Sp z.o.o. Hydrokop

Chrzanów

Opinie o Sp z.o.o. Hydrokop

kopi

Mam pytanko są może przyjęcia do Hydrokopu , , bez doświadczenia pracy na kopalni???

Dominika

@JKL kwestia zarobków to trudny temat, bo zależy od wielu kwestii, czyli na przykład stanowisko, doświadczenie czy kwalifikacji. Nawet nie podałeś na jakie stanowisko będziesz aplikował. Możesz sprecyzuj się to wtedy ktoś poda Ci widełki. A najlepiej informacji o zarobkach szukać bezpośrednio u pracodawcy, bo on dopasuje je do tych wszystkich kwestii.

JKL

Witam!!! Na jakie zarobki można liczyć w firmie Hydrokop obecnie????

Dominika

@Zgroza ale to nie miejsce do obrażania innych użytkowników. Mówi o tym regulamin forum (http://www.gowork.pl/regulamin). Co sądzisz o firmie Sp z.o.o. Hydrokop? Mógłbyś dać jakąś merytoryczną opinię z Twojej perspektywy?

Dominika

@Ernest ale wiedziałeś o warunkach zatrudnienia podpisując umowę? Wszystko było uregulowane? O jakich problemach piszesz? Mógłbyś dokładniej opisać swoje doświadczenia w firmie Sp z.o.o. Hydrokop dla innych zainteresowanych pracą? Aktualnie firma rekrutuje na wiele różnych stanowisk (http://www.hydrokop.com.pl/pl/Oferty_pracy,strona,71.html) mógłbyś o któryś z nich się więcej wypowiedzieć?

jack

witam kto ma to ma ale firmie ciężko wiaderka budowlane kupić które som po 5 zł i nie pękają a na dole leje maras a transport na pokój to 2 kolejki i wpierw pracownicy kopalni a taśmy złom

Ernest
@jack 08.05.2017 13:37

Placa 1900 za prace pod ziemia noszenie zelaza itp ciagle jakies problemy robia pracownikowi ze malo itp a o urlopie mozecie zapomniec

BOX

Jakie realne zarobki na początek ??

Ambrozy
@BOX 18.04.2017 09:46
Jakie realne zarobki na początek ??

olek

Panowie , zarobki coraz mniejsze. Obcinają wszystko co się da (zero na barbórke, zero na świeta) a wymagania rosną, podejrzewam ,że za jakiś czas będą tam pracować w większości emeryci. Soboty i niedziele płacą około 50 zł !! (owszem dają 200zł ale na premii minus 150 zł). Firma schodzi na ...

tomek

a jaka kasa na bzeszczach napisze ktos i na ile robota?

asg
@tomek 22.11.2016 18:16
a jaka kasa na bzeszczach napisze ktos i na ile robota?

Robota podobno na pół roku a jaka kasa to się okaże po pełnym przepracowanym miesiącu bo Hydrokop dopiero zaczął na Brzeszczach od 21 listopada

Kkk

I co tam na tych brzeszczach? Hydrokop już robi?

lkl
@Kkk 21.11.2016 11:59
I co tam na tych brzeszczach? Hydrokop już robi?

Robi już na Brzeszczach wczoraj pierwszy zjazd był!!!

sztigario

Erg
@sztigario 18.11.2016 22:02

Jako kto i gdzie?

@sztigario 18.11.2016 22:02
płaca 2500 + kartki

To samo pytanie co Erg , gdzie takie zarobki i na jakim stanowisku???

Mati

Jutro mam rozmowę dzwonil do mnie jakis starszy gościu jest sens w ogóle tam zaglądać?

Olek
@Mati 13.11.2016 23:07

Jak tam po rozmowie? Byłeś co ci zaproponowali?

