Opinie o Znak.Com.Pl (Siw Znak) w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy SIW ZNAK. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie SIW ZNAK na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SIW ZNAK w Kraków

Cezary

Jeśli faktycznie były jakieś nieprawidłowości to trzeba było zgłosić właściwym osobom!!!

Tomasz

Czy tylko narzekać potraficie? Może trzeba zacząć doceniać pracę w dobrej firmie?

Olka
@Tomasz

Którą firmę masz na myśli, używając określenia "dobra"? Mamy zacząć doceniać patologiczne zachowania w pracy?! Po spędzonym w Znaku czasie znalazłam na tę "dobrą firmę" mnóstwo paragrafów. Mobbing, praca bez umowy, nieprzestrzeganie higieny pracy...

aśka
@Tomasz

Myślę że SIW ZNAK jako pracodawca ma sobie wiele do zarzucenia. I to jest smutne bo piszą o wartościach, szacunku itp Zwłaszcza w kwestii traktowania ludzi .

kowal

Bardzo dziwne miejsce.Atmosfera gęsta od plotek.Trudno przebić się przez skostniałe układy.Szkoda czasu i energii.Ocena 4/10

lilu

Niestety te negatywne opinie mają pokrycie w rzeczywistości. Marzysz o pracy w wydawnictwie, lądujesz w Znaku i po chwili masz dość. Ludzi, którzy obgadują cię za plecami, ciągłych pretensji, obietnic bez pokrycia ("jak się wykażesz to damy ci umowę o pracę")... Ludzie w Znaku nie grają do jednej bramki, jest ciągła rotacja, zostali tylko ci, którzy się "zasiedzieli" lub mają dobre układy z szefostwem.

Przyjemna rozmowa stacjonarna na średnim poziomie, suche pytania bez konkretów/zadań.

Dotyczące głównie doświadczenia.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.
Karol

Jak człowiek chce dobrze zarabiać to musi dobrze pracować. Za leżenie nie będzie dobrej kasy~!!!

Rozczarowana
@Karol

W przypadku Znaku, musi się dobrze układać z górą ;) Byłam, widziałam,

Rozczarowana

Jeśli ktoś lubi prace w oparach absurdu, to Znak będzie idealnym miejscem. Najpierw zatrudniają Cię jako specjalistkę od X, a potem okazuje się, że musisz wykonywać obowiązki X, Y i Z. Skostniałe, betonowe struktury, brak ścieżki kariery i najgorsze: plotkarska, zawistna kadra, która zatrzymała się w latach 90.

Hanna

(usunięte przez administratora) wydaje mi się, że maksymalnie zaproponują na początek 2500 zł na rękę

Patrycja

W sieci pojawiła się oferta pracy na stanowisko Opiekuna marki - @Tomekkk a możesz napisać nieco więcej o warunkach zatrudnienia w SIW ZNAK? Piszesz o konieczności wyrabiania nadgodzin, czy były one dodatkowo płatne? Jak dokładnie wyglądała kwestia zarobków? W ofercie pracodawca zapewnia o konkurencyjnym wynagrodzeniu.

Tomekkk

Firma rodzinna, bez znajomości i wstawiennictwa kogoś słaba szansa na stanowisko. A jeśli już zostaniesz zatrudniony to... harujesz, siedzisz po godzinach, za marne pieniądze i na śmieciówkach. Prawda jest taka, że rynek książki papierowej umiera i żadne starania ponad normę i wypruwanie sobie żył nie wpłyną na sprzedaż... Znak wykorzystuje zwłaszcza młodych ludzi, głównie studentów, dając im najczarniejszą robotę na bardzo słabych warunkach. Nic dziwnego, że rotacja jest ogromna.

xoxo

A kiedy pojawi się oferta pracy na key account manager?

Magazynier

Witam, Pragnę podzielić się moimi wrażeniami i opinią na temat pracy na stanowisku Magazyniera. Otóż pan Kierownik Marcin jest osobą nie uczciwą, któremu wydaje się że wszystko mu wolno. W momencie rozpoczęcia pracy nie chciał ( i pewnie nie sporządził?!) stosownej umowy tłumacząc się tym, iż nie ma czasu. Odradzam wszystkim pracę na stanowisku magazyniera w tej firmie. Atmosfera i ludzię nie jest tak "kolorowa" jak powiadają.

Kandydatka

Rozmowa składa się z dwóch etapów. Drugi etap to pytania problematyczne, jak umiałbyś sobie poradzić w danej sytuacji, czy rozwiązać problem. Trochę Excela, prostych zadań obliczeniowych. Oczywiście wszystko zależy od stanowiska. Z mojego doświadczenia, drugi etap rozmowy przebiegł w niemiłej atmosferze, kpin, wyśmiewania błędnych odpowiedzi i ogólnie poniżenia kandydata. Pierwszy raz miałam do czynienia z takim buractwem. Wg mnie nie warto zawracać sobie głowy.

zainteresowany

Witam, Chciałam zapytać pracowników SIW Znak jak się u Was pracuje? Jaka jest atmosfera w pracy, przełożeni itd. Chodzi o stanowisko biurowe w wydawnictwie. Może ktoś doświadczony podzieli się swoją opinią?

Zostaw merytoryczną opinię o SIW ZNAK - Kraków

• Jak się pracuje w SIW ZNAK?

Zobacz opinie na temat firmy SIW ZNAK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SIW ZNAK?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SIW ZNAK?

Kandydaci do pracy w SIW ZNAK napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SIW ZNAK