Opinie o Art-Security Agencja Ochrony Osób i Mienia w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Art-Security Agencja Ochrony Osób i Mienia. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Art-Security Agencja Ochrony Osób i Mienia o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Art-Security Agencja Ochrony Osób i Mienia w Warszawa

arny

jeszcze w pażdzierniku nie wypłaćcie do 15 zleceń to będziecie srać kary (usunięte przez administratora)

Były

olaboga

albalupa

Pracowałem w tej firmie, firma płaci terminowo , jest średniej wielkości zatem brak rezerw kadrowych, każdy kto pracuje w ochronie wie o czym piszę. (usunięte przez administratora) Ogólnie ocena umiarkowana firmy . Nie odbiegają wyjątkowo od średniej krajowej w tej branży. Ważne płacą terminowo do 15 każdego miesiąca .

arny

jak ktoś chce byś wykonywał pracę wykraczającą poza zakres zlecenia domagaj się dodatkowej umowy nie patrz na kierownictwo ty jesteś zleceniobiorcą pozdro

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Art-Security Agencja Ochrony Osób i Mienia, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
arny

płacą jak płacą taki rynek jest jeden czy drugi popapraniec na tym ryneczku robi tam jeden pop z BOR-u BMW typowe szkoda że nie PZU taki pokurcz można by mu miskę poklepać nie wiem co on w BOR-e robił chyba był gajowym

samek

Pracowalem w tej firmie pol roku na obiekcie sklepy sportowe z angli to bym dramat stawka dobra bo 10zl netto jako ochroniarz mialem swoje zadania ale w sklepie zadzila kierowniczka i kazala robic zeczy nie zwiazane z pelniona funkcja a kierownik art.. na to trzeba to robic zeby kontraktu nie stracic czyli kazali robic wszystko za marne 10zl zastanowcie sie aplikujac na obiekt chandlowy ja pracowalem warszawa gorczewska....

boo
@samek

tez robilem na gorczewskiej masakra szef wpozo ale klimat w tym sklepie porazka totalna przewrwy wymuszone kiedy mozna isc trzeba sie prosic wougle szkoda slow diseckt sport gorczewska porazka sklep

nowy

A ja zamierzam spróbować...... Każda firma jest nastawiona na zysk, bo istnieje po to by generować dochody dla właściciela. Atmosfera jest czasem istotniejsza od niewielkiej różnicy wynagrodzenia. Pozdrawiam wszystkich ochroniarzy.

juz byly pracownik

male zarobki ..traktuja Cię jak smiecia i to w zasadzie tyle dejtaspokoj to oczywiście ironia co piszesz ...bo akurat ns tym obiekcie sytuacja jest beznadziejna

Cojak

Ja pracowałem w tej firmie na Marszu Żywych oraz innych zleceniach jakoś nie miałem problemu z wypłatą... nie wiem natomiast jak jest na obiektach

każdego dnia

Błażej nikt nie kaze Ci pracowac po 48 godzin ..jak chcesz to mozesz wogole nie pracować ale wszedzie jestctak ze jak chcesz zarobic duze pieniądze to niestety musisz sie poświęcić. Ja zgodze sie z dejta spokoj ze w jednym z centrów handlowych ktore obstawia ww/w firma atmosfera jest niemalze sielankowa a szef to matka i ojciec wiec o pieniadzach rozmawiac jest tu cconajmniej nietaktem

Błażej

Zawsze mnie wkurzają opinie typu : " Pracowałam po 48 godzin - można było zarobić". Jesteście ludźmi czy cholernymi cyborgami ? Polskie prawo pracy to 168 godzin / mies. i prawo do wypoczynku i czasu wolnego. Każdy NORMALNY człowiek potrzebuje snu , czasu dla rodziny lub własnych pasji. No i trzeba się też czasem umyć i ogolić koledzy aby wyglądać i pachnąć tez jak człowiek w czasie tak odpowiedzialnej pracy ! Dno stało się w Polsce faktem na rynku pracy - w tej branży szczególnie !!!

Security Group

Pracowałem w Tej Firmie, Płacą wynagrodzenie po 2-3 miesiącach, za wrzesień do dnia dzisiejszego Wypłaty nie dostałem i sprawa poleciała do PIP, okazuje się że ta Firma podupada, nie płaci tak jak się należy ze Zleceń, a jak szukasz Pracy w której będą ci płacić, to Zgłoście się do SED-HUD Ujastek 1 KRAKÓW, w tej firmie płacą normalnie i bez poślizgów.

dejta spokoj

No wlasnie ja idac do pracy odczuwam autentyczne wzruszenie jestem szczesliwy ze bede mogl przez radiostacje posluchac glosu mojego ukochanego wodza dodatkowo wzrusza mnie ze mi za to płacą. ..niewiele bo niewiele ale jednak.nigdy sie nie zwolnie kocham art i land

karol

Spoko, w arcie zarobki są niezłe można dorobić kasa zawsze na czas. A jak pracowałem w Landzie to szef był jak ojciec i porozmawiał i jak miałeś problem to mogles pójść pogadać. Polecam

viktor

1440 zl netto z czego ci zabiorą 300 miesięcznie za wymyślone przez nkary

?

nigdy więcej niewolniczej pracy w firmie takiej jak art security , traktowany jesteś jak śmieć a nie pracownik , wykorzystywany do maximum ( w firmie stosowany jest mobbing przez niektóre osoby z kierownictwa ) ponadto oszukują cię na czym tylko mogą...

lesiost

w pełni popieram Twoją opinię

Ten kto dba oswoje zdrowie psychiczne powinien omijać ART Security szerokim łukiem.

kwiatkowska

niestety firma ART-SECURITY to jedno wiellkie badziewie...........sami SB-beki,kapusie (usunięte przez administratora) pracowałem nie polecam,byłem dowódća obiektu i miałem marne 9 zł na godzine wymagania jak cholera jednym słowem (usunięte przez administratora) na kółkach,rotacja prawie codziennie,grafik zmienia sie15 razy w miesiący..........dramat

stawki kiepskie maksimum wymagania od pracownika.dajcie nam żyć!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Art-Security Agencja Ochrony Osób i Mienia - Warszawa

• Jak się pracuje w Art-Security Agencja Ochrony Osób i Mienia?

Zobacz opinie na temat firmy Art-Security Agencja Ochrony Osób i Mienia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Art-Security Agencja Ochrony Osób i Mienia?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 9 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Art-Security Agencja Ochrony Osób i Mienia
2.4/5 Na podstawie 60 ocen.

Art-Security Agencja Ochrony Osób i Mienia