triada drukarnia

Wrocław

Opinie o triada drukarnia

Firma

Zdecydowanie nie polecam, bo drukarnia wydrukowała na czas, ale niekompletne ulotki, tłumacząc to źle przygotowanym plikiem, który uprzednio zaakceptowała. A pokazując jego "wady", pokazała też, że ich argument o ukrytych oknach tekstowych nie był przyczyną, a tym bardziej winą Zleceniodawcy. Nie zwrócono pieniędzy za wadliwie wykonane zlecenie. Zdecydowanie odradzam!

robert

spoko firma, popracujcie w kilku drukarniach we Wrocku to sami ocenicie

Strong
użytkownik zarejestrowany

Wydaje mi się, że warto spróbować pracy dla tej firmy

LiS

Sob_Ta ,raczej niewiele wiesz o Triadzie, napisałeś na trzy zdania trzy głupoty. W triadzie nie ma trzeciej zmiany, nie ma sekretarek oraz prezes nie jest żonaty. Pewnie nie jesteś nawet ich pracownikiem. ale co tam bezimiennie to każdy jest cwaniak.

Sob_Ta

Na 3 zmianie dalej się ładuje wódeczkę a i prezes od rana potrafi być w pracy dosyć nawalony.:) Taki troch [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na kolkach:)Żonaty prezes bzyka jedną sekretarkę i wcale się z tym nie kryje a druga sekretarkę bzyka jego syn:) . Firma sympatyczna ale mało profesjonalna. Jak chcecie się jeszcze czegoś nauczyć w tej branży to odradzam.

Worms

Kiedyś tam pracowałem na polly- fajna drukarnia i spoko atmosfera była.

R.T.

Firma OK:) chwilę tam pracowałem ... fajni ludzie ,prace ciekawe a czasami całkiem pojechane (10/0 + lakier, 250 B2 samolep :)) ...pozdro dla wszystkich i Prezesów też oczywiście :)

galla anonima

Witam, chciałbym się dostać na krajacza, co powiecie o stanowisku i o pieniądzach ( ogólnie w drukarni jakie pieniądze)

knopers

Każdy kogo pytalem twierdzi .ze panuje tam niezły chaos .plotka.klamstewko.czy prawda.....

knopers

Nie zgodzę się z przedmówcą ,światek poligrafii we Wrocławiu ,nie jest znów taki wielki ,żeby ktoś nie wiedział co go czeka ,a w każdej plotce jest ziarnko prawdy.......

pantone

hmm,drukarze mają zmiany ,tydzień 1 tydzień 2 ,dla jednego spoko dla innego nie to zależy co potrafisz i na ile się cenisz .

edek
użytkownik zarejestrowany

a oni do tej drukarnii to przyjmują jeszcze czy nie za bardzo? mam nadzieje, że oni normalnie mają tutaj etety, nie tylko przychodzisz na jedna, albo na drugą zmianę. Ktoś jest jeszcze kto u nich pracuje i moze napisac na roum kilka słów, nawet własnej opinii czy spoko się u nich pracuje czy nie? z góry dzięki!

młody żubr
użytkownik zarejestrowany

a oni przyjmują młodych czy stawiają bardziej na stare szczupaki? jestem studentem ostatniego roku i szaukam już sobie pracy a z tego co w internecie patrzę to tradia jako pracodawca ma bardzo dobre opinie.jak myslicie, czy obecnie mam u nich szansę na jakies zatrudnienie i to na godnych normalnych warunkach?

sambo
użytkownik zarejestrowany

jeśli chodzi o te triadę to chyba nie mylę się pisząc, że na oferty pracy od nich raczej nie ma co liczyć?

marcin
użytkownik zarejestrowany

Mirek, obok tematu masz miasto, ten temat jest o drukarni triada we Wrocławiu ;) faktycznie ciekawa zbieżność nazw.

depoint

czy są jakieś przyjęcia?

napoleon

pietnastak na dzień dobry ,o ile umiesz drukować ,na 4ce ,na stałe za szybko nie dostaniesz,presja spora,itd,premi niet,praca jak w drukarni jest robota napierasz nie ma Hawaje :)

ktoś

Tak jak pisałem różnie netto od 8zł, 12zł, maszyniści więcej, idz tam się dowiedzieć

ktoś

jak to w drukarniach bywa różne stanowiska pracy różne zarobki , różne znajomości i różne koneksje koneksje

ktoś

to są opinie o pracodawcach a nie klientów co klient może wiedzieć co się dzieje w środku, a dzieje się żle pracownicy to popychadła, żadnego szacunku dla nich nie ma, rodzinne kliki Fe

Get One

Od dawna korzystam z usług tej drukarni i nie mam zastrzeżeń. Nigdy mnie nie zawiedli a co do cen to potrafią być elastyczni. Przez przypadek trafiłem na to forum i jak zobaczyłem jakie bzdury są tu wypisywane o Triadzie nie wytrzymałem i postanowiłem napisać, polecam ich usługi wszystkim zainteresowanym to jeden z niewielu zakładów poligraficznych jaki warto odwiedzić we Wrocławiu.

klient

pracuję w branży już kilka lat i dziwne rzeczy tu czytam.....miałem do czynienia z drukarnią jako klient, wrażenie pozytywne.

ktoś

Taka drukarnia jak strona internetowa nawet tam robią błędy nie polecam ani klientom ani przyszłym pracownikom

napoleon

wow.. nie wiedziałem ze jesteś takim orłem (usunięte przez administratora) .szkoda ze tylko z ortografii :P

P.B.

Nie wiem kto sie podszyl i zrobil ten post, jesli juz mialbym pisac to na pewno bez bledow ortograficznych. Kilka osob nie potrafilo pisac ani mowic poprawnie w drukarni. Co niektorzy pisali alkohol przez ch.

woalka

żal wam?,to się pnijcie nikt nie broni :P

obcy

Słyszałem że całkiem fajna drukarnia podwyżek dla roboli nie ma ale za to pion administracyjny awansuje wprzyspiesznym tempie ciekawe czy za prace czy za coś innego

następny dyrektor + kieriwnik

ktoś

Nie zapominajmy o Prezesach i dyrektorach

napoleon

co jak co ale bez przesady kasa na alkohol zawsze się znajdzie :P ,7 kierowników ,4 maszynistów .

2ny

Szkoda, bo całkiem fajnie się tam pracowało! (usunięte przez administratora) pewnie krążą po hali i zlewają z beczki izopropanol z głodu:) Pozdrawiam załogę i kierownictwo.

pantone

Jogi,jeśli to ty,to lepiej sie odezwij po ludzku do ludzi,a nie na forum jakimś tam!!!!!

jogi

Spokojna praca (o ile wogóle jesr;)) Nadal 3 prezesów, już 4 kierowników, chos taki sam. Lasek juz nie ma. Załoga na odwyku bo kasa mała.

2ny
użytkownik zarejestrowany

Bardzo fajna drukarnia. 3prezesów. 2kierowników. Załoga nie trzeźwieje:) Ogólny chaos. Zarobki szału nie robią ale praca jest spokojna. Fajne dziewczyny na introligatorni.

Zostaw opinię o triada drukarnia - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie triada drukarnia