Opinie o „JOGO” – Łódzka Spółdzielnia Mleczarska w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie „JOGO” – Łódzka Spółdzielnia Mleczarska. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w „JOGO” – Łódzka Spółdzielnia Mleczarska o rekrutacji.

Branże: Mleczarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o „JOGO” – Łódzka Spółdzielnia Mleczarska w Łódź

Olaf

Jak sytuacja w JOGO widzę ze cisza straszna. Na mistrzów zmianowych nikt się nie skarży? Pewnie zostali wytresowani i jest spokój. ????

Wojtek

Jak firma reaguje na zgłaszane konflikty ?

Obserwator

Skoro tak płaczecie że mało zarabiacie to proponuję iść na kierowcę do transportu tam kasa leję się wężykiem.

Ysia

Ciekawi mnie dlaczego nie piszecie prawdy o wynagrodzeniu ludzie pracują za psie pieniądze a dokładnie za stawkę 14 zł na godzinę zmuszani są do zostawania po godzinach i nie mają za to zapłacone !!! Jak się firma odniesie do tego Pani kierownik (hehe) chodzi po hali i wydziera się na pracowników !! Wali głupie pod teksty że macie za dużo ludzi do pracy śmiać mi się chce z tej firmy W takich czasach jak teraz mamy ciężkich powinno się dbać o każdego pracownika a tu ewidentnie władza Pani kierownik do główki uderzyła i traktuje ludzi jak gorszy sort

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie „JOGO” – Łódzka Spółdzielnia Mleczarska, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Laborant / Laborantka? Podziel się swoimi wrażeniami!

Od 01.01.2021 stawka minimalna wynosi 18,30 zł. Jest ona gwarantowana przez przepisy a nie zależna od uznania pracodawcy. Premia regulaminowa jest składnikiem dodatkowym, nie może zastąpić zasadniczej pensji. Zresztą obowiązująca stawka za godzinę pracy w Jogo jest na poziomie najniższej/minimalnej stawki z 01.01.2017 roku. W niektórych przypadkach 30% premii nie gwarantuje minimalnej stawki obowiązującej od br. Jak pracodawca chce od nas wymagać jakości, zaangażowania i wydajności pracy za wynagrodzenie głodowe. Co na to prawo pracy i związki zawodowe?

Neutralny

Proszę pana. Niestety nie jest w tym zakładzie tak jak Pan mówi. Wg nich jeżeli n pasku wychodzi pensja brutto wyższa niż 2800 to jest wszystko dobrze. Do pensji brutto wliczają sobie 30% premii

Neutralny

Najwyraźniej osoba sporządzająca umowę nie bierze tego pod uwagę i sama sobie ustala płace pracownika. Resztę pozostawię bez komentarza. Sama twierdzi ze dobrze sporządzona jest umowa.....

Ustawodawca w obowiązującym Rozporządzeniu z dnia 15 września 2020 r. w sprawie wysokości minimalnego wynagrodzenia za pracę oraz wysokości minimalnej stawki godzinowej w 2021 r. § 1. Od dnia 1 stycznia 2021 r. ustala się minimalne wynagrodzenie za pracę w wysokości 2800 zł. § 2. Od dnia 1 stycznia 2021 r. ustala się minimalną stawkę godzinową w wysokości 18,30 zł. § 3. Rozporządzenie wchodzi w życie z dniem 1 stycznia 2021 r. wyraźnie określił kwotowo wynagrodzenie za godzinę pracy i jak widać premii regulaminowej, której można zostać zresztą pozbawionym, nie uwzględnił. Stawka za godzinę pracy nie jest żadną częścią składową.

Olaf

Podwyżki od stycznia w JOGO bo najniższa krajowa wzrasta ????

Neuralny
@Olaf

Nie. Premią sobie wyrównują płace brutto

Czy w JOGO Łódzka Spółdzielnia Mleczarska występują paczki/bony świąteczne?

neutralny

Paczki występują, ale tylko dla tych co są zapisani do Związków Zawodowych. Dodam że to bardzo skromne paczki.

UHT 0 5

Widzę że z tym nowym systemem miar w transporcie jest coś na rzeczy no cóż producenci mleka za wezystko zapłacą smutne

Patryk

A jak działa nowy system miar ?

Milimetr

Mam pytanie do kierownika transportu czy to prawda że macie nowy system miar i czy kierowcy rozliczają 1000 metrów jako 1300 metrów przejechanych bo podobno paliwo leje się strumieniami szczególnie na cysternach. Jest druga pensja jest. Pozdrawiam

Kasia b

Jak jest w laboratorium mikrobiogicznym ?

Laborant
@Kasia b

Łódź czy Kraszew ?

kasia b
@Laborant

Kraszew ale chętnie dowiem się jak jest w Łodzi

Lolo
@kasia b

Będziesz musiała się przypodobać pani znawczyni od mikrobiologii, która na dobrą sprawę mówi, że dużo robi a tak naprawdę to dużo(usunięte przez administratora)

Laborant
@Kasia b

Do Kraszewa nawet nie ma sensu startować. Chyba że marzy ci się HAROWAĆZA NAJNIZSZA KRAJOWA W SOBOTY NIEDZIELE I SWIETA... zostali tam tylko ludzie którzy nie mają w ogóle wyksztalcenia bo ludzie ze studiami są na tyle mądrzy ze po miesiącu kiedy dostaną pensję uciekają tak jak ja. Jedynie słynna mikrobiolog ma wykształcenie ale jeśli się jej nieprzypodobasz leci do kierownika i tak ci uprzykrzy życie ze i tak odejdziesz szybko

Olek

Tak, bardzo zachęcające stawka godzinowa grafik ustalany z dnia na dzień nikt nic nie wie. Co ja tu robię sam nie wiem.

jurek
@Olek

jeśli ci praca szkodzi,porzuć pracę o co chodzi?

