HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o.

Opinie o HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o.

mando daleko z tyłu - taka prawda niestety

elektryk

Więcej niż w mando zarobić można w toyocie, cerzanicie, nsk, ronalu, faurencii czyli praktycznie wszędzie

Barbara

Mando kiedyś bardziej dbało o swoich pracowników robili przelewy na weeked przed 10,ludzie mogli się gdzieś zabawić bo wiadomo że w ostatni weekend przed 10 bez wypłaty to ciężko przy tych zarobkach coś odłożyć.A tak ten weekend przesiedziałam z rodziną w domu bo nawet pogody nie było na spacer a pieniędzy na aquapark niestety też.

Dusigrosz
@Barbara

I tak właśnie się oszczędza. Siedzi się z rodziną czasami w domu :)

Barbara
@Dusigrosz

Mylisz pojęcia to nie jest oszczędzanie to wegetacja.Oszczędza się jak można coś odłożyć z wypłaty a z wypłaty którą płaci mando jest to niemożliwe.Mnie takie oszczędzanie nie bawi ciebie widzę bardzo.

On
@Barbara

Mando powinno cię przeprosić, tylko zastanawiam się za co, za to, że pogody nie było i musiałaś w domu siedzieć, czy za to, że wypłaty nie było i do aquaparku nie pojechałaś, ale podaj zakład na strefie gdzie zarobisz więcej i będziesz mogła coś odłożyć, męża wygoń do lepszej pracy.

Olo
@On

Toyota około 3.000 tyś, Faurecja zawsze dwójka z przodu bez nadgodzin! Mowa o produkcji!

on
@Olo

brutto chyba, zobacz ile nowy pracownik przez randstad zarabia w toyocie na dzień dobry, a po drugie, zobacz jak wygląda praca w toyocie a w mando, nie ma porównania

Dusigrosz
@Barbara

Oj przestań. Czasami trzeba z czegoś zrezygnować żeby coś mieć. Zrób sobie rachunek na co niepotrzebnie tracisz pieniądze to wtedy oszczędzisz. Jak ktoś tego nie potrafi to niestety nie ma.

Kwadrat
@Olo

Z jakim stażem?

buli
@Barbara

Dostalas przed 10 wypłatę? Dostałaś. (usunięte przez administratora)

głodna Zuza

Kamienie już od wczoraj gotuje na niedzielny obiad.A wypłata to nie wiadomo nawet czy będzie w poniedziałek.Weekend do kitu, wypłata też.

Hej
@głodna Zuza

Wypłata jest każdego miesiąca 7 więc jutro będzie! I już nie będziesz głodna. PS. Będziesz miała wypasiony przyszły weekend.

Pracownik Produkcji

Poniżająca rekrutacja, brak szacunku ze strony(usunięte przez administratora) Rozumiem, że czas Panią goni, że ma Pani dość uczestniczenia w procesie rekrutacyjnym, to może lepiej ominąć ten element rozmowy kwalifikacyjnej? Rozumiem, że nie aplikuje na stanowisko asystenta zarządu, co nie znaczy, ze pracownik produkcji jest gorszym kandydatem i człowiekiem. Każda rozmowa wymaga z obu stron szacunku, kultury i choć minimum zainteresowania ze strony potencjonalnego pracodawcy. Czego tu ewidentnie zabrakło ze strony (usunięte przez administratora) Moja opinia absolutnie nie wynika z faktu, ze nie dostałam pracy jest czysto merytoryczna. Jeśli tego nie ma już na wstępie, to czy taki pracodawca nie będzie szanował swojego podwładnego?

Pytania protekcjonalne.

zadowolony pracownik produkcji

Mando-polecam. Najlepsza praca, najlepszy socjal, najlepsze zarobki w całym Wałbrzychu.

@zadowolony pracownik produkcji

Mando polecam hahahaha hahahaha te podwyżki kpina. Niedługo marca otwierają to się zacznie exodus i nie op ale i inżynierki uciekna a z nimi tez krucho na linii

pracownik Mando

Polecam ludziom inteligentnym pracę w Mando.Firma cały czas się rozwija i z roku na rok jest coraz lepiej.Myślę że nie ma co za szybko przyjmować nowych kandydatów tylko należałoby zwiększyć ilość etapów rozmowy kwalifikacyjnej aby lepiej oddzielić ziarno od plew.Na dłuższy etap muszą przyjść efekty takiej wnikliwej selekcji.Dla dobra nas pracowników, wizerunku naszej firmy, wierzę że tak się stanie.

