Robert Kornacki Meble na zamówienie

Sosnowiec

Opinie o Robert Kornacki Meble na zamówienie

adam 2017

Opinie jak najbardziej prawdziwe . Dużo ,szybko ,niekoniecznie dobrze .Podziwiam tylko klientów którzy zostawiają kilkadziesiąt tysięcy złotych za meble (wyposażenie całego domu) w firmie która "klepie" je w garażu Sosnowiec -Niwka ul.Długa . Właściciele mili ,projekty niekoniecznie "nowoczesne" . Tylko sprawdzone "standarty " w sam raz dla firmy garażowej !!!!

Nick_wielkie rozczarowanie

W naszym przypadku nie doszło nawet do realizacji... Najpierw wysłałam do Studia maila z ich strony z zapytaniem o możliwość realizacji szafy w zabudowie - zero odpowiedzi. Zadzwoniłam więc na pierwszy podany numer, pan uprzejmie poinformował mnie, że zaraz skontaktuje się z żoną, żeby mi odpowiedziała tłumacząc że mają tyle zapytań, że nie są w stanie odpisywać. Ok, jestem w stanie to zrozumieć. Żadnej odpowiedzi jednak nie dostałam, więc pojechałam osobiście. Pech chciał, że byłam dokładnie o 9-tej, czyli o godz. o której studio jest otwierane, ale nikogo nie było. Po 10 min zadzwoniłam na telefon podany na drzwiach; po informacji ode mnie, pani odpowiedziała, że za chwile skontaktuje się z pracownikiem, który powinien być. Faktycznie, tym razem po niedługim czasie otrzymałam telefon zwrotny, że pracownik utknął w korku i będzie później. Nie mogłam jednak czekać... Następne podejście było w sobotę. Po odczekaniu jakichś 15 min kiedy pani konsultowała jeszcze z innymi klientami projekt ich kuchni, zaczęliśmy omawiać nasz projekt (szafa do przedpokoju w zabudowie). Pani "naszkicowała" projekt na zabazgranej wcześniejszymi notatkami kartce i bez wchodzenia w szczegóły, poinformowała, że skontaktuje się ze mną telefonicznie na początku tygodnia, zapisując mój numer telefonu na tej samej zabazgranej kartce gdzieś do góry nogami... Ponieważ jednak w ciągu dnia preferuję kontakt mailowy, poprosiłam o przesłanie wyceny na skrzynkę pocztową. Pani łaskawie dopisała mój adres mailowy gdzieś na ostatnim pustym kawałku kartki (formatu A5) i na tym zakończył się kontakt z tą firmą... Minął tydzień i nie dostałam żadnej oferty z wyceną ani na maila ani przez telefon. To mnie skutecznie zniechęca do dalszego zabiegania o współpracę z firmą Kornacki

Niezadowolny

Zasmucona dobrze mówi! Też zdecydowałem się na kuchnie u Kornackiego z Sosnowca, co siedzibę ma w Europie. Pani która pracuje w siedzibie nie podpowiada żadnych rozwiązań, oczekuje że klient przychodzi do niej z gotowym projektem, który ona tylko wrzuci w swój program, bo ten z pewnościa umie obsługiwać. Meble takie same dostaniesz w innych firmach, a pewnie i na targu, a zaoszczędzisz bardzo dużo!! Nie tylko kasy, ale nerwów! Komunikacja w tej firmie nie istnieje, szefowie nie rozmawiają z pracownikami, pracownicy nie przekazują szefom twoich uwag co do wykonania montażu. I potem możesz sobie czekać do końca życia aż łaskawie przyjdą i wykonają poprawki, które muszą zrobić, bo są przecież w umowie!! Sami nie zadzwonią, musisz do nich dzwonić, kase wzięli, to już ich nie interesujesz. Z taką obsługą klienta powinni już dawno zbankrutować!! Nie dajcie się nabrać tak jak ja!! Idźcie do firmy, gdzie już od początku was potraktują dobrze, a nie z góry, jak pani w siedzibie u Kornackiego. Zdecydowanie nie polecam!!!

Szukasz pracy?

Zasmucona

Niestety jestem ogromnie rozczarowana realizacją, za taką krotę spodziewałam się lepszych materiałów a tu niestety zawiasy słabej jakości samodomykajace tylko z nazwy uchwyty po najmniejszej linii oporu o frontach nie wspomnę. Bardzo mi przykro, że się zdecydowałam na tą właśnie firmę

Barbara Łagowska

Polecam, polecam, polecam. Projekt zgodny z oczekiwaniami, realizacja solidnie i terminowo. Efekt końcowy WOW :) Kontakt bezproblemowy, obsługa miła i profesjonalna. Raz jeszcze dziękuję za moją piękną kuchnię :)

Zostaw opinię o Robert Kornacki Meble na zamówienie - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Robert Kornacki Meble na zamówienie