Olek
@jurek

Pracujesz tam jeszcze? Podwyżki od nowego roku dostaliście :) Co wy zrobicie z tymi pieniędzmi :))

@Olek

Jakie podwyżki najniższa krajowa wzrosła

@Olek

Tak z walizką już noszę pieniądze z jogo

jakie podwyżki xd

Jak wygląda ścieżka awansu w JOGO Łódzka Spółdzielnia Mleczarska?

Romek

Bardzo dobra ścieżka awansu ale nie w tym zakładzie hahah

Damian
@Romek

Uważasz, że w firmie nie ma dużej szansy na awans. Czy jest możliwość rozwoju poprzez system szkoleń, które podnoszą kwalifikacje zawodowe?

@Damian

nie ma czegoś takiego jak szkolenia. robisz bo robisz i nic poza tym

Czy pracodawca JOGO Łódzka Spółdzielnia Mleczarska motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

łysy

Jak motywuje? napewno nie pensją oraz chęcią wypłaty nadgodzin

Jak obecnie wygląda sytuacja z możliwością zatrudnienia w JOGO Łódzka Spółdzielnia Mleczarska?

Ola

(usunięte przez administratora) , pensja najnizsza krajowa, każdy ma wszystko gdzieś Rewelacja poprostu.

@Ola

Zmień pracę, popraw sobie.

@Olaf

Jeszcze trochę to połowa pracowników tak zrobi

@Ola

nie mów za innych, ty tak zrób popraw sobie życie

@Olaf

Najpierw proponuję porozmawiać ludzmi a nie opowiadać bzdury że ktoś za kogoś mówi

@Ola

Dobra rada, niech każdy mówi za siebie. A w ogóle to proponuję pracę w firmie prywatnej: ogromny fundusz socjalny, jubileuszówki i wysoki ZUS. Nie nadążysz napychać pieniędzmi kieszeni. O traktowaniu pracownika nie wspomnę. Życzę powodzenia.

Karol
@Olaf

Pracowałeś gdzieś po za jogo?

na waciki
@Olaf

@ olaf tak powinno byc w dobrze zarzadzającej firmie ale nie jest dlaczego?

@Olaf

Ja to słyszałem że tam każdy się tak lubi że romanse są w pracy Nawet jak mają żony/ mężów. To prawda ?

Grzesiek

Nawet jeśli jest coś do poprawy to i tak firma jest dobrym miejscem dla pracowników,ale tych z chęciami do pracy!

@Grzesiek

z chęcią do doneszenia na kogoś lub obrabiania (usunięte przez administratora) komus to jedyne zajęcie

Weronika

Drodzy użytkownicy bardzo proszę o zaprzestanie wzajemnego obrażania zarówno siebie, jaki i osób trzecich. Przypominam, że forum to obszar w którym powinny znajdować się opinie o pracodawcy. Potencjalni kandydaci poszukują tu merytorycznych informacji na temat zatrudnienia w firmie JOGO. Czy możecie powiedzieć coś więcej na temat warunków zatrudnienia oferowanych przez pracodawcę? Czy można liczyć na jakieś benefity pozapłacowe?

@Weronika

Bony na święta bożego narodzenia karta Multisport jak opłacisz i wczasy pod gruszą tak z 600zl

tess

komuna

prezes

a jakie te bony ? przecież nic nie podpisałem na święta rodzinne

no co ty?

przestań marzyć

alfa
@no co ty?

Możesz liczyć na serek lub loda A chyba że komuś w d@pe właził bez wazeliny to i tam nie dostaniesz złotówki więcej, z kierownikiem produkcji się nie dogadasz bo żyje w swoim wyimaginowanym świecie

Ola

Z wielkim bólem i smutkiem chciałam przekazać wiadomość że odszedł od nas nasz kierownik Tomasz Godala. Pogrzeb odbędzie się w parafii w Skoszewach o godzinie 13.00 .Wyrazy współczucia dla Rodziny Tomka. Dla nas pracowników to ogromna strata.

@Ola

Pogrzeb odbędzie się w dniu 21.08 .2018 w parafii Skoszewy.

na waciki

eeeeeeeeeeeeee tam

prezes
@na waciki

iwona trzymaj sie

Nina

Może wiecie coś o ofercie pracy w firmie? Jakieś wskazówki o zarobkach czy dodatkach do pensji?

jańcio wodnik
@Nina

jak sie zatrudnisz tam , to jest bez zmian do puki sie nie zwolnisz . moze po siedmiu dniach? powrócisz do swojej normalnosci zarobkowej z innymi pomysłami na inne zatrudnienie ogólnie spółdzielni nie polecam z całego serca

Zostaw merytoryczną opinię o „JOGO” – Łódzka Spółdzielnia Mleczarska - Łódź

• Jak się pracuje w „JOGO” – Łódzka Spółdzielnia Mleczarska?

Zobacz opinie na temat firmy „JOGO” – Łódzka Spółdzielnia Mleczarska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 67.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w „JOGO” – Łódzka Spółdzielnia Mleczarska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 8 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 42 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

„JOGO” – Łódzka Spółdzielnia Mleczarska