Fresh pure
@pracownik Mando

Firma sie rozwija a wypłaty marne ze ludzie uciekaja z mando nie podniecaj sie tym.zakładem bo mimo socjalu i tak w tym mando sie marnie zarabia jak i na całej strefie i lepsi ludzie w mando nie robią . lepsi nie jestescie wiec czemu ludzie uciekaja z mando no marna kasa niech pani iwona pomysli by kasa była lepsza godna a nie psia ze ledwo starcza na zycie

Sama

Jak było dotychczas w Mando na święta? Bo w tym jak się dowiedziałam będą bony do Tesco i paczuszki też.

Dove creme
@Sama

W mando zaczyna sie robic coraz gozej wszedzie a szczegolnie na masiningu sa układy układziki kasa mała ze ludzie uciekają z mando bo kasa to lipna jest wiec nie jest tak super zaczyns sie robic bałagan jak na całek tej strefie wymagania duże a wyplata taka ze ledwo wystarcza na opłaty wstyd

Weronet

Pewna część przełoźonych w mando cechuje sie brakiem poszanowania ludzi docenianiem Powinni ich skierowac na szkolenie z zasad etyki i poszanowania ludzi.dobry przełoźony powinien być za swoimi ludzmi a tu w mando panuje kumplostwo kolesiostwo i dwulicziwość Nic nie jest docenianie .iwona poeina sie przyjzec temu co sie dzieje na dole i cos z tym zrobic bo zle sie dzieje

@Weronet

@ WERONET Za co jesteś tak niedoceniany? Sądząc po Twoim piśmie to nie dziwię się że nikt nie chce Cię docenić.

@Składnia

Składnia zal mi cie zakładowy lizusie widać ze noszisz torby przełozonym nara

@Weronet

Nie muszę nosić toreb żeby być szanowany. Robię co do mnie należy i nikt się mnie nie czepia. Nadgodziny też robię dla siebie i swojej rodziny żeby żyło się lepiej, ale Ty pewno iznajesz to za wchodzenie w cztery litery. Ty na pewno jal zostajesz to piszesz że Cię zmusili...

@Składnia

Zal mi ciebie składnia idz nosic torby przełożonym lizusie ..jestes zabawny.. nara znaczy nara

@Weronet

Właśnie chyba Ty myślisz że jesteś zabawny pisząc takie śmieci... mogę się założyć że nikogo nie lubisz bo według Ciebie wszyscy noszą torby, a Ty jesteś najlepszy i najwspanialszy... szkoda mi Ciebie.

@Składnia

Składnia lizusie zal mi ciebie umiesz czytac ze zrozumieniem widac ze nie i smieci piszesz ty nara znaczy nara zal mi ciebie i tak mało kumasz nara nudzi mnie twoja osoba i zal mi komentowac bzdury ktore piszesz.nara znaczy nara i tyle .nara lizusie

@Weronet

Ja jeszcze ani razu się nie żegnałem, a Ty już kilka razy i dalej piszesz. Widzę boli Cię to że ktoś Ci prawdę pisze. Nie daje Ci to spokoju bo w pracy i tu ma forum jesteś w mniejszości, która często nie daje sobie rady w pracy i nie ma się komu wypłakać to pisze pod anonimem tu na forum bo tak łatwiej. Najlepsze jest to że często wiadomo kto się ukrywa pod jakimś nickiem...

@Składnia

Składnia nie masz muzgu i jestes lizusem jestes słabeuszem i lizusem jestes zenujacy i nosic torby .menczą mnie te twoje wypociny lizudie nsra brak słów lizusie

Keller
@Składnia

Do składni weronet ma racje jesteś załosny i zakumaj to brsk słow do twojej osoby składnia

Teresa
@Składnia

Do niejakiego składni jestes smieszny i tyle

@Weronet

Hahahaha trzy wypowiedzi w tym samym czasie z tymi samymi błędami. Weronet myślisz że jak zmienisz nick to nikt Cię nie pozna?

sialla
@Keller

Skladnia chociaż sie nie powtarza. Naucz sie pisac weronet żal co dupe sciska weź się za robotę a nie wypisywanie glupot na forum

Zniesmaczony
@Weronet

Masz rację, już wiele razy był ten temat poruszany w związku z szanowaniem ludzi o ile na produkcji nie ma z tym problemu bo zastępcy, liderzy i shift liderzy są bardzo przystepnymi i fajnymi ludźmi to już tego samego nie można powiedzieć o maszyningu! Tragedia, samowolka. Tam ludzi mają za nic! Ktoś powie idź i powiedz! Aha akurat! Cierp i słuchaj poniżania, bo kto powie, że przełożony go głębi kto? Ale dalej z tematem cisza! Kolesie kolesi awansują a reszta patrzy się na to bo nikt nie dał szansy pracownikowi, który dłużej pracuje bo po co? Lepiej koledze załatwić.

