Square One Resources Limited

Poznań

Opinie o Square One Resources Limited

Bartosz

Czy możecie napisać jak się teraz pracuje w firmie? Widziałem, że w ubiegłym roku nie byliście specjalnie zadowoleni. Chciałbym aplikować i dopytuję.

Patrycja

Jakie są obowiązki na stanowisku IT Rekruter Contracting - Manager? Ktoś pracował na takim stanowisku? Czy ciężko się dostać na tą posadę? Są to ważne informacje dla tych którzy chcą podjąć pracę w tej firmie.

hjmn

@Kacper jak możesz podac trochę wiecej szczegółów ze swojego punktu widzena, dlaczewgo odradzasz, jakąs nieprzyjemną sytuacje miałeś? Prosze o informacje, bo chciałam tam aplikować swego czasu jako Team Coordinator. Ale teraz mocno sdie zastanawiam..

SAP-erka

@zWarszawy ja również podpisywałam umowę po ang i bardzo żałuję.. same zakazy/nakazy... jak podpisałam to byłam traktowana przez nich jak ich bardzo przedmiotowo..! chora sprawa! na szczęście już nie pracuję z SQ1 i nigdy więcej nie będę.. powodzonka

Kacper
@SAP-erka 07.05.2016 00:15

Potwierdzam i odradzam !

zWarszawy

Czy Wy też podpisywaliście umowy w w języku angielskim z sądem w Anglii? Czy ktokolwiek dostał do podpisania umowę po polsku z sądem w Warszawie ?

ABAP

Zdecydowanie odradzam!!!!

true

firma porażka! brak poszanowania ludzi, dzięki którym żyjecie!!

consultant

Traktowanie pracowników przedmiotowo - wizytówka firmy. Atmosfery brak. Najważniejsze, aby dzwonić i dzwonić jak w call center...

dev4R

Firma z obietnicami bez pokrycia! Obiecują wysokie wynagrodzenia, a później wymieniają zwalając na klienta, ze niby nie był zadowolony... Zacznijcie szanować ludzi!!!! Nigdy więcej!!!!

plepleple

firma nie szanuje ludzi, typowa "FABRYKA" radze uwazac. jesli ktos ma wybor, inne oferty, radze omijac szerokim lukiem. dziwie sie, ze to sie jeszcze nie rozsypalo, straszny balagan i brak managementu z prawdziwego zdarzenia. Zawiedziony.

krzysiek

Square One - nie idźcie do tej firmy. Nie ogarniają projektów na których mają ludzi, dużo nieporozumień i utrudniania życia konsultantowi. A w końcu zarabiają na nas, więc chyba powinni dbać o zadowolenie pracownika. A tu jest jakby na odwrót.

pasikonik89

Moje doświadczenia są przykre z tą firmą. Przyjęli mnie do pracy po czym po miesiącu zakończyli współpracę, że niby klient nie jest zadowolony. Że niby nie spełniam wymagań. Szkoda tylko, że wsadzili mnie na projekt inny niż początkowo aplikowałem, miałem wątpliwości, ale mówili że będzie dobrze i dałem się namówić głupi. Teraz zostałem na lodzie.

Bluebell

Nie polecam firmy, oszukanstwo i granda. Obiecuja i potem sie wycofuja z ustalen.. Jak ktos jest ogarnietym develeoperem, to radze sie rozejrzec za innym posrednikiem, jest ich sporo, placa podobne stawki. W Square przerzucaja cie z projektu na projekt, bez twojej zgody. Wcale czesto nie sa to korzystne zmiany.

xtqw45

Niestety NEGATYW! Dzwonią, obiecują złote góry, potem nie bardzo wiadomo na jaki się projekt trafi i gdzie. Mętne tłumaczenia, nie warto im wierzyć! Władowali mnie na projekt ze starymi technologiami, kiedy i czy przeniosą nie wiadomo. Nie tak miało być, radzę uważać! Na początku wszystko pięknie, ładnie, a potem - wielkie dno.

true
@xtqw45 30.12.2014 14:52

Obiecanki cacanki!!! Potwierdzam i zaluje. Zmieniaja ustalone stawki grozac zerwaniem umowy. Zastraszaja sadami. Pozniej trzeba sie meczyć z biurokracja angielska i wydawac krocie na prawnikow... co i tak nic nie daje... prawo brytyjskie z umow nie obowiazuje w Polsce. Zastanówcie się 3 razy..

grazyna

Firma niedotrzymuje zobowiazan omijac szeroki lukiem

Zostaw opinię o Square One Resources Limited - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Square One Resources Limited