Opinie o Stolter w Stolno

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Stolter. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stolter o rekrutacji.

Branże: Produkcja mebli kuchennych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stolter w Stolno

Olga Nowy wpis

Czy czas pracy jest regularny?

Ryszard Nowy wpis

A co sądzicie na temat pana sudoła

kaw Nowy wpis

firma godna zaufania miła atmosfera w pracy, dobra organizacja zakładowa, panie w biurze przemiłe atrakcyjne zarobki bardzo fajne socjale jedyny sponsor stypendium szkolnego co świadczy jak dbają o rodzinę

ccc

co prawda pracowałem jako PH dobrych kilka lat temu ale tak mi się przypomniało o tej firmie,że z ciekawości zajrzałem co ludzie piszą. powiem tak z perspektywy czasu oceniam prac tam na 3/6. dyr. marketingu widzę,że nadal ten sam miał/ma manierę wywyższania się i patrzenia na pracowników z góry (poza swoimi `kolegami`) wymagania i tabelki budżetowe ponad wszystko ale z pomocą w firmie do osiągnięcia tych celów kiepsko, radz sobie sam a jak ci się nie uda to trudno. kasa na tamten czas była dobra ale strasznie nie jasny system prowizyjny i niejasne koszty których nikt nie widział , mawiano,że wszystko tam było wliczane nawet sprzęt biura tak aby PH miał mniej a i tak się nie doliczy

Hanna Nowy wpis
@ccc

Twoja opinia przedstawiająca spostrzeżenia z czasów, w których pracowałeś w Stolter mogą być interesujące. Jednak z uwagi na cel tego forum, użytkownicy powinny zamieszczać na nim głównie aktualne informacje dotyczące tej firmy jako pracodawcy, które będą cenne dla osób rozważających aplikowanie do tego miejsca.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Stolter? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Leszno

ccc

nikogo nie trzeba inspirować , po to jest to forum aby pomóc. zaraz będą głosy ,że frustraci zwolnieni , nieudolni , pozbawieni resztek godności plują jadem, otóż nie :)

Gutek

Idealnych firm nie ma ale z pracownikami też bywa różnie.

Czarek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi jakieś rekrutacje?

Robert nie polecam ,opinie negatywne są uzasadnione.

Hanna

Dawno już nikt nie wypowiadał się w tym temacie. Jak pracuje się wam w stolter? Warunki oferowane przez pracodawcę są dobre? Nie udało mi sie znaleźć żadnych ogłoszeń rekrutacyjnych - wiecie coś o prowadzonym w tej chwili naborze?

Miro

Jeśli ktoś nie potrafi pracować lub nie chce to radzę zmienić firmę!!!

metaxa

bagno!!!!!!nie polecam!!!!! szkoda czasu!!

Aplikant

Witam wszystkich, Pojawiło się ogłoszenie pracy jako przedstawiciel medyczny. Czy ktoś z obecnych pracowników lub byłych mógłby trochę przedstawić jakie warunki finansowe firma proponuję, jaka jest atmosfera pracy i ogólnie jak firma prosperuje? Chciałbym aplikować na to stanowisko i powyższe informacje bardzo mi pomogą.

Hanna

@PH jesteś zatrudniony w stolter? Jeżeli tak, to w jakim dziale? Może napiszesz nam więcej o Twoich doświadczeniach z firmą? Jakie największe plusy dostrzegasz w pracy w tym miejscu? Co możesz napisać o panujących warunkach w firmie?

janek

Teraz szukają przedstawiciela handlowego @v co ciekawe nawet na takie stanowisko wymagają wykształcenia wyższego no i sporego doświadczenia, zastanawiam się zatem na jaką pensję można tutaj w ogóle liczyć bo skoro takie wymagania to i zarobki powinny być adekwatne

PH
@janek

jesteś skuteczny zarobisz ok. 5 k. netto

motłochoznawca

Wszystkie zaprezentowane tu opinie to jakichś motłoch, nieudacznicy i nie mający co ze sobą zrobić frajerzy. Jak chce się zarobić to trzeba robić, a wszelkie insynuacje o łapownictwie są Baaaardzo przesadzone. Proszę nie oczerniać ludzi nie znając sprawy - w szczególności jeżeli chodzi o wyminionych: firmę TECHMET i Pana(usunięte przez moderatora), na pewno to co napisano dalece mija się z prawdą

zarobki w miare ale kierownictwo to (usunięte przez moderatora)

mistrz

popieram wczesniejsze wypowiedzi choć na prace nie narzekam ale w tym co piszecie jest duzo prawdy

Czysta prawda!!!Ludzie boją się mówic, bo wiadomo jak jest z praca w małych miejscowościach, ale widac zaczynają miec tego serdecznie dosc!!!!!!

pracownik 027

ludzie !!! nie idzcie tam pracować (usunięte przez moderatora)

derfos1

zgadzam się, nikomu nie polecam takiej firmy, coraz więcej roboty a wypłata dół i jeszcze karzą pracować starym pracownikom po godzinach u swoich podwykonawców, ciekawe kiedy otrzymam wynagrodzenie za "godziny nadliczbowe" spędzone w firmie Techmet

Zostaw merytoryczną opinię o Stolter - Stolno

Stolter