HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o.

Opinie o HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o.

Totalny

Skoro było ostatnio na QC to teraz czas na produkcje odnośnie nadgodzin. Proszę Managerów by wzięli się (usunięte przez administratora) bo przesiadywanie kilkugodzinne na stołówce lub ukrywając się w szatni z przerwami na pogaduchy z innymi ludźmi to lekka przesada zwłaszcza gdy roboty coraz więcej a kasa do kieszeni im leci za coś takiego. Pozdrawiam

bialas

Potwierdzam ściemę niezła odwalają

QC
@Totalny

Nie tykaj QC bo do pięt im nie dorastasz konfidencie zasrany.Tfu!Najlepiej zrobisz jak zajmiesz się tym do czego jesteś stworzony czyli ciężką pracą i nie myśl więcej bo ci to marnie wychodzi, w szkole miałeś na to czas ale też ci nie wychodziło to teraz cię boli jak ktoś ma lepsze stanowisko, więcej zarabia,ma leszy samochód itp.Jak mawiał klasyk jesteś ZEREM który sra we własne gniazdo."Uprzejmie donoszę" co za (usunięte przez administratora)

Twój Pan
@Totalny

Taką świnie jak ty to powinien jeszcze kopać (usunięte przez administratora) żebyś szybciej robił na lince i nie miał czasu za dużo rozmyślać tylko robić to do czego jesteś stworzony pachołku.Ha, ha,ha...

@QC

Naucz się czytać ze zrozumieniem :)

operator
@Totalny

Ten lider co ściemniał na nadgodzinach powinien trafić na maszyning na zwykłego operatora żeby była przestroga dla innych cwaniaczków którzy myślą że im wszystko wolno.Pani dyrektor powinna coś z tym zrobić bo gościu jako przełożony nie ma już u pracowników poważania o czym świadczy liczba lajków rzadko widywana na forum.A ludzie nie kłamią bo po co mieliby to robić.Jako uczciwy pracownik nie chcę mieć takiego przełożonego, myślę że nie tylko ja.

Operator
@operator

Najlepiej zwolnić go bo nadgodziny robi ,weź ty się człowieku zastanow co piszesz,bo to już żałosne się robi . Przyjdź na ABS i zobacz jak się teraz zapier..... , znam (usunięte przez administratora) i uważam że na maszyningu doskonale by sobie poradził jako zwykły operator. A ty weź się za robotę (usunięte przez administratora) jak baba z warzywniaka!!!!

@operator

Otóż to. Widać doskonale reakcje ludzi. Fakt są jego sympatycy ale tacy sami toksyczni jak on, widać to po wpisach go broniących. Fakt pewnie dałby sobie radę na machiningu, jak się chce to się zrobi przecież. I co z tego ze na linii dobrze pracuje ? Za to mu płaca, ale to nie powód by na nadgodzinach takie numery odwalać, chce odpocząć to niech jedzie do domu. Chociaż ludzie takiego pokroju jak on to tylko w gnieździe żmij się dobrze czuje.

@operator

Taka mała informacja bo pewnie mało kto o tym wie. Jak podpisywaliście nowe umowy invenio to pewnie nikt nie zwrócił uwagi ze w tych umowach invenio się wycwanilo i wypłaty mogą nam wypłacić nawet pod koniec miesiąc a nie do 10 jak miało to miejsce wcześniej. Jeśli się mylę, proszę mnie poprawić ;) Pozdawiam

TuLisMaNore
@Totalny

Dalej Ciebie nie rozumiem. Czemu on winny? Ma przełożonych i godzą się na to. Nokt do pracy nie przyjeżdża tak o i płacą mu za to.

Mam pytanie do Iwony. W jakiej formie będzie wypłacana premia roczna dla osób z zajęciami komorniczymi? Dziękuję za odpowiedź

Pani Iwono mam takie pytanie. W jaki sposób będzie wypłacana premia roczna pracownikom z zajęciem komorniczym?

