wszystko jest wlaczone na ful nawet zima nie chodzily 2 kotly robi wszystko zeby to zamknac odpowiedz na rybakow z karpina mowi ze uzdatnia im wode ze swojej oczyszczalni

admin

Nie sądzisz, że już za długo nie pojawił się tutaj żaden komentarz o Jogo Łódzka Spółdzielnia Mleczarska Oddział? Dodaj swoją opinię na temat tej firmy i napisz nam jak się obecnie w niej pracuje.

Zostaw merytoryczną opinię o Jogo Łódzka Spółdzielnia Mleczarska Oddział - Kraszew

• Jak się pracuje w Jogo Łódzka Spółdzielnia Mleczarska Oddział?

Zobacz opinie na temat firmy Jogo Łódzka Spółdzielnia Mleczarska Oddział tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jogo Łódzka Spółdzielnia Mleczarska Oddział?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Jogo Łódzka Spółdzielnia Mleczarska Oddział