SIW ZNAK

Kraków

Opinie o SIW ZNAK

Hanna

(usunięte przez administratora) wydaje mi się, że maksymalnie zaproponują na początek 2500 zł na rękę

Patrycja
użytkownik zarejestrowany

W sieci pojawiła się oferta pracy na stanowisko Opiekuna marki - @Tomekkk a możesz napisać nieco więcej o warunkach zatrudnienia w SIW ZNAK? Piszesz o konieczności wyrabiania nadgodzin, czy były one dodatkowo płatne? Jak dokładnie wyglądała kwestia zarobków? W ofercie pracodawca zapewnia o konkurencyjnym wynagrodzeniu.

Tomekkk

Firma rodzinna, bez znajomości i wstawiennictwa kogoś słaba szansa na stanowisko. A jeśli już zostaniesz zatrudniony to... harujesz, siedzisz po godzinach, za marne pieniądze i na śmieciówkach. Prawda jest taka, że rynek książki papierowej umiera i żadne starania ponad normę i wypruwanie sobie żył nie wpłyną na sprzedaż... Znak wykorzystuje zwłaszcza młodych ludzi, głównie studentów, dając im najczarniejszą robotę na bardzo słabych warunkach. Nic dziwnego, że rotacja jest ogromna.

xoxo
użytkownik zarejestrowany

A kiedy pojawi się oferta pracy na key account manager?

Magazynier

Witam, Pragnę podzielić się moimi wrażeniami i opinią na temat pracy na stanowisku Magazyniera. Otóż pan Kierownik Marcin jest osobą nie uczciwą, któremu wydaje się że wszystko mu wolno. W momencie rozpoczęcia pracy nie chciał ( i pewnie nie sporządził?!) stosownej umowy tłumacząc się tym, iż nie ma czasu. Odradzam wszystkim pracę na stanowisku magazyniera w tej firmie. Atmosfera i ludzię nie jest tak "kolorowa" jak powiadają.

Kandydatka

Rozmowa składa się z dwóch etapów. Drugi etap to pytania problematyczne, jak umiałbyś sobie poradzić w danej sytuacji, czy rozwiązać problem. Trochę Excela, prostych zadań obliczeniowych. Oczywiście wszystko zależy od stanowiska. Z mojego doświadczenia, drugi etap rozmowy przebiegł w niemiłej atmosferze, kpin, wyśmiewania błędnych odpowiedzi i ogólnie poniżenia kandydata. Pierwszy raz miałam do czynienia z takim buractwem. Wg mnie nie warto zawracać sobie głowy.

zainteresowany

Witam, Chciałam zapytać pracowników SIW Znak jak się u Was pracuje? Jaka jest atmosfera w pracy, przełożeni itd. Chodzi o stanowisko biurowe w wydawnictwie. Może ktoś doświadczony podzieli się swoją opinią?

Zostaw opinię o SIW ZNAK - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SIW ZNAK