Zołnierz

Mando czysty wyzysk z pracownika. Jak byś się nie starał i tak robisz coś źle . Nie polecam .

Pracownik Produkcji

Poniżająca rekrutacja, brak szacunku ze strony(usunięte przez administratora) Rozumiem, że czas Panią goni, że ma Pani dość uczestniczenia w procesie rekrutacyjnym, to może lepiej ominąć ten element rozmowy kwalifikacyjnej? Rozumiem, że nie aplikuje na stanowisko asystenta zarządu, co nie znaczy, ze pracownik produkcji jest gorszym kandydatem i człowiekiem. Każda rozmowa wymaga z obu stron szacunku, kultury i choć minimum zainteresowania ze strony potencjonalnego pracodawcy. Czego tu ewidentnie zabrakło ze strony (usunięte przez administratora) Moja opinia absolutnie nie wynika z faktu, ze nie dostałam pracy jest czysto merytoryczna. Jeśli tego nie ma już na wstępie, to czy taki pracodawca nie będzie szanował swojego podwładnego?

Pytania protekcjonalne.

J.K

Wszystkiego najlepszego z okazji misięcznicy :P

Ciekawski :)

Pani Iwono, kiedy mozemy spodziewać się informacji tak bardzo przez nas pożądanej jak i kiedy i czy w ogóle dostaniemy premię roczną zapowiedzianą przez pana Prezesa ? Pan Prezes już jest, organizuje ( i to bardzo piękne z pana Prezesa strony ) wycieczkę na narty dla dzieci pracowników, a odpowiedzi nadal nie ma :( Pozdrawiam

DziekujeDobranoc
@Ciekawski :)

No dał na narty i starczy :)po co sie tak podniecacie dadzą po 100 zł zaklaszczecie i tyle po robocie

Irek
@Ciekawski :)

Dupowłazie mów w swoim imieniu

Worker
@Ciekawski :)

Wyjazd organizowany jest tylko dla dzieci ? Czy dla pracowników też ?

Mandowski wierszokleta

Hu, hu, ha! Hu, hu, ha! Nasza zima zła! My się zimy nie boimy! bo na hali łoimy! Zimno w rączki, zimno w pysk! Mando na to:czysty zysk! Morał cały opowieści? To się w głowie wprost nie mieści!

nowa

Na jaka linie najlepiej trafić na początku ? Gdzie się najlepiej pracuje ? Czy możecie opisać w skrócie jak wygląda praca w Mando?Niebawem do Was trafię , wiec parę wskazówek by się przydało na dobry początek

@nowa

a ile trwała twoja rekrutacja jesli można wiedzieć?

Balbina
@nowa

Obojętne na jaką, w czasie pracy będziesz jeszcze sama biegać na około linii żeby się rozgrzać,ale są plusy nie nabawisz się żadnej kontuzji po takiej rozgrzewce.

@Karol

Sama rozmowa o pracę trwała dość długo bo chyba z 1,5 godziny , jednak obiecali dzwonić zaraz na drugi dzień po rozmowie i nie dzwonią , a niby przeszłam rekrutację pozytywnie. Teraz nie wiem co robić , gdyż mam inną ofertę pracy a Mando nie daje znaku życia. Masakra jakaś z tą ich komunikacją.Wolałabym wiedzieć na czym stoję...

@Balbina

ha,ha,ha spoko ale raczej się nie nabiegam , gdyż obiecali dzwonić do wczoraj i nie dzwonią , więc mnie nie chcą jednak chyba zatrudnić ;-)

do Ciebie
@nowa

widocznie byli lepsi tyle w tym temacie

@nowa

dzięki za odp. może zadzwonią widziałem oferty nawet na OLX

Pracownik Mando

Kiedy beda wyplacone premie roczne i w jakiej kwocie? Pozdrawiam :-)

Karol

Witam czy Firma Mando przyjmuje do pracy ?,i czy to prawda ze tylko przez podfirmę

ula
@Karol

przez podfirmę na 3 miesiące okres próbny potem jak Ci umowę przedłużą normalnie pod Mando przechodzisz . przyjęcia są teraz

