Hemex-Północ sp. z o.o.

Włocławek

Opinie o Hemex-Północ sp. z o.o.

zuza

@hallia powiem ci, ze w mojej okolicy sporo bloków sie buduje i na budowie jest naprawde sporo młodych ludzi, sądzę ze w wieku około 30 lat. Wydaje mi się, że to dośc dobry zarobek w budowlance jest.

luka

Hemex -Północ, która niby powstała z Hemexu - Budownictwo to jeden wielki przekręt. Hemex Budownictwo istnieje do dnia dzisiejszego, nikt tej firmy nie zgłosił do upadłości a pracownicy walczą w Sądzie o swoje zaległe wynagrodzenia. Majątek firmy wysprzedany a raczej rozkradziony więc nie wiadomo czy uda się im coś odzyskać.Hemex Północ to ci sami właściciele firma Halsner i Berger uważajcie na nich bo to firmy tzw. krzaki.

mannn 34

Uważajcie na [usunięte przez admina]

Zostaw opinię o Hemex-Północ sp. z o.o. - Włocławek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hemex-Północ sp. z o.o.