4 Coils Sp. z o.o

Gdańsk

Opinie o 4 Coils Sp. z o.o

4 Coils

Dziękujemy za troskę i zainteresowanie. Zmiana miejsca pobytu związana jest z powiększającą się linią produkcyjną. Ciągły rozwój firmy wymusza przeprowadzki, czego w żaden sposób nie ukrywamy. Zapraszamy na Osowę w Gdańsku, gdzie prace remontowe dobiegają ku końcowi. Oznaczać to będzie nowe miejsca pracy, dlatego już teraz zapraszamy do składania aplikacji: (usunięte przez administratora)

Rooboocoop
@4 Coils 27.01.2014 13:37

"Zmiana miejsca pobytu związana jest z powiększającą się linią produkcyjną. Ciągły rozwój firmy wymusza przeprowadzki, czego w żaden sposób nie ukrywamy." Ha haa!! Zmiana pobytu firmy?! No jak prezio nie płacił za najem lokalu, to zmiana lokalizacji musiała nastąpić. A prezio taki jest właśnie - jakby mógł to by i gówno z pod siebie zeżarł.

Pracownik2

@Dancing Queen ta strona jest po to zeby wylewać swoje żale i uwagi. Tak corko prezesa tu można pisac to co sie nie podoba i ustrzec ludzi przed rakimi pracodawcami jak wy. Prawda boli? Nuestety bylem pracownikiem tej firmy i wiem cos na wasz temat poczawszy od godzin jakie tam trzeba wypracować do wyplat ktore sa w dwoch ratach [ kto pracował ten wie o czym mowie]. Nie wspomnę o traktowaniu pracownika, gorzej niż niewolnika. Wyzywaniu i ponizaniu a jesli chodzi o rotacje to nadal sa ogłoszenia o pracę i to juz wiele mowi. Na produkcji jest dwoch pracownikow heden handlowiec a reszta to rodzina. Przy 7 osobpwej firmie przychodzisz i dostajesz numem 160 i gdzie reszta pracownikow. Jesli córeczka prezesa na forum wypisuje prywatne sprawy bylych pracownikow to swiadczy o poziomie tej rodziny i pytanie. Czy warto z takimi ludzmi pracowac? Nikt nikomu nie zabroni pisac prawdy. A wy jako firma placie regularnie skladki nie okrafajcie ludzi i szanujcie pracownikow wtedy nikt was sie nie bedzie czepiac.

Alicja

@Olorozumiem, że nie zgadzasz się z opiniami innych użytkowników. Każdy jednak ma prawo do wyrażenia swojej opinii. A jaka jest Twoja? Jak Ty oceniasz 4 Coils Sp. z o.o jako pracodawcę?

Olo

Ale pierdoły piszecie . Jak komuś w domu nie wychodzi to sobie w internecie odreaguje. Już niedługo będzie to inaczej - internet przestał już być anonimowy. Przemek przestań się ukrywać za nikami . Co tam u adoptowanego dziecka mam nadzieje że wszystko ok . Wiecie co ciekawego będzie się działo Gdańsku.

Alicja

@Dancing Queen w zupełności się z Tobą zgodzę, jeżeli chodzi o temat usuwania opinii. Jesteś pracownikiem 4 Coils Sp. z o.o?

Dawno tu nie bylem. Widze , że opinie sa usuwane. Ta firma to byla jest i bedzie pseudo firma wlacznie z prezesem który nugdy nie widzial jak wyglada praca prezesa. Jeśli w firmie jest ciagla rotacja to chyba o czymś świadczy. TA FIRMA TO PORAŻKA WŁĄCZNIE Z RIDZINKA KTORA TAM RZĄDZI: )

Dancing Queen
@Pracownik 24.01.2017 18:24

Pracownik - nie trzeba być alfą i omegą żeby wiedzieć że na goworku nie da się opinii usunąć :) można ją ewentualnie ocenzurować jeżeli jest niezgodna z ich regulaminem. Tak więc chyba źle widzisz. Przy okazji, pracujesz w firmie czy wylewasz gorzkie żale sprzed lat? Co do ciągłej rotacji, niestety masz dosyć nieaktualne dane :).

Ala

No daj spokój, nie ma się też co denerwować, moim zdaniem wszystko jest na swoim miejscu tutaj w fimie

adolf

podsumowując powyższe jednym słowem: kiepścizna

No, no ...

Ktoś ma problemy z ortografią. "Curka" no, no...

Ja kobieta

Przemek - jesteś super fachowcem . Handlowiec pracujący 1 rok bez wyniku i marudzi......... . Męski szowinista z zaciągiem narcystycznym. Jak chcesz to możemy porozmawiać o twoich poglądach. Cytat : "wszystkie kobiety to kur..y , jakbym miał curkę to bym ją zadrutował w wieku 12 lat" , jestem ciekaw co na to twoja żona i matka , oczywiście jeszcze te "kobiety" od adopcji.