Hydrokop

Na tej kopalni to nie wiem. Na Pokoju i Makoszowach dobrze płacą 100zł za dniówkę na kneflu. Więc chyba na Sobieskim źle nie ma

luk

Halo Halo panowie , wiecie może jakie zarobki w Hydrokopie W ZG Sobieski szyb Piłsudski???jako robotnik górniczy czy młodszy górnik????

Ryl
@luk 11.11.2016 15:38

Słabe w poruwnaniu z innymi firmami

luk
@Ryl 13.11.2016 11:20
Słabe w poruwnaniu z innymi firmami

Słabo tzn??? mniej więcej ile???

emeryt

Sam bełkot tu widzę. Mnóstwo ludzi się pyta o płace, o warunki, o wszystko co związane jest z tą firmą. A tu widzę większość gupiomądrych tylko narzeka i nie odpowiada na pytania. Nadrzędna zasada mówi: jeśli masz coś do powiedzenia to mów, a jesli masz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] o niczym to zamilcz. Tyle w temacie.

Jupi
@emeryt 09.11.2016 11:38

Pawulon....

nnn

Jeszcze nie robią na brzeszczach!!!!

St
@Kkk 07.11.2016 16:13
A od kiedy wchodzą? Wiesz?

Od Ponieedziałku

bulba
@St 01.02.2017 13:13
Od Ponieedziałku

zarobki masakra, cała załoga to emeryci którym nic sie nie chce robić.

Kkk

Robimy to już na tych brzeszczach? Powie ktoś?

ben

Witam Panowie !! na jakie zarobki można liczyć w Hydrokopie na Brzeszczach???

ben

Witam Panowie !! na jakie zarobki można liczyć w Hydrokopie na Brzeszczach???

Górnik

2tyś. to na kneflu chyba.... A kombajnista na ile może liczyć? Widze że szukają ludzi na brzeszcze, jakie roboty tam mają?

nnn

Jakie roboty hydrokop wykonuje na Brzeszczach?? przebudowy czy moze jakiś przodek mają??

mig

Witam powie ktoś jakie zarobki w Hydrokopie, jakie warunki?

On

Wysokie stawki, obfite premie, trzeba tylko zjechać pod ziemię. Ogłoszenia wiszą więc składać aplikacje i do pracy..... . Dostaniecie dużo za nic nie robienie tylko pie...lenie....

Dul

Oooo.....

Fred

Powiedzcie jaka kasa na brzeszczach bo widze że szukają ludzi do roboty, warto sie przyjmować do Hydrokopu? Co za robote tam chwycili?

flgk

WITAM PANOWIE JAK WYGLĄDAJĄ ZAROBKI W hydrokopie???????

flgk
@Alf 11.10.2016 09:32
Będzie pan zadowolony.........

Zadowolony to znaczy mniej więcej ile płacą, rok stażu i kurs M11

Alf
@flgk 11.10.2016 12:37
Zadowolony to znaczy mniej więcej ile płacą, rok stażu i kurs M11

Kurs to nie wszystko...doświadczenie, praktyka, umiejętności......wal do hyrokopu bo szukają ludzi na Brzeszcze.

Życie kolego życie....

jack
@Drrrr 08.10.2016 14:46
Życie kolego życie....

dobra firma dla emeryta bo 2 tyś na powierzchni się zarobi tyle to ma sprzedawca w Castoramie poza tym na KWK POKÓJ jak taśmy stanom to dyspozytor zaraz się drze a tam majom złom nie taśmy

Drrrr

Akurat na ich stronie wszystko łącznie z ofertami pracy jest nie aktualne, ale co tam przecież ty jesteś uczynny (czytaj inteligentny inaczej).

Drrrr

Jak byś umiał czytać jeden z drugim to byś znalazl ogłoszenia Hydrokopu a nie pisał głupot, jest ich w necie wiele tylko trzeba poszukać

Moka

Chłopy na której kopalni robi Hydrokop???

