Focus POS Services

Kraków

Opinie o Focus POS Services

Marta

@Ja Rozumiem, że ta firma jest Ci najbardziej bliska i mógłbyś ją polecić osobom szukającym prace? Jakieś mocne strony pracodawcy jeszcze potrafiłbyś wymienić? Coś oprócz zarobków i atmosfery wpływa na Twoje zadowolenie z Focus POS Services? Podałbyś jakieś rady odnośnie rekrutacji? Na co zwrócić uwagę? Zapewne zainteresuje to osoby chcące się tam zatrudnić.

Ja

wykonuje serwisy dla kilku agencji i śmiało mogę powiedzieć, że focus jest najlepszy. Koordynator jest naprawdę ok, kasa na czas a wszystkie biurowe sprawy załatwiasz jednym telefonem. Nigdzie indziej nie ma takiego porządku.

Ja

Marta

Teraz szukają w Focus POS Services Młodszego PH z własnym samochodem (http://www.gowork.pl/praca/focus-pos-services;pr). Oferują - pracę dla firmy będącej liderem rynku branży napojów, - możliwość pogodzenia pracy z nauką zaoczną – praca od poniedziałku do piątku, - terminowość wypłat, - zwrot kosztów związanych z użytkowaniem własnego samochodu. Czyli praca nadaje się tylko dla studentów zaocznych, ponieważ jest to cały etat. Ktoś z Was jest zainteresowany?

ciekawe czy dalej młodszych specjalistów do rozwoju kategorii szukają? szukam właśnie takiej pracy w Pile

Mi

Czy ktos wie co się dzieje z kierownikami z Wawy? Pracowalam wczesniej dla focusa, bylo wszystko ok, teraz dali dwóch chloptasiow...

DJ Crass

W 2015 pracowałem jako merch przez ponad 4 miesiące dla Kompanii Piwowarskiej, w 2016 projekt 3-miesięczny na tym samym stanowisku. Z kierownictwem/zarządcami Focusa kontakt praktycznie tylko przy podpisaniu umowy (odbiór narzędzi potrzebnych do pracy), przy zakończeniu umowy (zwrot telefonu/samochodu) oraz telefonicznie jak wynika potrzeba uzupełnienia informacji dla obojętnie której ze stron. Płaca terminowo zawsze, tylko w dziwny nieco sposób - co prawda na zleceniu w umówie zawarta informacja, ze do 30 dni, np. pracujesz cały maj, a wypłatę za ten miesiąc otrzymujesz ostatniego czerwca - po pierwszej wypłacie się normuje, ale, można powiedzieć, że pierwsze dwa miesiące pracuje się za darmo. Zarobki myśle, że na normalnym poziomie, u mnie w granicach 1600-2000pln (bez wyzysku i bez wywierania presji na pracowniku). Teraz podpisałem już trzecią umowę z Focus POS Services, więc skoro wracam to wiadomo, że polecam :)

zawiedziony

odradzam, umowa z wekslem podejrzanie sformułowana, nic się nie zgadza z ustaleniami, według mnie oszustwo

KR Focus

Dostaje.

Adek

Ogloszenia czasem sie pojawiają ale generalnie to ci odchodzący daja jednego z merchy na swoje miejsce. Firma bardzo wyluzowana- moj kierownik ma kilka fuch na boku a dla focusa pracuje max do 13.

Phi

Tu zobacz, poczytaj: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,32523

Kajtek

Wszyscy stąd uciekają, to chyba o czymś świadczy! Zmiany, zmiany, zmiany i co za tym idzie coraz gorsza jakość pracy, obslugi klientów. Bylem, widziałem, nie polecam.

Maciej - fraud?

Firma w moim odczuciu co najmniej podejrzana. Prowadzona w taki sposób, jak by jej w ogóle nie było. Uwaga na to co podpisujecie...

andrej

Z firmą współpracuję jako merchandiser od kilku lat. Uprzedzam wszystkich patrzących na gwiazdki i opinie - negatywne wypowiedzi, o miernym poziomie merytorycznym, piszą osoby, które do pracy dorywczej się nie nadają, o poważnej pracy nie wspominając. Firma płaci na czas, w moim regionie kierownik regionalny to osoba bardzo kompetentna, służąca pomocą. Robisz swoje - wszytsko jest ok. Poza tym stawki są na poziomie średnio-dobrym. Wiadomo - na wykładaniu towaru ciężko jest się dorobić kokosów, ale to w końcu praca dodatkowa lub dla studentów potrzebujących parę groszy. Systematyczność, sprawdzanie dat, bycie uczciwym wobec firmy - dla 70% ludzi to problem, stąd te niezasłużone dwie gwiazdki.

Olek

Uwaga na tą firmę! Skąpa [usunięte przez moderatora], nie znająca się na niczym może z wyjątkiem mody, słabe kierownictwo, [usunięte przez moderatora]!!!!!!!!!!!!!

odradzam - chyba, ze chcesz pracowac za darmo i sluchac obietnic o umowie

serwisant

Witam, Na współprace z firma focus pos nie moge narzekać , wypłaty sa zawsze robione terminowo , osoby zatrudniające odbieraja telefon i udzielaja wszlekich informacji, stawki równiez są całkiem nielze także polecam

Zostaw opinię o Focus POS Services - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Focus POS Services