Olo

Warunki pracy w 4C są baaardzo średnie. Na początek 2 umowy - lojalka i śmieciówka. Podstawa minimalna. Premie w praktyce żadne lub symboliczne. Zakres obowiązków - nieskończenie szeroki (w tym prace fizyczne). Wsparcie firmy w osiąganiu celów - dużo obietnic i na tym koniec. Atmosfera w firmie - patrz wcześniejsze wpisy.

anonim2

Jezeli nie pracował bym tam to bym sie nie wypowiadał na ten temat i nie opisywał, a co to za podchody z twojej strony, nie musze sie komuś tłumaczyc co i jak. tak jak kazdy ma swoje zdanie i nikt nikomu tego nie zabroni, wolny kraj wolnosc słowa. a pisze to dlatego zeby ktos nie cierpiał i nie załował swojej decyzji.a z kad mozesz wiedziec ile tam pracowałem ? bo ja nic na ten temat nie wspomniałem ile tam pracowałem. ngdyn nikt mnie nie zmuszał i nie bd zmuszał mam swoje zasady. pozdrawiam:)

Xena

anonim2 - ile pracowałeś/łaś w firmie skoro tak szczegółowo opisujesz wszystko? A skoro pracowałeś/łaś przez dłuższy czas to czy ktoś Ciebie do tego zmuszał? Z tego co wiem żyjemy w wolnym kraju i nikt nie może nikogo zmuszać do pracy w miejscu które mu nie odpowiada ;). Praca przez dłuższy czas sugerowałaby jednak że nie było AŻ tak źle, chyba że ktoś Ciebie zmuszał do zarabiania pieniędzy akurat w tym miejscu?

anonim2

witam. w takim razie odpowiem na twoje pytania które tak bardzo nie dają Tobie spokoju, a więc na wstępie od razu odradzam tej firmy !!, zapomnij wg o tym, pisze poważnie, ze stabilnym zatrudnieniem to jest ściema,do spokojnych miejsc to również nie należy, na każdym kroku jest mobbing,nacisk psychiczny na pracownika, nie ma pożądnej wentylacji(wyciągów) tylko człowiek wdycha tą chemie z cynownic całe dnie, w lato zakaz otwierania okien i człowiek dusi się w tej gorączce.Co do wynagrodzenia to również miał bym duże zastrzeżenia, dużo obiecują a potem nie dotrzymują słowa, trzeba się naharować godzin żeby w miarę wynagrodzenie otrzymać i to jeszcze lubią oszukać pracownika.

jacek

Hej, na stronie 4 coils znalazłem ogłoszenie, że poszukiwany jest pracownik produkcji – monter elektronik, ogłoszenie nawet mnie zainteresowało i myślę, czy nie zaaplikować. Tylko pytanie, czy warto, bo napisali, że oferują stabilne zatrudnienie, pracę w spokojnym miejscu, pracę w miłym, młodym zespole oraz motywujące wynagrodzenie. To same ogólniki, może ktoś napisać, co w rzeczywistości oferują?

john

Pracowałem tam dwa lata. Jeśli chodzi o współpracę z innymi firmami to byłem świadkiem jak kupili malarzom farby kazali pomalować sporej wielkości halę, następnego dnia po zakończonej pracy przyszła do malarzy asystentka Pana Wałdowskiego i powiedziała że na zły kolor pomalowali :) i oczywiście odrazu sugerowała że nie dostaną całej kwoty za wykonaną pracę. Naprawdę odradzam współpracę z tą firmą.

Sopocianin

Jacy wykonawcy, widziwlem tam firme Remontowa która specjalizujensie w naciaganiu i lewych fakturach, pracownicy łazili po rusztowaniach po pijaku i co chwilę znikają do sklepu po małe.... Wiem bo mi ci sami ludzie robili parę lat temu, na pytanie faktura za wykonane prace dostałem odpowiedź JAKA faktura. Wystawia papiery jeden a drugi chyba naczelnik ja odbiera.

wykonawca

UWAGA DLA WSZYSTKICH WYKONAWCÓW nie płaci za usługi ,oszukuje , naciąga i wymienia na kolejne ekipy

Śmieszna "firma"

4 Coils to firma rodzinna w złym tego słowa znaczeniu. Rodzinka, która ją prowadzi jest mocno pokręcona i przenosi się to na pracę całej firmy, jej działanie i atmosferę. Oszczędności są okrutne i nie dotyczą tylko wynagrodzeń. Jeżeli nic się nie zmieni, a raczej się na to nie zanosi, to pewnie wszystko to rypnie... Dobrze, że mam to już za sobą.

