Opinie o Micros JML w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Micros JML. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Micros JML o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Odzież, galanteria, biżuteria - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Micros JML w Bydgoszcz

gość

Czytam wasze forum Wynika z niego że w firmie panowała rodzina prezesa, która dziś udaje świetych Nie znam szczegółów - sama przeszłam koszmar upadajacej firmy, z tym że zarząd był kilkuosobowy, nie była to rodzina i dlatego ostatecznie pensje nam wypłacono, ale zrobił to syndyk. NAJWAŻNIEJSZE PILNUJCIE DOKUMENTÓW, MIENIA, KSIĄG Mogą wam pomóc osoby z ksiegowości, dyrektor finansowy, sekretarka- takie osoby wiedzą WSZYSTKO o machlojach zarządu WIEM O TYM - BO NASZ SYNDYK OD TAKICH OSÓB DOWIEDZIAŁ SIE GDZIE UKRYTO MAJATEK - a dzięki temu, miał ze sprzedaży dla nas na pensje TRZYMAM ZA WAS KCIUKI

KASIA

SKANDAL mienie Microsa wywożą synowie w nieznane miejsca Kolejny już raz negocjuja wywiezienie mienia z Gorzowa - a my nie damy, bo to zastaw za pensje. Jak nam zapłacą wynagrodzenia mienie zwrócimy. Przynajmniej nie ukradną ! Dziś KOLEŻANKA DZWONIŁA Z bYDGOSZCZY, GDZIE JEDEN Z SYNÓW PLĄDROWAŁ POMIESZCZENIA FIRMY I PAKOWAŁ WSZYSTKO DO DUŻEGO AUTA

Dzisiaj otrzymałam zwykłym listem świadectwo pracy, mam napisane ze dostałam ekwiwalent za urlop tylko nie wiem na kogo konto poszły moje pieniądze, tak samo że mam zus zapłacony a nie mam bo sprawdzałam...Kłamstwa kłamstwa kłamstwa i jeszcze raz kłamstwa nie podaruję...

an

to tak wygląda opieka nad osobami niepełnosprawnymi w wolnej Polsce? kto przyznawał te dotacje?może to są te osławione polskie obozy koncentracyjne?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Micros JML? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
s

widze,że ktoś jest zagrożony.

krakowianka jedna

Przepraszam musze napisać najogólniej jak mozna (nie przyjadę specjalnie do Bydgoszczy). Proszę koledzy sprawdźcie pomoc ZFRON którą Ewa L. przyznawała dyrektorom dotacje mieli na każde g....., w Krakowie na remont mieszkania do którego nie mają prawa, na zakup auta, na sprzęty ...których nikt nie widział Sprawdźcie to - to są fakty. PFRON był naciagany na setki tysięcy tylko u nas A w Bydgoszczy - słyszałam, że właściciele wybudowali pod miastem wielkie rancho, miały tam być dla nas wczasy pod gruszą...a mieszka tam rodzina Całe wyposażenie bym sprawdziła, kto za nie płacił....?????

m.k

O co tu (usunięte przez administratora) chodzi ! Mam gdzieś ich brudne interesy szykujecie się na nich już 2 miesiące ja chcę swoje pieniądze i świadectwo pracy a cała ta śmietanka mnie wali....nawet nie idzie się dowiedzieć czy ogłosili upadłość i jak to tam wygląda...to jest ważne czy mamy szansę odzyskać kasę...dawno wiedzieliście ze tam przekręty na maxa są a teraz to wielkie halo...

M

Drogie koleżanki i koledzy, zbieramy wszelkie informacje o nieprawidłowościach w MICROS i MICROS JML oraz w APT dotyczące działań zarządu, tj. prezesa Józefa Lipińskiego i głównej księgowej, tj.Ewy Lipińskiej. Mamy już sporo dokumentów i informacji ustnych i na piśmie w sprawie dotacji z PFRON. Tu prezes pobrał niezgodnie z prawem miliony złotych,a Pani Ewa wg informujących nas osób fabrykowała wnioski o pomoc sprzętową i inną, a także zbierała faktury od wielu osób do wyłudzenia pomocy. Pomoc PFRON była potężna, wiemy o samochodach, remontach mieszkań, itp. wyłudzonej pomocy PROSIMY WAS O POMOC w każdej sprawie SZUKAMY SPRZĘTU WYWIEZIONEGO przez zarząd, kto go ma , gdzie jest przechowywany, za ile został sprzedany ? SPRZEDAZ TERAZ TO naruszenie prawa, działalnośc szkodząca pracownikom. PROSIMY POMÓŻCIE - JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI NA DĄBROWA 20 W BYDGOSZCZY

e

powstała jakaś nowa firma ochroniarska F.U.Piotr Ciuś czy jakoś tak.co to za firma?

SOK
@e

Kolego to firma tak się nie nazywa ale faktycznie powstała założyciele tej firmy ochrony jest już były dyrektor Jaworski i kierownik Ciuś z Microsu ale stawki jakie oni dają to skandal nie pchajcie się do tej firmy !! nie mają dużo obiektów.

