Opinie o Usługi Transportowe Mirosław Jabłoński w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Usługi Transportowe Mirosław Jabłoński. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Usługi Transportowe Mirosław Jabłoński o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Usługi Transportowe Mirosław Jabłoński w Katowice

ddd Nowy wpis

Dzięki policji odzyskałam pieniądze. Pewnie to ich stały klient ☺

Ewela_09 Nowy wpis

Witam, Zamówiłam soczewki kontaktowe 01-03-2017. Do dnia dzisiejszego ich nie otrzymałam, zwrotu pieniędzy tez nie dostałam. Widzę że nie jestem sama z tym problemem. Musimy złączyć siły i sprawę zgłosić na policję. Nie możemy pozwolić aby ten PAN oszukiwał w dalszym ciągu.

Ewela Nowy wpis

Mam taką samą sytuację, żadnego odzewu. Ktoś wie co w tej sprawie zrobić ? Jeżeli tak to proszę o kontakt na adres 3welineczka@wp.pl

tok

OSZUST, moje soczewki zamówione 11.03, do dzisiaj nie doszły

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Usługi Transportowe Mirosław Jabłoński? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Katowice
Cornelia12

Też mam taką sytuację, soczewki zamówione 5.03. nie doszły do dzisiaj. Telefonu nikt nie odbiera. Proszę o kontakt cornelia_12@wp.pl

Soczewki

Pan założył firmę sprzedającą soczewki kontaktowe pod danymi firmy transportowej. Nie ma kontaktu z firmą. Ani telefonicznego ani mailowego. Pobiera opłatę a soczewek nie ma . OSZUST NIE POLECAM www.sklepzsoczewkami.pl TO STRONA WYŁUDZAJĄCA PIENIĄDZE. Zgłaszam sprawę na policję

leeennna

Mam tę samą sytuację. Proszę o kontakt lenna1818@gmail.com

soczewki 21
@Soczewki

U mnie ta sama była sytuacja... Czy sprawa została jakoś rozwiązana?

Agnieszka Nowy wpis
@Soczewki

Dzien dobry, Czy sprawa została juz zgłoszona na policje? W dniu 27.01.2017 złożyłam zamowienie, które opłaciłam 30.01.2017, niestety do dnia dzisiejszego nie otrzymałam soczewek. Zgodnie z informacja otrzymana w komisariacie policji, wysłałam wezwanie do dostawy towaru lub zwroty pieniedzy, korespondencja nie została odebrana. W dniu dzisiejszym otrzymałam w komisariacie druki ZAWIADOMIENIA O POPEŁNIENIU PRZESTEPSTWA, które nalezy odesłac do jednostki Policji lub Prokuratury Rejonowej w Katowicach.

mimoza

Pan Marian pokazywał nam inne autokary obiecując ze pojedziemy tymi ,ktore oglądałysmy mimo tego podstawił inny autokar w tragicznym stanie z zupelnie innej firmy ,kurz az sie na czlowieka sypal ,totalny syf. Nastepnie zażądal zaplaty za transport w miejscu do ktorego nas dowiozl a umowa byla ze placimy po powrocie,powiedzial ze nas nie dowiezeie do miejsca zamieszkania jesli nie zaplacimy mu w trakcie jego "pracy" Nie polecam usług tego pana chyba że ktos chce zostać oszukany i potraktowany jako worek ziemniaków do przewiezienia a nie jak człowiek.

Zostaw merytoryczną opinię o Usługi Transportowe Mirosław Jabłoński - Katowice

Usługi Transportowe Mirosław Jabłoński
1.1/5 Na podstawie 11 ocen.
  • ul. Juliana Ordona 14A lok. 79
    40-164 Katowice