Opinie o MBL Poland Sp. z o.o. w Piotrków Trybunalski

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy MBL Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie MBL Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MBL Poland Sp. z o.o. w Piotrków Trybunalski

joł

jeszcze dzień jeszcze noc rzuce wszystko wyjde stąd... ominę bokiem go.... mam lepszą pracę oo...

pomocnik lidera

dlaczemu w firmie mbl nikt nie chce pracować ?

antek
@pomocnik lidera

Ja chcę ,ja chcę, gdzie to jest.

stanik
@antek

I jo bym chciał.

ignaś
@antek

Tera albo wcale

andżej
@stanik

Spawamy..!toczymy. Malujemy.!MBL.ja też chcę do mbla.

Obserwator
@pomocnik lidera

Wszyscy chcemy do MBLu tak tam dobrze!!

Jarek
@pomocnik lidera

To nie jest prawda. Na produkcji pracuje ponad 400 ludzi.

Witam,prosilbym o informacje.Jaka stawke zaproponuja osobie z duzym stazem jako operator maszyn cnc?na olx sa ogloszenia na operatora lasera za 26 pln,czy to mozliwe,a ile frezarki cnc?

Dostaniesz z 16/17 zl i tyle

jajo

14 na start taka prawda

Kędzior
@Anonim

To zależy, jakie masz kwalifikacje. Jak jesteś doświadczony to dostajesz wyższą stawkę. Stawka jest ustalana indywidualnie po ocenie na rozmowie. Więc realne.

Tiko

Lider nie nic nie może im zrobić olewają go po całości tak nie powinno być to wina naszych kierowników

Ślusarz

Szanowny pan kierownik w trakcie rozmowy nie wiedział czego właściwie odemnie chce patrzył gdzieś tępo w ścianę przeprowadził (właściwie odwalił rozmowę ) większą część rozmowy przeprowadziłem z panią od HR która wydawała się lepiej ogarniać rozmowe i stanowisko mojej pracy niż ten "kierownik "

-Doświadczenie -z jakimi narzędziami pan pracował ? -jaka pensja by pana satysfakcjonowała

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Piotrków Trybunalski
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Audytor w banku (tylko dla firm)
QualitySite
Tiko

Nawet nie wolno im wiór wywozić z CNC tak kierownik kazał on ma się uczyć

saszka

ja rabotaju za 13 zl na godzinu i u mnienia to odpowiadaju. a mogajet zapierdalaju po 12 godziny i to odpowiadaju. u mienia chjeb za 1 hrywna bjenzyna za 3 hrywna. wyśle familju wyplatu to 3 miesiącu zyju i odkładaju jeszcze. Pracu w polszy to zaszczytu dla mienia

Taka prawda
@saszka

Fajnie że siejesz ferment ale poinformuję Cię że niestety ale Ukraińcy wcale nie robią u nas za najniższą bo mają płacone więcej niż niejeden na produkcji xD Jeśli boisz się że Ukrainiec zabierze ci pracę i musisz pisać takie głupoty tutaj to widocznie nie uczyles się w szkole skoro przyjeżdża do Polski gość że wschodu, nic nie potrafi, zabiera Ci pracę a na koniec zarabia więcej niż ty xD

cała prawda
@Taka prawda

To świadczy o pracodawcy. Woli dać zarobić obcym niż swoim. A jacy to fachowcy to już wszyscy wiedzą. Na pewno wszyscy już zauważyli że nie lubią się narobić. I mają wywalone na wszystko. A co najśmieszniejsze nikt ich nie nadzoruje,bo po co się ma się narażać .

przyszłybyłypracownik
@cała prawda

A kiedy zaczniecie zatrudniać hindusów.Robią tak samo, ale się tak nie cenią.

@saszka

Do (usunięte przez administratora) dalej

Książe

Krzesła ? Chyba żart. Panowie książęta szanujmy się bardziej. Leżaczki co najmniej . A na przerwy poprosimy lektyki kursujące na stołówkę i palarnię. Oczywiście każdy operator dodatkowo powinien mieć do pomocy osobę która będzie go wachlować w te upalne dni.

....

Praca w pozycji stojącej i obowiązki pracodawcy Praca stojąca jest identyfikowana jako czynnik uciążliwy, czyli taki, który oprócz ogólnego zmęczenia nie powinien powodować stałego uszczerbku na zdrowiu. Jednak należy mieć na uwadze, że nie jest to praca łatwa. Z punktu widzenia bezpieczeństwa i higieny pracy należy rozróżnić pracę w pozycji stojącej na dwa rodzaje, mianowicie: pracę niewymagającą stale pozycji stojącej i pracę wymagającą stale pozycji stojącej lub chodzenia. W przypadku wykonywania pracy niewymagającej stale  pozycji stojącej, pracodawca jest zobowiązany zapewnić pracownikom możliwość siedzenia, natomiast w drugim przypadku pracodawca musi zapewnić pracownikom miejsce w pobliżu stanowiska pracy, gdzie pracownik będzie miał możliwość odpocząć. Tak stanowi art. 49 ust. 1 i 2 rozporządzenia ministra pracy i polityki socjalnej z 26 września 1997 r. w sprawie ogólnych przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy. Co istotne w tym przypadku, miejscem odpoczynku nie może być stołówka czy jadalnia, gdyż są to pomieszczenia higieniczno-sanitarne, co zostało zauważone w wyroku Naczelnego Sądu Administracyjnego z 28 czerwca 2007 r., I OSK 1263/2006. Ważne! Pracodawca musi zapewnić pracownikowi takie miejsce, gdzie bez przerywania procesu pracy będzie miał możliwość odpoczynku, a w przypadku pogorszenia samopoczucia, będzie mógł odpocząć bez konieczności opuszczania stanowiska pracy. Zobacz więcej: https://poradnikpracownika.pl/-praca-w-pozycji-stojacej-a-obowiazki-pracodawcy

boli mnie kręgosłup

Lepiej żeby dali krzesła na cnc bo jak ich nie bedzie w ciągu tygodnia to dzwonie do inspekcji pracy.

