Opinie o Landi Stanbest Sp. z o.o. w Rzeszów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Landi Stanbest Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Landi Stanbest Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Landi Stanbest Sp. z o.o. w Rzeszów

alek

nie pracujcie tam to jest porażka .To prawda że w Ravennie placili 6 Euro ?

były_pracownik

Wiecie co pracowałem tam -(usunięte przez administratora) . Tyle to można zarobić spokojnie na miejscu.

nie pracujcie tam to jest porażka (usunięte przez administratora)

Słowik

Od kiedy płacisz za mieszkanie i dojazdy!? Został jeszcze kto ze starej gwardii żeby pogadać? Ja tak z ciekawości tylko...

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Landi Stanbest Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Europak Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Rzeszów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Rzeszów
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
izi

Popatrzcie w necia jaka ta firma ma opinie

Daniel

Wyjazd do Norwegi w środe po świętach.Stawka (usunięte przez administratora)koron/godz.Zjazdy co 3 miesiace.Ale z tego co panie w biurze mówily to nie wszyscy jada.Jest wykaz osob.

deBesciak.

obiektywny - 2013-03-22 21:35:47 gosciu daj se luz z turcja. zenada, żalWidzę, że jednak odpowiedź, bądź odpowiedzi na moje powyższe pytania sprawiają trudność, sądząc po wypowiedzi "obiektywnego". Psychologicznie podchodząc do "nie wypowiedzi" pracowników pracujących lub nie pracujących w Turcji mogę założyć, że chyba ok, nikt nie narzeka, nie marudzi... pozdrawiam

obiektywny

gosciu daj se luz z turcja. zenada, żal

deBeściak

Mam takie jedno prosto skonstruowane pytanie i nie trudne. Czy w końcu ktoś konstruktywnie mógłby udzielić odpowiedzi na temat Turcji? A teraz bardziej skomplikowane: - ile na rękę? -co odbijają? -jakie warunki? -jaki koszt wyżywienia? -czy jest dostęp do internetu? -jakie atrakcje? -czy są nadgodziny? Proszę o proste i zrozumiałe odpowiedzi na pytania zamieszczone powyżej. Z góry dziękuję

ccccc

slyszal ktos o nowej budowie w Norwegii? jakie stawki i ile osob jedzie ?

lolek

A konkretnie to jaka stawke dostaliscie w Turcji na reke ? jak byla kaucja za mieszkanie ?

zwolniony

Derik - 2013-03-14 11:29:18 Niech ktoś powie coś na Temat Turcji czy opłaca się jechać ? Taaaaaaaaaak opłaca się ale tylko(usunięte przez administratora)więc pomóżta mu

Derik

Niech ktoś powie coś na Temat Turcji czy opłaca się jechać ?

ono

a ja czekam na zwrot kaucji za mieszkanie z turcji i do tej pory niemam ,podobno to samo jest w ravennie

gość

to gdzieś we Włoszech?..hahahahah.a tak na poważnie...co chcesz wiedzieć?

lolek

cześć co mi powiecie na temat rawenny

luxi

Trzymajcie sie z dala od tej firmy.(usunięte przez administratora)

tomex

..juz raz taka budowa była..pon-pt-12...sobota - niedziela po 8......wiecie gdzie?

dawid

witam chciałbym sę dowiedzieć czy są w tej firmie jakieś diety płacone we włoszech,jakie są warunki zakwaterowania i co ile zjazdy do polski?

maciol

moze mi ktos powiedziec jak wyglada budowa w Turcji firma oferuje mi wyjazd i czytajac wasze wypowiedzi mam wachania wiec jesli ktos moze mi odpowiedziec czy warto bede wdzieczny :)

Zostaw merytoryczną opinię o Landi Stanbest Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Landi Stanbest Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Landi Stanbest Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Landi Stanbest Sp. z o.o.?

Landi Stanbest Sp. z o.o.