Landi Stanbest Sp. z o.o.

Rzeszów

Opinie o Landi Stanbest Sp. z o.o.

erazm

wiesz @Daria bardzo ciężko cokolwiek o nich znaleźć i zastanawiam się co się stało. Jakieś kłopoty czy może likwidacja??

maciek

no nie wiem czego można się po tej firmie spodziewać, nie znam ej tak dobrze jednak i nie wiem jak to wszystko wewnątrz funkcjonuje, ale powiem Wam, ze nie widziałem już od jakiegoś czasu nowych ofert pracy od nich no i nie mm żadnej pewności, że w sumie nadal oni rekrutują do pracy.. co o tym myślicie?

byly

pracuje tam jeszcze slynny (usunięte przez administratora)??

poko

asłowacjia rusza pońać 5 albo 6 czerwca a kierownikiem chyba ma być krol miedzi tak jak mowisz kolego

poko

słowacjia ponoć rusza na początku czerwca 5 6 chyba a kierownikeim faktycznie ma być król mkedzi

kolega

Witam kiedy rusza slowacja , podobno kierownikiem ma byc król miedzi ze Świ ????????????????

lolek

w marcu na ta Tunezję ma być wyjazd ??? a gazoport do kiedy ???

zbyszek

W marcu.Ale nie wszyscy jada.Gazoport podpadl i jada tylko swoi - co chodza do biura w Rzeszowie/

lolek

o proszę a kiedy ma być wyjazd ?

kto jedzie do tunezi ???

alu22

To po co pracujecie w GC za takie pieniądze ? (usunięte przez administratora)mowil ze jedzie do Tunezji

azyl89

( usunięte przez administratora ) mowi ze mu się podoba.W Tunezji będzie "pół Brygadzista" tak jak w Turcji.

dobra zależy dla kogo :)

lolek

tunezja ale ponoc ma jechac tylko kierownicto a robotnicy z tunezi

Jest Tunezja ale dla swoich - 5 euro

lolek

co powiecie o robocie w swinoujsciu co tam sie dzieje

alozy

Ta firma zajmuje się i zajmowala zbieraniem pomidorów we Wloszech , a potem je przerabiali w PANTALOWICACH !!!! na przecier.

tolo

Spokojnych świąt Bożego Narodzenia

Pra

Napewno grosze

Czy wiecie ile proponują do Tunezji ??? . Pozdrawiam

ok

ok

deBeściak

Witam Przyjaciele byłem zobaczyłem zdobyłem takie moje zdanie o Turcji i o współpracownikach i kraju w którym pracowałem przez trzy miesiące. Jeśli chodzi o kasę to jest indywidualna sprawa na jaką stawkę się pracownik godzi, wiec pitolenie, że za 20 euro za godz to z łózka nie wstaje to niech doświadczeni koledzy jadą na misję na marsa. Ja nie przeczę pracowałem jako( usunięte przez administratora )ale mam zajebiste spostrzeżenia po tym pobycie a mianowicie 20 kg w dół poszło w ( usunięte przez administratora )z wagi, jakiegoś grosza przywiozłem i dzieciaki zadowolone z prezentów. Nie będę mówił, ze kolorowo było ale człowiek się do wszystkiego dostosuje. Pozdrawiam całą ekipę 04-06.2013 z Turcji co złego to nie ja. (usunięte przez administratora)

Daniel

nie pracujcie tam to jest porażka

roman

Jakie sa aktualne stawki w GC ? Jest robota na Gazoporcie ?

fajne

No fajne tam to forum i już pod nazwą GC

ami

To gdzie teraz robicie ? Podobno na gazoporcie(usunięte przez administratora)

obecny

(usunięte przez administratora)No cóż,zostało nas tylu ilu zostało,dużo dobrych chłopaków już nie pracuje,wybrali normalne firmy.Taką pracę jak my robimy też musi ktoś robić,więc nie widzę żadnego problemu.Ja tam nie narzekam,coś trzeba robić.