Paula

A jaka jest stawka w mando ta po nowej ustawie

Penol

Takie mando superowe ze za nadgodziny placi invenio zal zimno na hali produkcyjnej zal a to niby taki super zaklad zenada jestescie zalosni

Mando forever
@Penol

taa tylko jak bys zobaczyl jaka stawka jest za sobote prze invenio to przez tydzien czasu bus nie mogl dojsc do siebie

lulek
@Mando forever

Aż taka masakra???

@lulek

w pozytywnym sensie . dobrze płacą za sobotę

zimno

Witam można cos zrobić by na hali bylo troche cieplej?? Naprawde jest zimno, ludzie przeziebieni.Czy w HR tez tak jest???... watpie....

mały
@zimno

Na hali jest jak w fabryce mrożonek !

Produkcja

Szkoda że Mando w święto Trzech Króli nie pomyślało o swoich pracownikach na których zawsze może liczyć jeśli jest taka potrzeba i pożałowało parę złotych na pizze dla naprawdę niewielu osób, skoro stołówka była zamknięta,na hali było zimno,(panowie z Korei pracowali w kurtkach puchowych)nie wszyscy wiedzieli że stołówka będzie nieczynna i nie mieli co zjeść.Mistrzowie już mają duży problem żeby zebrać ludzi do pracy w sobotę czy święto.Do tego kasa przez Mando a nie invenio.To wszystko sprawia że następnym razem pracownicy będą woleli spędzić sobotę lub święto z rodzinami.Dzisiaj nikt nie był zadowolony.

Obiektywny z gilami
@Produkcja

To że stołówka była zamknięta to już wina Twojego przełożonego że Cię nie poinformował. Zakład pozalowal parę złotych? A gdzie ma w obowiązku karmić swoich pracowników? Z tym zimnem to faktycznie przegięcie już w czwartek było strasznie zimno na hali, gile z nosa lecą, a później HR wielce zdziwiony że ludzie na L4 idą.

Pracownik mando
@Obiektywny z gilami

Nie musi ale jak stołówka nie pracuje to było by miło.Ciekawe czym MANDO następnym razem zmobilizuje lub zachęci do pracy w sobotę czy święto swoich pracowników bo atrakcje typu zimna hala produkcyjna, nieczynna stołówka i róbta sobie kanapki do pracy już mnie nie przekonają do przyjścia na wolnym do pracy.

Eee
@Obiektywny z gilami

Stołówka to dała popis w czwartek. Jak kur wa można (usunięte przez administratora) pierś z kurczaka i dać surową. Jak ? Iwona zrób porządek na stołówce bo się pochorujemy.

Mach
@Pracownik mando

Na twoje miejsce znajda sie inni chetni do pracy w sobote albo niedziele wiec o to sie niemartw. Nierób nadgodzin jak jestes taki bogacz ale później niepłacz na forum że niemożesz dzieci do kina zabrać albo że gotujesz kamienie bo wypłaty nie było... Widze ze ludzie sie wybredni zaczynaja robic... Nadgodziny 100 MANDO nie? INVENIO nie? Może jeszcze maja przywozić cie do pracy i odwozić? stołówka nieczynna to trzeba bylo zamówic jedzenie np z Diavolo - dzisiaj ludzie zamawiali. Wyplata była więc sie nie wykrecaj i nie obracaj kota ogonem. Robicie szum byle tylko zrobić...

Anty koleś
@Produkcja

Widzę że dla wybranych znalazła się w długi weekend. Pewnie machining też pracował?

