Opinie o Studio Mebli Kuchennych Robert Kornacki w Sosnowiec

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Studio Mebli Kuchennych Robert Kornacki. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Studio Mebli Kuchennych Robert Kornacki o rekrutacji.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Studio Mebli Kuchennych Robert Kornacki w Sosnowiec

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Studio Mebli Kuchennych Robert Kornacki?

kibic 2000 Nowy wpis

Umiejętności to zgoda na pracę bez limitu godzin ,na minimalnej stawce .Pewno przez miesiąc bez umowy

Kandydat Nowy wpis

Serwis dotyczy zamieszczania opinii i komentarzy pod kątem oceny w/w firmy głównie jako pracodawcy i warunków pracy w niej panujących ... A ludziska jak zwykle swoje ...laurki i pierdy .pierdy ...a merytorycznie nic konkretnego.

inne studio meblowe

trzeba było dołożyć trochę i kupić lakierowane. ale te też odpryskują jak się jw kopie albo rzuca. Opinia jest niadekwatna do sytuacji ponieważ wszystkie studia meblowe pracują na materiałach zakupionych od producentów i je obrabiają. Więc dla Pani w Polsce mebli się nie znajdzie/pozdrawiam, na szczęście nie mojego klienta Nie można czytać tych wpisów, ludzie nie rozumieją co kupują.

Mariusz Nowy wpis

Komentarz nie na miejscu u mnie wszystko jest ok bez najmniejszego problemu a meble mam już dwa lata i nic nie odpryskuje.

Aktualność
Drodzy Państwo. Chcielibyśmy przedstawić Wam nasze najnowsze projekty.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi pracami na naszej stronie internetowej w zakładce "Realizacje".

Zespół Studio Mebli Kornackiej

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Studio Mebli Kuchennych Robert Kornacki, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Waldemar z Sosnowca.

Firma Studio Mebli Kuchennych Robert Kornacki spełniła moje oczekiwania związane z zamówionymi przeze mnie meblami , co do wykonania i montażu nie mam zastrzeżeń , mogę z całą stanowczością polecić tą Firmę wszystkim tym , którzy oczekują solidnie wykonanych mebli , tak jak w moim przypadku są to meble do kuchni , aby służyły nam przez wiele lat. Poza tym możemy liczyć na solidne doradztwo w projektowaniu mebli przed ich zamówieniem.

@Waldemar z Sosnowca.

Panie Waldemarze! Bardzo dziękujemy za pozytywny komentarz i polecenie. Cieszymy się, że mogliśmy spełnić Pana oczekiwania względem projektu i wykonania, ponieważ zadowolenie naszych klientów jest naszym priorytetem i dumą. Serdecznie pozdrawiamy, Studio Mebli Kuchennych Robert Kornacki.

Ugo

Klient zadowolony bo jeśli pracownikom dobrze się pracuje to robią to z przekonaniem i dobrze!

Aktualność
Szanowni Państwo,

serdecznie witamy wszystkie osoby szukające informacji na temat Studia Mebli Kuchennych Robert Kornacki. Chcemy, aby otrzymywali Państwo jedynie rzetelne informacje dotyczące funkcjonowania naszej firmy, dlatego zdecydowaliśmy się oficjalnie dołączyć do serwisu GoWork.pl. Od tego momentu będziemy starali się odpowiadać na zadawane pytania i na bieżąco informować o wydarzeniach w naszej firmie.

Studio Mebli Kuchennych Robert Kornacki istnieje od 1996r. Posiadając wieloletnie doświadczenie w branży meblarskiej, za główny cel obraliśmy przede wszystkim satysfakcję klienta.

Koncentrujemy się w głównej mierze na zabudowie mebli kuchennych, szaf wnękowych, garderób, ale wykonujemy również zabudowy salonów, łazienek oraz mebli pokojowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta.

Nowoczesne rozwiązania oraz doskonałej jakości sprawdzone materiały jakich używamy, definiują świadczenie naszych usług na jak najwyższym poziomie. Niebanalne pomysły pozwalają zadbać o funkcjonalność planowanej przestrzeni, zapewniając komfort na długie lata.

Z przyjemnością zapoznaliśmy się z tyloma pozytywnymi komentarzami na temat naszej firmy. Zadowolenie zarówno naszych klientów jak i pracowników jest dla nas priorytetem, więc cieszymy się, że są Państwo zadowoleni ze współpracy.