JBB

Witam!!! Na jakie zarobki można liczyć w Hydrokopie z rocznym doświadczeniem pracy na dole i papierami górnika ekspoaltacji podziemnej tzw M11

Lb...
@JBB 20.07.2016 19:31

Marne dddm.....

johan
@Lb... 30.07.2016 10:57
Marne dddm.....

Ja znowu słyszałem ze na kneflu na makoszowach 2100-2400 czy marne ? Może tak ale nie najgorsze ...

JBB

Stary

Ty to sie baran podpisz bo bzdedy piszesz na wszystkich forach

Były pracownik firmy

Bąbel piszesz prawdę o prezesie bo taki jest i cała reszta to kombinatorzy idze idze z taką firmą jak masz L4 to połowa wypłaty zabrania jak będą tak robić dalej będą sami zjeżdżać na dół robić metry a my na polu będziemy się opalać jusz widze młodego Pamułe jak skręca V ten gostek nawet nie potrafi podstawowej rzeczy zrobić a wiedza ģórnicza to dno wstyd dla firmy osioł jeden i tyle

Bąbel

TT niema i nie będzie przyjęć szukaj innej firmie pracy młody ma racje ja tam pracowałem zwolnili mnie bez podania przyczyny dno kompletne a prezes to Ham i człowiek bez serca nie chciał ze mną rozmawiać wielkie pan ale jego Los skara za taką postawę bo teź ma rodzinę i dozna co to za ból*

Młody

Ludzie tylko nie do tej firmy banda złodzieji nieuczciwy pracodawca kaźda następna wypłata niźsza firma kogucik dno rozpada się kwestią czasu jak się firma zwinie

tt

witam czy sa/beda jakies przyjecia??

Gargamel

Firma dno coraz mniejsze zarobki a prezesów przybywa młody Pamóła chodzi jak paw dumny a osioł jeden na niczym się nie zna dno kompletne my z makoszów się zwijamy do innej firmy nie polecamy tam pracy coraz mniejsze zarobki

stary

...@susa nie patrz na ogłoszenie na ich stronie bo to już dawno nieaktualne niestety....

stary

To ta firma jeszcze istnieje?

Dziki

Wiem że wielu chłopaków zwalnia się z Hydrokopu. Zarobki kto ma zarobić to zarobi. Weź 3 dni zwolnienia lekarskiego od razu minus 3 stówy od wypłaty czyli chorować się nie da bo albo zwolnią albo ujebią kasę. Na razie praca na Wesołej Rudzie śląskiej Makoszowy Wieliczka i chyba Bochnia. Wieliczka i Bochnia najlepiej płatne z tego co się chłopaki chwalili. 2000-2700 na więcej nie licz. Kartki po 10 zł tu jest plus masz kartę benefit. No tyle

dzony

Nie planują teraz przyjęć. Kończą im sie roboty na janinie i sobieskim.

dzony

Jak tam sytuacja z przyjęciami wygląda ??

Z tego co wiem to w czerwcu zaczynają nowe roboty na Bochni i Sośnicy.

czesiek12

czy to prawda że hydrokop został bez pracy??

elmutek

zwalnia i sami sie zwalniaja najgorsza firma jaką znam a kasa mierna ...

maciek1t

czy wie ktoś dlaczego firma zwalnia ludzi??

poszukujący

Ta firma to już chyba trup.

Lukasz88

Panowie widziałem na stronie Hydrokopu przyjęcia jako elektromonter.Pracuje jako elektromonter ale na powierzchni na budowach 4 lata już, posiadam uprawnienia Sep do 1 kV.Interesują mnie zarobki na takim stanowisku. Przyjmują bez doświadczenia? Pozdrawiam

dzony

Był ktoś dzis na rozmowie ? to prawda ze kopalnie rozwiązały umowy i nie bedzie przyjęć ?

Zostaw opinię o Sp z.o.o. Hydrokop - Chrzanów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sp z.o.o. Hydrokop