Firma Filar

Jaworzno

Opinie o Firma Filar

Patrycja

@john, @BYLO, rozumiem wasze niezadowolenie, każdy może być niezadowolony z pracy, jednak dlaczego? Muszą być jakieś powody? Muszą też być jakieś pozytywne strony skoro ludzie się zatrudniają?

john

Szkoda słów, gorszej firmy nie znajdziecie.

BYLO

Gorszej firmy nie widziałem. Od wiosny do jesieni praca po kilkanaście godzin dziennie,stawki głodowe. Bez umowy, albo śmieciówa. A na zimę zostajesz bez pracy. Tak więc szkoda czasu i nerwów na COŚ takiego jak firma F....... .

janek

cznie wiem jakiej wiedzy wymagają ale na pewno poszukują teraz Operatora koparko-ładowarki z terenu Jaworzna

MATI

moja odpowiedż dotyczy postu "d.g.:

MATI

Chłopie, idż się lecz do psychiatry,to co napisałeś jest niezrozumiałe!!!

d.g.

nigdy z psami na kolanach ,był u mnie taki w okularach i mówił coś ja ,ja,ja ...na kolendzie, potem psy zadusili szpa Radziwiłła,anrzej by wiedział jak poprowadzić wycieczkę na Sląsk

khjmvbki;hjm

hahaha komedia to pewnie w afryce sa lepsze warunki

Zostaw opinię o Firma Filar - Jaworzno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Filar