Zapraszamy do dyskusji!

Miła obsługa potrafią , doradzić solidne wykonanie w terminie , ogólnie bez zarzutu-polecam

Julek

Studio Kornacki szczerze polecam ten zakład oraz meble jakie wykonują i montują fachowcy. Szybko , sprawnie i solidne wykonanie ! Lubię atmosferę w Robert Kornacki Meble na zamówienie za: Szczerze Polecam meble i akcesoria z tej Firmy "Studio Kornacki" . Solidność , Gwarancja i wszystko Gra !!! fachowcy 100%

Malgorzata

Jestem po świeżym jeszcze pachnącym montażu. Jestem absolutnie zachwycona jakością, formą dialogu, propozycjami oraz kmpetencją tej firmy. Serdecznie polecam

Mateusz

Byłem w paru miejscach zdecydowałem się robić dom w Europie. Gdzieś mają drożej gdzieś taniej ale najbardziej oni mnie przekonali do swojej oferty. Nie żałuję, ekipa na montażu się stara, ludzie pokroju tych myślących. Polecam. Szukałem po omacku bo to co się działo u znajomych którzy gdzie indziej realizowali, szkoda się wypowiadać. Dla mnie poważna firma i pewnie dlatego czekałem na nich 2miesiace. Polecam

Renata

Potwierdzam wypowiedz przedmówcy, jakość i zaangażowanie osób sprzedających i czynnie uczestniczących w procesie tworzenia ku satysfakcji klienta jest na wysokim poziomie. Serdecznie polecam

Witam jestem po świeżym montażu kuchni oraz dwóch szaf. (usunięte przez administratora) jakość. Widac niewielu się chce pisać pozytywne opinie bo idzie polecenie droga pantoflową. Piszą tylko niezadowoleni a inni firmie klepia łapki w górę w nadziei że znajdą lepszą usługę. Nie ma uczciwszych sprzedawców niz Kornacki. Zawsze chętny do rozwiązania każdej sytuacji. Pracownicy zapieprzaja aż miło patrzeć mili i na poziomie. Nie uwierzę w żadne wpisy na tych głupich portalach. Dno a ja polecam.

Tymek00

Wszystko jest super oprócz kierownika Pana D nie nadaje się do niczego

Justyna

@MA Dziękuję za Twoją wypowiedź. Chciałabym tylko spytać, czy tę opinię wystawiasz jako klient, czy jako pracownik firmy Robert Kornacki Meble na zamówienie? Będę wdzięczna za informację.

MA

Firma rzetelna i solidna, współpraca zarówno z Panem Robertem jak i Panią Kingą układała się bardzo pomyślnie, Panowie montażyści również spisali się na medal, nie miałam żadnych zastrzeżeń do wykonania usługi!

Justyna

Ostatni komentarz na forum odnosi się do Robert Kornacki Meble na zamówienie w kontekście świadczonych przez tę firmę usług. Czy ktoś może jednak posiada jakąś wiedzę na temat aktualnej sytuacji tam? Prowadzą teraz rekrutację? Zachęcam Was do dyskusji o tym pracodawcy.

Gorąco Polecam !!!!

Długo przymierzaliśmy się z mężem do remontu kuchni. Firma Kornacki została Nam polecona - słyszałam same superlatywy. Nie żałuje, profesjonalna obsługa, realizacja terminowa i solidna. Gorąco Polecam!!!!

Justyna

@anonymous Bardzo Ci dziękuję za to, że zdecydowałeś się wypowiedzieć na tym wątku i udzielić użytkownikom forum pewnych istotnych informacji. Skąd konkretnie masz takie wiadomości? Czy jesteś ich byłym pracownikiem? Co jeszcze możesz nam powiedzieć o tej firmie?

Z tego co wiem, obecnie nie szuka pracowników, ma stałą ekipę od paru lat. Płaci nieźle więc nikt od niego się nie chce zwalniać.

Zostaw merytoryczną opinię o Studio Mebli Kuchennych Robert Kornacki - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Studio Mebli Kuchennych Robert Kornacki?

Zobacz opinie na temat firmy Studio Mebli Kuchennych Robert Kornacki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Studio Mebli Kuchennych Robert Kornacki
3.3/5 Na podstawie 4 ocen.

Studio Mebli Kuchennych Robert Kornacki