byly

alek - 2013-04-02 16:19:16 nie pracujcie tam to jest porażka .To prawda że w Ravennie placili 6 Euro ?Nie do końca masz racje ze to porażka, każdy ma swoją cenę i kwalifikacje i wymagania. Jeżeli ktoś niema nic innego do roboty co mu szkodzi spróbować. Ja pracowałem w tej firmie kiedyś i nie żałuję, Wynagrodzenie się zawsze zgadzało i było na czas, pozostałe warunki też. Zwolniłem się, potem znalazłem lepszą pracę, ogólnie rzecz biorąc nie jest aż tak źle jak piszą niektórzy. Niby stawka na godzinę nie jakaś duża, ale za mieszkanie nie trzeba było płacić, za dojazdy do pracy też, zjazdy do polski też, samochody firmowe. Wierzcie mi, że są gorsze firmy, oczywiście są też lepsze ;) pozdro

alek

nie pracujcie tam to jest porażka .To prawda że w Ravennie placili 6 Euro ?

były_pracownik

Wiecie co pracowałem tam -( usunięte przez administratora ) . Tyle to można zarobić spokojnie na miejscu.

Ja

nie pracujcie tam to jest porażka ( usunięte przez administratora )

Słowik

Od kiedy płacisz za mieszkanie i dojazdy!? Został jeszcze kto ze starej gwardii żeby pogadać? Ja tak z ciekawości tylko...

izi

Popatrzcie w necia jaka ta firma ma opinie

Daniel

Wyjazd do Norwegi w środe po świętach.Stawka (usunięte przez administratora)koron/godz.Zjazdy co 3 miesiace.Ale z tego co panie w biurze mówily to nie wszyscy jada.Jest wykaz osob.

deBesciak.

obiektywny - 2013-03-22 21:35:47 gosciu daj se luz z turcja. zenada, żalWidzę, że jednak odpowiedź, bądź odpowiedzi na moje powyższe pytania sprawiają trudność, sądząc po wypowiedzi "obiektywnego". Psychologicznie podchodząc do "nie wypowiedzi" pracowników pracujących lub nie pracujących w Turcji mogę założyć, że chyba ok, nikt nie narzeka, nie marudzi... pozdrawiam

obiektywny

gosciu daj se luz z turcja. zenada, żal

deBeściak

Mam takie jedno prosto skonstruowane pytanie i nie trudne. Czy w końcu ktoś konstruktywnie mógłby udzielić odpowiedzi na temat Turcji? A teraz bardziej skomplikowane: - ile na rękę? -co odbijają? -jakie warunki? -jaki koszt wyżywienia? -czy jest dostęp do internetu? -jakie atrakcje? -czy są nadgodziny? Proszę o proste i zrozumiałe odpowiedzi na pytania zamieszczone powyżej. Z góry dziękuję

ccccc

slyszal ktos o nowej budowie w Norwegii? jakie stawki i ile osob jedzie ?

lolek

A konkretnie to jaka stawke dostaliscie w Turcji na reke ? jak byla kaucja za mieszkanie ?

zwolniony

Derik - 2013-03-14 11:29:18 Niech ktoś powie coś na Temat Turcji czy opłaca się jechać ? Taaaaaaaaaak opłaca się ale tylko( usunięte przez administratora )więc pomóżta mu

Derik

Niech ktoś powie coś na Temat Turcji czy opłaca się jechać ?

ono

a ja czekam na zwrot kaucji za mieszkanie z turcji i do tej pory niemam ,podobno to samo jest w ravennie

gość

to gdzieś we Włoszech?..hahahahah.a tak na poważnie...co chcesz wiedzieć?

lolek

cześć co mi powiecie na temat rawenny

luxi

Trzymajcie sie z dala od tej firmy.( usunięte przez administratora )

tomex

..juz raz taka budowa była..pon-pt-12...sobota - niedziela po 8......wiecie gdzie?

dawid

witam chciałbym sę dowiedzieć czy są w tej firmie jakieś diety płacone we włoszech,jakie są warunki zakwaterowania i co ile zjazdy do polski?

maciol

moze mi ktos powiedziec jak wyglada budowa w Turcji firma oferuje mi wyjazd i czytajac wasze wypowiedzi mam wachania wiec jesli ktos moze mi odpowiedziec czy warto bede wdzieczny :)

gośc

czy opłaca zatrudniac sie w tej firmie czy czasu szkoda a i jak i ile reczywiscie tam płaco

gość

witam..jestem na kontrakcie w Mongolii ,jest super..... jak ktoś chce namiary zapraszam.

Zostaw opinię o Landi Stanbest Sp. z o.o. - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Landi Stanbest Sp. z o.o.