Loose

Cnc powoli upada. Operatorzy że stawkami 15-17 złoty to jakaś kpina!! Nic dziwnego że uciekają.

zgnitejajo
@Loose

nic nie może przecież wiecznie trwać tra la la la

Magda
@Loose

No 2 lata sie robi na CNCi 14.50 a nowi przychodzą maja 17... trzeba zwijac sie bo nie ma na co tutaj liczyc..

Iwona

@spawacz jak wygląda sytuacja, jeśli chodzi o aktualne rekrutacje, jakie się odbywają w MBL Poland? Czy firma oferuje dodatkowe benefity pozapłacowe, takie jak ubezpieczenie medyczne albo karnet na basen? Każda opinia będzie na wagę złota.

Stary ale jary
@Iwona

Iwona przestań ludziom mydlić oczy jakimiś smirsznymi benefitami każdy przychodzi do pracy aby zarobić na pensje a ta w tym zakładzie jest b. słaba. Benefity to tylko dodatek który jak jest to fajnie ale jak by go nie było to też nie ma tragedii. Co innego jest z pensjią jak jest niska to zaczynają się problemy.

trololo

Jeżeli ktoś ma dodatkowy dochód np. wygrał w totka pensje 5000 zl. przez 25 lat, albo ma swoją działalość albo odziedziczył po rodzicach jakiś duży spadek to polecam. Nic poza atmosferą w firmie, w miare luźną to jak polecam bo z tej wyplaty to wystarczy na oplaty i zupki chińskie i chleb z pasztetem od 10 do 10

spawacz

Przy rurociągach szukają spawaczy.ja mam 40zł na godzinę,ale niektórzy mają więcej.

@spawacz

Hahahaha dobre żarty

spawacz

6koła na rękę co miesiąc. Ale trzeba umieć spawać.nie dla amatorów.;)

Pawciu

A myslisz ze 40zl/h to cos nieosiagalnego jako spawacz? Jak tak to zyj sobie dalej w tym przekonaniu.

Lsa

Jak mbl to tylko laser!!!

Iwona

@Nick pamiętaj, że każdego obowiązuje regulamin i kultura słowa. Wpisy go łamiące są usuwane przez admina. Dzielmy się opiniami, ale pamiętajmy o nadrzędnych zasadach, jakie nas obowiązują.

Iwona

@Pracownik MBL dzięki za wypowiedź, możesz w kilku zdaniach przybliżyć nam swoją przygodę z tym pracodawcą? Od jakiego stanowiska zacząłeś karierę w MBL Poland? Może ktoś z Was chciałby się podzielić swoimi przemyśleniami na jej temat? Każda merytoryczna opinia jest na wagę złota.

Stary ale jary
@Iwona

Wszystkie opinie są dla was cenne ale tylko do tego aby wiedzieć ile można jeszcze ludzi wykorzystać. Pozdrowienia dla wszystkich którzy przejrzeli na oczy i zobaczyli coś więcej jak MBL

Pracownik MBL

Na produkcji są dwie premie. Jedna frekwencyjna czyli za brak zwolnień lekarskich przez kwartał a druga wydajnościowa za wyniki całego działu. Firma daje do wybory jeden z dwóch benefitów. Albo aktywność sportowa i to jest OK System, czyli mamy w pełni sfinansowane dwa wejścia w tygodniu na basen, siłownię lub inne obiekty (do sprawdzenia w OK system), a drugi to prywatna opieka medyczna Medicover i placówki współpracujące w PTK są takie 4 o ile dobrze pamiętam, każdy pakiet za 1 zł miesięcznie więc spoko opcja. Poza tym bony na święta.

Były operator CNC

Powiem tak jak dla kogoś bez doświadczenia iść na rok dwa nauczyć się wszystkiego i uciekać gdzieś indziej. Atmosfera bardzo dobra bardzo mile wspominam tamten klimat, robota też zła nie jest jeśli jesteś trochę "techniczny" to sobie poradzisz bez problemu. Teraz główny temat kasa po roku czasu mając 15 brutto stwierdziłem że coś tu mało tego, choć wiem pracuje krótko, no i trzeba zaznaczyć że praca na 3 zmiany, więc 1850 zł za pracę operatora CNC na 3 zmiany to trochę lekka przesada

Iwona

@receopadają Twoja wypowiedź ma bardzo negatywny wydźwięk. Rozumiem, że miałeś do czynienia z firmą MBL i nie jesteś zadowolony z ich usług. Opisz swoją myśl ale w sposób merytoryczny, tak, żeby każdy z nas wiedział, znał szczegóły Twojej przygody z tą firmą. Pamiętaj, aby wypowiedź była zgodna z regulaminem forum.

Iwona

@Nowy każda opinia zarówno negatywna jak i pozytywna powinna być poparta konkretnymi argumentami. W swojej wypowiedzi używasz mocnych określeń. Pamiętajmy, że w przypadkach, gdy obrażamy innych, administrator może usunąć wpis.

Zostaw merytoryczną opinię o MBL Poland Sp. z o.o. - Piotrków Trybunalski

• Jak się pracuje w MBL Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MBL Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MBL Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 7 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MBL Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w MBL Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MBL Poland Sp. z o.o.