Plebs
@Zniesmaczony

Kolesiostwo jest wszędzie nie tylko na maszyningu

Olek

Niestety,Mando i tak zarosnie brudem jesli dwie panie sprzatajace sa na pierwszej zmianie. nie ogarnie się wszystkiego a pracują już tak trzeci tydzień . Wspolczuje tym kobietkom .

Specjalista IT

Dzień dobry, Czy według Państwa warto aplikować do IT w Mando? Jakie są wymagania, ile ludzi obecnie liczy zespół IT, Na ile pieniędzy może liczyć kandydat, 6 lat doświadczenia, szeroki zakres umiejętności IT

obserwator
@Specjalista IT

Wymagane umiejętności w dziale IT to przede wszystkim zdolności trawienne - jedzenie bułek przed 7.30 - donoszenie ciastek - picie kawy Polecam serdecznie :)

ble ble ble MAŁO
@Specjalista IT

Warto, teraz szefostwo ma faze na montaz kamer na hali w kazdym mozliwym miejscu tak ze bedziesz mial co podlaczac :)

@ble ble ble MAŁO

Serio?

@ble ble ble MAŁO

Serio?

pracownik Mando

Mando dzięki Iwonie jest najlepszym zakładem na strefie.Zero mobingu,pracownicy zgrani, o takim socjalu cała strefa może pomarzyć no bo który zakład dopłaca wszystkim swoim pracownikom do paliwa.Dzięki bardzo dobrze przeprowadzanej rekrutacji w Mando pracują fajni ludzie.

Dziynak
@pracownik Mando

Mando nie jest takie super jak wam sie wydaje .to taki sam zaklad jak wdzedzie na strefie ..ludzi nie szanuja i rotacja tez jest

Heniek
@Dziynak

Nam pracownikom Mando się nie wydaje tak po prostu jest.

Uranek sv
@Heniek

W mando jest jak wszedzie płaca marna a wymagania mega i wyśrubowane normy. Ciągle tylko mało i mało a wypłata zenująca a ze socjal troche lepszy bo to nowy zaklad i dostajo dotacje i mają ulgi podatkowe i od przedsiebiorców .to daja kase na dojazdy niekórzy przełoźeni do kierowania ludzmi sie nie nadają . Wiec to taki sam zakładzik jak na calej strefie

Ofiara

Skończcie ten temat bo robi się nudny... Może zaczniemy w końcu pisać że Mando póki co to najlepszy zakład na strefie pod względem dbania o pracownika i pieniędzy.. Iwona się stara każdy problem jest szybko rozwiązywany i nie ma mobbingu.. Polecam Mando każdemu

zażenowany

Czy nie można sobie wyjaśnić pewnych spraw odnośnie zachowania pracowników w tak małym zespole?przecież na cafie jest to pare osób.Myślę że szczera rozmowa na to co przeszkadza i denerwuje rozwiązałaby problem.

slim

do kotek może duża większość wie a co by przeszkodziło wprowadzenie kolorów koszulek nic tylko by pomogło dla mnie to nie jest problem wprowadza fajnie na pewno coś to poprawi tyle

kierownik

Jakby pani Ewa was nie pilnowała to Mando by zarosło brudem,nic tylko byście się chowali po szatniach.Brawo pani Ewo dyscyplina musi być a jak się praca nie podoba to do widzenia.

lola
@kierownik

Chłopie przeczytaj dokładnie co jest napisane bo nie chodzi o pilnowanie jak mobbing w naprzodzie jest super to życzę Ci takiego kierownika cwaniaczku.a z tego co wiem kierownik tez ma jakieś obowiązki a nie tylko jeździć po ludziach

Basia
@lola

Jak ci tak niedobrze w pracy to jedyne wyjście poszukać innej firmy sprzątającej.Ofert na rynku pracy nie brakuje.

