NOVART

Kraków

Opinie o NOVART

Jestem ex pracownikiem. Straciłam 6 miesięcy swojego życia. W firmie można zaobserwować wszystko co najgorsze. [usunięte przez moderatora] to pierwsze od czego warto zacząć. Firma jest zadłużona, ciągle dzwoni ktoś z pretensjami i żąda zaległych wpłat. Powinno pracować się po 8,5 godziny według ich zapewnień, tłumaczą to odrobieniem przerwy, ale tak naprawdę to jest się tam od 8:00 do 19:30. Brak wypłat w terminie, zwodzenie pracowników, nie liczą się z pracownikiem i jego życiem prywatnym, wyzyskują i nie szanują. Najgorsza firma jaka może być. Sprowadzają najtańsze produkty Chińskie i sprzedają po cenach renomowanych firm. Nie warto u nich pracować i nie warto robić z nimi interesów STRZESZCIE SIĘ PRZED NIMI !!! PS. Do dzisiaj nie dostałam ostatniej wypłaty.

Zostaw opinię o NOVART - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NOVART