Usługi Transportowe Mirosław Jabłoński

Opinie o Usługi Transportowe Mirosław Jabłoński

ddd

Dzięki policji odzyskałam pieniądze. Pewnie to ich stały klient ☺

Ewela_09

Witam, Zamówiłam soczewki kontaktowe 01-03-2017. Do dnia dzisiejszego ich nie otrzymałam, zwrotu pieniędzy tez nie dostałam. Widzę że nie jestem sama z tym problemem. Musimy złączyć siły i sprawę zgłosić na policję. Nie możemy pozwolić aby ten PAN oszukiwał w dalszym ciągu.

Ewela

Mam taką samą sytuację, żadnego odzewu. Ktoś wie co w tej sprawie zrobić ? Jeżeli tak to proszę o kontakt na adres 3welineczka@wp.pl

tok

OSZUST, moje soczewki zamówione 11.03, do dzisiaj nie doszły

Cornelia12

Też mam taką sytuację, soczewki zamówione 5.03. nie doszły do dzisiaj. Telefonu nikt nie odbiera. Proszę o kontakt cornelia_12@wp.pl

Soczewki

Pan założył firmę sprzedającą soczewki kontaktowe pod danymi firmy transportowej. Nie ma kontaktu z firmą. Ani telefonicznego ani mailowego. Pobiera opłatę a soczewek nie ma . OSZUST NIE POLECAM www.sklepzsoczewkami.pl TO STRONA WYŁUDZAJĄCA PIENIĄDZE. Zgłaszam sprawę na policję

soczewki 21
@Soczewki 09.03.2017 13:59

U mnie ta sama była sytuacja... Czy sprawa została jakoś rozwiązana?

Agnieszka
@Soczewki 09.03.2017 13:59

Dzien dobry, Czy sprawa została juz zgłoszona na policje? W dniu 27.01.2017 złożyłam zamowienie, które opłaciłam 30.01.2017, niestety do dnia dzisiejszego nie otrzymałam soczewek. Zgodnie z informacja otrzymana w komisariacie policji, wysłałam wezwanie do dostawy towaru lub zwroty pieniedzy, korespondencja nie została odebrana. W dniu dzisiejszym otrzymałam w komisariacie druki ZAWIADOMIENIA O POPEŁNIENIU PRZESTEPSTWA, które nalezy odesłac do jednostki Policji lub Prokuratury Rejonowej w Katowicach.

mimoza

Pan Marian pokazywał nam inne autokary obiecując ze pojedziemy tymi ,ktore oglądałysmy mimo tego podstawił inny autokar w tragicznym stanie z zupelnie innej firmy ,kurz az sie na czlowieka sypal ,totalny syf. Nastepnie zażądal zaplaty za transport w miejscu do ktorego nas dowiozl a umowa byla ze placimy po powrocie,powiedzial ze nas nie dowiezeie do miejsca zamieszkania jesli nie zaplacimy mu w trakcie jego "pracy" Nie polecam usług tego pana chyba że ktos chce zostać oszukany i potraktowany jako worek ziemniaków do przewiezienia a nie jak człowiek.

Zostaw opinię o Usługi Transportowe Mirosław Jabłoński - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Usługi Transportowe Mirosław Jabłoński