Krakowianka

Muszę napisać że w Krakowie nie było aż tak tragicznie - co nie znaczy że było dobrze. Niektórzy dostali świadectwo pracy i wypłatę za kwiecień. Zostaje jednak maj i czerwiec no i niewykorzystane urlopy. Niestety nie wszystkim się udało. Na dzisiaj pod tym adresem jest już firma Hunter (czy coś takiego), niektórzy do niej przeszli i z ochrony i ze sprzątających, ja jakoś im nie ufam raz się sparzyłam nie będę ryzykować. Szukam nowej pracy i będę się starała jakoś odzyskać zaległe pieniążki. Sama nie bardzo wiem jak to załatwić, szukam więc adwokata, który mi pomoże, są takie kancelarie, które udzielają darmowych porad prawnych mam nadzieję że mi się uda. Łatwiej by było gdyby Micros ogłosił upadłość, ale z moich informacji wynika że nic takiego się nie stało przynajmniej jak na razie. Jeszcze raz proszę gdyby ktoś miał jakieś konkretne rady o podzielenie się z nimi na forum, może razem damy radę sobie pomóc. Nie interesują mnie plotki i bluzgi, chciałabym konkretne porady, nieszczęście już się stało i trzeba ratować co się da a nie wyzywać się nawzajem

baron
@Krakowianka

Micros nie ogłosi upadłości konta puste pozew zbiorowy bo sąd odrzuci wniosek o upadłość ale jak pracowniczy sami złożą wniosek sąd uruchomi procedur z wpłatami z fundusu gwarantowanego inaczej to się nie ruszy

baron

Każdy coś może napisać Moje wnioski z walki z Microsem pozwy można składać i nawet wyroki mieć i co 0 kasy .Byłem w pip sądzie pracy w expressie najszybszy sposób to taki zebrać jak najwięcej osób z umowami o pracę minimum 75 000 wpłacić 1000 zł które jest do zwrotu i mieć adwokata ja mam grupę ludzi brakuje mi 5 osób adwokata znajdę propozycja kontakt przez express bydgoski zbierzemy jak najwięcej ludzi to ruszymy z miejsca pozdrawiam

Ekipa sprzatajaca

Jestem z Gorzowa chyba jako jedyna z gorzowa dostałam świadectwo pracy. I tak źle wypisane. Wiec w sondzie tez to zostanie poruszone.

m.k

Nic nie wiem czy jest upadłość ogłoszona z tego co się dowiedziałam to jeszcze za wcześnie ale na sto procent nie wiem...jak ktoś coś się dowie niech pisze...

normalna

Nie dostalismy poznań czekamy do czwartku potem ślemy pismo z nakazem a jak nie pomoże pozew do sądu...z załącznikiem czyli tym wnioskiem....mam nadzieje ze ten koszmar się niedługo skończy i firmy tego typu jak ta już idą do lamusa...pozdrawiam i wszystkim powodzenia

i czy zostal zlozony wniosek o upadlosc Microsa??

Czy ktos dostal juz swiadectwo pracy od Micros? ?

grażyna

Oczywiście chętnie podam wzór mego pozwu o zapłatę wynagrodzenia Teraz nie moge , ale postaram się jak najszybciej podac go - może dziś wieczorem, może jutro najpóźniej :) NAPISZĘ TEŻ JAKI BĘDĘ MIAŁA WYROK W SĄDZIE PRACY

Gw

Jeżeli chcecie iść z firmą micros do sądu to udaje się do sadmu i tam dostaniecie pismo które trzeba wypełnić opisać całą sytuację co się działo i ze nie wypłacono wam wynagrodzenia za jakie miesiące w jakiej wysokości plus odsetki i można dodać że chcecie dodatkowe pieniądze tzw odszkodowanie za to z tak firma postąpiła z ludźmi. Składasz w sądzie nic nie płacisz. Czekasz na termin. Ja złożyłam jakiś bodajże miesiąc temu i czekam na termin mam nadzieje ze juz nie długo sprawa się odbędzie. A jeżeli dalej nie wiecie jak to załatwić zgłoś się do pi w swoim mieście i tam pokieruje tobą. Bo to co piszą na forum to jak chcą telewizji itd to nic nie da juz dawno by się zajęli ta sprawa ale mało osób chce ujawnić swój wizerunek itd. Z tego co nam w gorzowie wiadomo to ponoć koordynatorzy i kierownicy wiedzieli od dawna ze firma ma kłopoty i oni nic nikomu nie mówili żeby państwo L mogli wyłudzić pieniądze z PFRON-u . Ludzie którzy piszą i obrażają pracowników od alkoholików od nierobów itd mylą się. Ja byłam uczciwym pracownikiem. Juz w grudniu przeczowam ze firma ma kłopoty finansowe. Tylko cały czas koordynatorka zapewniała nas ze to nie prawda. I kazała ryc dalej. Dobrze wiedząc że praca będzie za darmo.

Gw

karolina

witam, jaja sobie robicie, a to jest wielka tragedia i nasza jako pracownikow i nawet ich jako pracodawcow przeciez to nie byla jakas firma słup nastawiona tylko i wyłacznie na oszustwo pracowników, istnieliśmy na na zasadach symbiozy czy nam sie to podobało czy nie! szkoda ze tak sie to skonczyło ale tak to bywa! trzeba złożyć pozew i żyć dalej, znaleźć prace , a moze za jakiś czas zwrócą nam zaległe wynagrodzenia, powodzenia wszystkim życzę

Zostaw merytoryczną opinię o Micros JML - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Micros JML?

Zobacz opinie na temat firmy Micros JML tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Micros JML
1.7/5 Na podstawie 215 ocen.
  • Dąbrowa 20
    85-147 Bydgoszcz