stolter

Stolno

Opinie o stolter

Aplikant

Witam wszystkich, Pojawiło się ogłoszenie pracy jako przedstawiciel medyczny. Czy ktoś z obecnych pracowników lub byłych mógłby trochę przedstawić jakie warunki finansowe firma proponuję, jaka jest atmosfera pracy i ogólnie jak firma prosperuje? Chciałbym aplikować na to stanowisko i powyższe informacje bardzo mi pomogą.

Hanna

@PH jesteś zatrudniony w stolter? Jeżeli tak, to w jakim dziale? Może napiszesz nam więcej o Twoich doświadczeniach z firmą? Jakie największe plusy dostrzegasz w pracy w tym miejscu? Co możesz napisać o panujących warunkach w firmie?

janek

Teraz szukają przedstawiciela handlowego @v co ciekawe nawet na takie stanowisko wymagają wykształcenia wyższego no i sporego doświadczenia, zastanawiam się zatem na jaką pensję można tutaj w ogóle liczyć bo skoro takie wymagania to i zarobki powinny być adekwatne

PH
@janek 20.05.2016 08:42

jesteś skuteczny zarobisz ok. 5 k. netto

motłochoznawca

Wszystkie zaprezentowane tu opinie to jakichś motłoch, nieudacznicy i nie mający co ze sobą zrobić frajerzy. Jak chce się zarobić to trzeba robić, a wszelkie insynuacje o łapownictwie są Baaaardzo przesadzone. Proszę nie oczerniać ludzi nie znając sprawy - w szczególności jeżeli chodzi o wyminionych: firmę TECHMET i Pana(usunięte przez moderatora), na pewno to co napisano dalece mija się z prawdą

zarobki w miare ale kierownictwo to (usunięte przez moderatora)

mistrz

popieram wczesniejsze wypowiedzi choć na prace nie narzekam ale w tym co piszecie jest duzo prawdy

Czysta prawda!!!Ludzie boją się mówic, bo wiadomo jak jest z praca w małych miejscowościach, ale widac zaczynają miec tego serdecznie dosc!!!!!!

pracownik 027

ludzie !!! nie idzcie tam pracować (usunięte przez moderatora)

derfos1

zgadzam się, nikomu nie polecam takiej firmy, coraz więcej roboty a wypłata dół i jeszcze karzą pracować starym pracownikom po godzinach u swoich podwykonawców, ciekawe kiedy otrzymam wynagrodzenie za "godziny nadliczbowe" spędzone w firmie Techmet

Pracuje w tej firmie ładny kawałek czasu, atmosfera jest raczej średnia, zakład zdominowany przez \"starych wyjadaczy z pobliskich okolic.Kierownicy z wykształceniem zawodowym, robiący średnie w wieku 40-50 lat, uważający się oczywiście za najmądrzejszych...Układy, układziki i wewnętrzne prywatne interesy załatwiane za firmowe pieniądze.

Zostaw opinię o stolter - Stolno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie stolter