@Basia

Jakie będą progi na bony na święta oraz kiedy jest przewidywana wigilia

Piekło

Nie pozdrawiam Tłustej Eweliny.S z Cafy potrafi tylko gadać za plecami i uzalac się nad sobą. Kobieto nawet mąż Cię zdradza hahaha . Ponownie nie pozdrawiam

@piekło
@Piekło

Widzę że nie za bardzo idzie ci w pracy albo już nie pracujesz zakompleksiony nierobie i zazdrościsz Ewelinie jej wiedzy i podejścia do pracy i kolegów z linii. Nie potrafisz mówić w twarznto jesteś nikim.

Lider

Jesteś zerem.

Niebo
@Piekło

To prawda Eweline słychać wszędzie myśli że walnie durnym tekstem i jest fajna. Kobieto ogarnij się każdy ma już dość. Na Cafa już z tobą rozmawiają bo muszą.. Trochę szacunku do siebie i innych..

N.
@Niebo

Dajcie już spokój tej Ewelinie

bla bla

ludzie z pracy nie biora pod uwage tego co jest napisane na forum...

***

fajnie tam macie jak wam w czasie przerwy spokoju nie daja przerwa jest dla pracowników to fakt problem w tym że niektórzy nie potrafią lub nie chcą tego uszanować

Lola

Wszyscy dodają opinię jak jest źle w mando niech pani Iwona zobaczy jak i co się dzieje w firmie naprzod gdzie 2dziewczyny są już na chorobowym bo przecież Szanowna pani ewa tylko imię ludzi psychicznie wykończyć.Sama nic nie robi a tylko siedzi w tej swojej biurze i biega a to z kawka to z cherbatka a to jedzonko.Wszystko co potrafi to wydzwabiac do ludzi i pomiatac trakuje nas jak śmieci a dzięki nam grubaska dostaje wypłatę nawet nieumie załatwić żadnej sprawy NA przecież od tego lysego!Nawet po pracy siedząc w domu z rodziną potrafi nekac telefonami.A jeszcze jeśli chodzi o przerwę śniadaniowa która jest dla pracowników a nie dla pani Pani Ewo.My chcemy pobyć sami w swoim towarzystwie a nie słuchaać pani nadawania.Ciekawe w którym zakładzie tak jest?I oczywiście ciągle jej źle chodzi po hali jak paw i kaczka bo wozi się na inwalidach.Jaki obraz ona przedstawia jest zakłamania wystawiła ogłoszenie na olx szuka sprzątaczki z wypłatą 2000 i bogaty pakiet socjalny i premią.Ciekawe gdzie to jest .?aFirma płaci najniższą krajową a Social jaki daje? A premue jak ktoś jej kabluje i (usunięte przez administratora) lize to ma.a jeszcze premią jest jak jej (usunięte przez administratora) się wozi do domu bo przecież ona niemoze jechać autobusem ale ludzie jakoś muszą.Niech w końcu ktoś zainterwenjuje i zobaczy co się dzieje

@Lola

Dlaczego pani Iwona tego nie widzi?może jest to inna firma ale to ss ludzie także pracują w mando i wiecznie są straszeni .

@Lola

mando ok

siema zgadzam sie na produkcji kazdy chodzi tak samo ubrany to tylko u nas w firmie tak jest powinno byc pracownicy produkcji jeden kolr liderzy schift lderzy i mistrzowie inny ,qc inny ,logistyka inny naprawde mega poprawilo by to kmunikacje fajnie by to wygladalo niepotrzeba tu zadnych anket ani pytan tylko po prostu wprwadzenie takiej zmiany na lepsze pomimo tego ze temat od dawna jest olewany i ne zauważalny .Pomyslcie nad tym ogólnie firma i praca dla pytajacych jest mega super polecam. nieraz nawet ktos z biuro czy ktos inny pyta sie gdzie jest lider schift lider albo ktos z jakosci logistyki a tak y bylo czarne na bialym

mando ok

kotek
@mando ok

Każdy dobrze wie kto kim jest bez kolorowych koszulek !

maestro
@mando ok

Nie potrafisz zapamiętać twarzy czterech pracowników QC na swojej zmianie łącznie z liderem.Ogarnij się i poćwicz koncetrację.

Zostaw merytoryczną opinię o HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o. - Wałbrzych

• Jak się pracuje w HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 395.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 350, z czego 67 to opinie pozytywne, 106 to opinie negatywne, a 177 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o. napisali 26 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o.