Pracowik
@Pracownik mando

To nie przychodź. Chyba że Ciebie mobilizuje kasa płacona przez invenio, która jest na prawdę dobra więc po co narzekać? Wiedzieli wszyscy że stołówka jest nieczynna że na hali jest zimno.. więc o co Ci chodzi :) Masz płatne przez invenio czyli naprawdę dobrą sumę więc?

ole
@Mach

A dlaczego nie mieliby przywozić i odwozić swoich pracowników skoro FAURENCIA, AMAZON i inne firmy mogą a MANDO nawet nie zapewnia powrotu swoim pracownikom z nadgodzin z drugiej zmiany o 2 w nocy.A co do chętnych w soboty to zobaczymy jak się zrobi cieplej za oknem, chyba maszyning przyjdzie na nowe linie na msg, fiata, vw, amory bo oni zawsze mają płacone przez invenio a i pizza się dla nich znajdzie.

@Mach

To w mando tak słabo płacą ze bez nadgodzin nie stac ludzi na wyjscie do kina?To ja dziekuje za prace w takim zakladzie.

Łysy z Brazzer shiftlider
@Eee

Może to było suszi koreańskie???

Basia
@Mach

Zapytaj mistrzów produkcji ile muszą już teraz się nachodzić po ludziach żeby zebrać całą linię.Nie zazdroszczę im.Kim ty jesteś żeś taki pewny, nie masz zielonego pojęcia o nastrojach ludzi na linii to nie zabieraj głosu.

@ole

a co wy pier***. Ogarnijcie się taki spokój przez dłuższy czas był na forum i znowu się zaczęło. nie którzy poszli przez weekend do pracy chcieli zarobić to się zgodzili wszyscy wiedzieli że zimno na hali i że stołówka zamknięta będzie. Apropo nadgodzin po 2 zmianie to jest chyba tylko jeden przełożony który służbowym autem odwozi ludzi do domu o 2 w nocy.

Jarek
@buli

To w mando tylko wybrańców odwożą z nadgodzin do domu służbowym autem ?Jak zwykle są lepsi i gorsi tak jak z pizzą.

@Jarek

Popytaj przełożonego czy z innej zmiany też jest ktoś z przełożonych którzy odwożą do domu po nadgodzinach o 2 w nocy. Jeśli by ludziom zależało zostawać to by znaleźli transport u kogoś kto np jedzie w tą samą stronę ale skoro nie mamy transportu to nie zostanę też fajnie bo będę szybciej w domu. a później narzekają że takie mały wypłaty. wszędzie trza porobić trochę żeby dostać jakiś plus do wypłaty

Apo.

mam zamiar przyjac sie do mando... jestem z pod Wałbrzyca i pasuje mi by ten "ciepły " posiłek zjesc w pracy... jak oceniacie Waszą stołówke? Smacznie? zawsze jest coś dla "wybrednych" czy trzeba brać co jest byle zlesc coś ciepłego i treściwego?

Mikołaj
@Apo.

Puknij się w glacę prowodyrze.

Beka
@Apo.

Hehe dobre , jak chcesz zjeść ciepły posiłek to wez ze sobą zupę w termosie i zjesz i się napijesz .

Małgośka

Hr stanęło na wysokości zadania.Wypłaty na kontach przed długim weekendem, fajnie.Dziękuję.

Mario

Czy wiadomo kiedy będzie premia roczna ? do wypłaty ?

Antek

Czy wiadomo może już kiedy będzie premia roczna ? i w jakiej kwocie ?

lalka

Witam mam pytanie czy z 10 letnim stażem na produkcji w innych zakładach mam szanse dostać się do firmy Mando?jak przebiega proces rekrutacji ?

Maniek
@lalka

Masz szansę zapraszamy u nas najlepiej.

lalka
@Maniek

dzięki :-) pozdrawiam

QC

Wszystkiego najlepszego w 2017 roku wszystkim pracownikom Mando życzą koleżanki i koledzy z działu QC

Zostaw merytoryczną opinię o HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o. - Wałbrzych

• Jak się pracuje w HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 395.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 350, z czego 67 to opinie pozytywne, 106 to opinie negatywne, a 177 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o. napisali 26 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HL Mando Corporation Poland Sp. z o. o.