Było minęło

Rotacja pracowników w tej firmie jest ogromna. Fakty mówią za siebie.

age

Witam Przy wyborze pracy nalezy zwracac baczną uwagę na stabilnosc firmy. Proponuje zapytać ile razy w ciagu 10 lat firma zmieniała miejsc pobytu... Firma w swym sprostowaniu zachowalala sie bardzo profesjonalnie. Ale jak mówi staropolskie przysłowie "Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka".

4 Coils

Firma 4COILS dementuje wszelkie informacje zamieszczone na łamach tego portalu, a odnoszące się w sposób negatywny do nas i osób z nami współpracujących. Zachęcamy do zapoznania się z nasza firma osobiście, by móc wyrobić własne zdanie na temat warunków jakie u nas panują, a nie mają nic wspólnego z co niektórymi opiniami. Przypominamy osobie, ktora stara sie nam zaszkodzic, o klauzuli poufnosci, ktora nadal obowiązuje. Wykorzystamy wszystkie środki prawne, w przypadku każdego kto naraża naszą firmę na straty wizerunkowe i łamie warunki umowy. Internet nie jest anonimowy.

profi

W dniu dzisiejszym odbyła się moja rozmowa rekrutacyjna na stanowisko kierownicze w firmie 4 Coils. Niestety mam fatalne odczucia co do tej rozmowy. Pan prowadzący rozmowę muszę przyznać był miły, ale w ogóle nie ma pojęcia o przeprowadzaniu rozmów kwalifikacyjnych na stanowiska kierownicze. Odnoszę wrażenie, że nie przeczytał mojego CV, skwitował że jest rozchwiane - tymczasem wszyściutko poukładane chronologicznie, łącznie z opisem obowiązków na stanowisku. Padło pytanie o moje oczekiwania finansowe brzmiało: jakie są oczekiwania finansowe i dlaczego tak dużo? To daje mi do myślenia, że najlepiej za darmo. Niczego nie dowiedziałam się o firmie, o obowiązkach na aplikowanym stanowisku. Nie padło pytanie czy ja chcę się o coś zapytać. Dowiedziałam się, że jestem osobą bardzo miłą i jak najbardziej mam kompetencje. Nie wiem czy oddzwoni do mnie z informacją zwrotną, bo nie miałam szansy się o to zapytać. Moją intencją nie jest oczernienie osoby z którą rozmawiałam, myślę że wystarczyłoby profesjonalne szkolenie w dziedzinie rekrutacji pracowników. Należy pamiętać jak druga strona czuje się po takiej rozmowie i co pomyśli o firmie do której aplikowała. Ja mam odczucie straconego czasu i narażenia mnie na koszty dojazdu i że nie stać ich na mnie.

Polak z Polski - tzn. prezes

Znam firmę, bo miałem tą nieprzyjemność tam pracować. Prezes uważa się za "Szefa wszystkich Szefów", lecz tak naprawdę to słoma z butów... Misją firmy jest praca za darmo i na maxa wykorzystanie do cna każdego.(usunięte przez moderatora) Nie wierzcie w to co macie na papierze (umowa), bo i tak to nie jest odzwierciedleniem rzeczywistości. Szkoda czasu na tą firmę.

Polak z polski

Jeszcze jedno Tyle to dostałem na początek. Teraz jest dużo lepiej. Ja nie narzekam, ale oczywiście mogło by być lepiej.

Polak z polski

Firma jak firma. Według mnie wszystko jest ok. Atmosfera ok, płace ok (ale niestety płacą tylko za pracę a nie za siedzenie)najmniej 1,3-1,4 na ręke nie wiem ile to brutto. Ogólnie wszystko ok

ANDA

Nawet gdyby dawali 10 razy więcej niż są w stanie dać, to nie podjąłbym tam pracy. Życzę powodzenia i nerwów ze stali dla wszystkich, którzy zdecydują się tam pracować.

...przepraszam-oczywiscie minimalizowac koszty

firma do dupy !!!

(usunięte przez moderatora) , radzę omijać dalekim łukiem !

były pracownik

Witam ! Potwierdzam to co napisali powyżej wytrzymałem tam dokładnie 1 tydzień i sam się zwolniłem bo nie było sensu za te głodowe 1500zł brutto pracować w takich nieludzkich warunkach ... to za takie pieniądze lepiej iść na ochronę siedzieć na(usunięte przez moderatora) i nic nie robić ...Pozdrawiam wszystkich i stanowczo odradzam tą pseudo ,,firmę''

Zostaw opinię o 4 Coils Sp. z o.o - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 4 Coils Sp. z o.o