Opinie o Landi Stnbest w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Landi Stnbest. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Landi Stnbest o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Landi Stnbest w Gdańsk

xmen Nowy wpis

remek, u nich głównie zajmujemy się przemysłowymi instalacjami. Teraz nikogo nie poszukujemy do pracy, ale zawsze możesz złożyć papiery to szefostwo gdzieś je zachowa na wypadek gdyby jednak ktoś był potrzebny

ABC Nowy wpis

Witam, ludzi przybywa w Gdańsku na budowie i bałagan coraz wiekszy.Kierownik ma juz ,,dosy,, mam nadzieje ze juz niedlugo Go pozegnamy.Pozdrowienia dla nowej kadrowej p.(usunięte przez moderatora) jakby troche spokojniejsza -zakochana pewnie.Hanys odezwij sie i podaj adres e-mail Pozdrawiam.

ABC Nowy wpis

Witam wszystkich czytajacych i piszacych na tym forum.Wakacje za nami jedni bardziej inni mniej wpoczeci powracali do pracy.Jedni bez przesiadki z Rawenny do Niemiec inni dalej w Gdansku na Lotos.Wlasnie w Gdansku nowinki gonia nowinki.Kadrowa Ola juz nie pracuje(ponoc ktos jej cos podlozyl),kierownik p(usunięte przez administratora)Kozienice to troche na poludnie od Gdanska wiec po drodze bedzie mial.Ciekaw jestem czy postawi przegrany zaklad. A o co poszlo -ano o jednego pana(usunięte przez administratora)tak sie zarzekal ze nie bedzie go w Gdansku.Troche szkoda a kto przejmnie schede?Krzysiu sie zaplacze sam z taka grupa osob. Co to trzezwosci to popieram dla wlasnego bezpieczenstw a na terenie LOTOS nie ma zartow,byle byla konsekwencja w postepowaniu i nie bylo rownch i rowniejszych.Pozdrowienia dla (usunięte przez administratora) pozostalch odpowiadajacych na forum.Cdn...

ABC Nowy wpis

Witam, widzę ze nudzi się co niektórym i nie przebierają w słowach.Macie prywatne fora np gg lub skype i tam się obrzucajcie obelgami.Mam nadzieje ze czytający maja ciekawe spostrzeżenia na temat działalnosci firmy.Jak już pisałem czekamy na obiecana rozmowę na temat nowych stawek na Technip-ie.A moze znowu będzie tam z 140 ludzi i będziemy czekac w kolejce aby zjesc sniadanie? Pozdrawiam....

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Landi Stnbest? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Pracownik firmy

Witam, z wiadomych powodow nie bede mogl sie podpisac Firma jak wiela innych opiera sie na ludziach mniej lub wiecej zaufanych tak moge okreslic stan osobowy.Bezrobocie w woj.podkarpackim spowodowalo ze sa pracownicy oplacani ponizej ich kwalifikacji czy tez umiejetnosci.,sa uklady rodzinne i zblizone do kolezenskich a gdzie ich nie ma?Szefostwo a wlasciwie p.prezes .pozwala sobie na tyle na ile pracownicy pozwalaja a wiec na wiele. Najwieksza bolaczka jest brak wynagrodzenia za godziny nadliczbowe a w tym praca w soboty.Brak zjazdow do domu w wczesniej zaplanowanych terminach,.tolerancja naduzywania alkoholu.(sa nagrody w postaci wyjazdow na kontrakty za granice osob ktore podpadly za w/w wykroczenia)Co do ukladow kolezensko-partnerskich to sa uwazam sprawy tylko i wylacznie prywatne i nic nam do tego..Takie oto male uwagi nasunely sie po lekturze tych wypowiedzi pozdrawiam czytajacych to forum i do nastepnego wpisu....

Zygi

Witam wszystkich czytających to forum. Tylko proszę bez wulgaryzmów.Kto i z kim się przyjażni czy tez sypia zostawmy samym zainteresowanym.Jeśli chodzi o prace w tej firmie to..po prostu jest i tyle.Jeśli się godzimy na warunki jakie panują w tej firmie to również ok.Właściciel trochę na bakier z kodeksem pracy to fakt(brak dodatkowego wynagrodzenia za godziny nadliczbowe,brak płatnej przerwy na śniadanie,brak zwrotu kosztów podróży służbowej)to kilka przykładów.Ale jak już ktoś napisał można się z (usunięte przez moderatora)dogadac.chocby i przed Sądem Pracy.Mam nadzieje ze wiadomości tu zapisywane dotrą i do w/w.. Wiem ze ma swoich ,,zaufanych,,pracowników wiec spoko.

Zostaw merytoryczną opinię o Landi Stnbest - Gdańsk

Landi Stnbest