Focus POS Services

Kraków

Focus POS Services
2 54

Opinie o Focus POS Services

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Czy ktoś wie, jak aktualnie przedstawia się sytuacja Focus POS Services na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się bardzo cenną wskazówką dla osób mieszkających w Kraków i okolicach oraz poszukujących zatrudnienia.

Ja

wykonuje serwisy dla kilku agencji i śmiało mogę powiedzieć, że focus jest najlepszy. Koordynator jest naprawdę ok, kasa na czas a wszystkie biurowe sprawy załatwiasz jednym telefonem. Nigdzie indziej nie ma takiego porządku.

Artur
@Ja 28.08.2017 23:40

Są naprawdę zajebiści puki nie upomnisz się o swoje pieniądze zapomnij że zobaczysz je na swoim koncie żenada

Marta

@Ja Rozumiem, że ta firma jest Ci najbardziej bliska i mógłbyś ją polecić osobom szukającym prace? Jakieś mocne strony pracodawcy jeszcze potrafiłbyś wymienić? Coś oprócz zarobków i atmosfery wpływa na Twoje zadowolenie z Focus POS Services? Podałbyś jakieś rady odnośnie rekrutacji? Na co zwrócić uwagę? Zapewne zainteresuje to osoby chcące się tam zatrudnić.

Ja

Marta

Teraz szukają w Focus POS Services Młodszego PH z własnym samochodem (http://www.gowork.pl/praca/focus-pos-services;pr). Oferują - pracę dla firmy będącej liderem rynku branży napojów, - możliwość pogodzenia pracy z nauką zaoczną – praca od poniedziałku do piątku, - terminowość wypłat, - zwrot kosztów związanych z użytkowaniem własnego samochodu. Czyli praca nadaje się tylko dla studentów zaocznych, ponieważ jest to cały etat. Ktoś z Was jest zainteresowany?

anonymous
@Marta 23.08.2017 14:42

Tak pracował już dla tej firmy jestem zadowolona mam trochę doswiadczenia i własną dzialalnosc proszę o info na maila komargo@poczta.fm

ciekawe czy dalej młodszych specjalistów do rozwoju kategorii szukają? szukam właśnie takiej pracy w Pile

Mi

Czy ktos wie co się dzieje z kierownikami z Wawy? Pracowalam wczesniej dla focusa, bylo wszystko ok, teraz dali dwóch chloptasiow...

DJ Crass

W 2015 pracowałem jako merch przez ponad 4 miesiące dla Kompanii Piwowarskiej, w 2016 projekt 3-miesięczny na tym samym stanowisku. Z kierownictwem/zarządcami Focusa kontakt praktycznie tylko przy podpisaniu umowy (odbiór narzędzi potrzebnych do pracy), przy zakończeniu umowy (zwrot telefonu/samochodu) oraz telefonicznie jak wynika potrzeba uzupełnienia informacji dla obojętnie której ze stron. Płaca terminowo zawsze, tylko w dziwny nieco sposób - co prawda na zleceniu w umówie zawarta informacja, ze do 30 dni, np. pracujesz cały maj, a wypłatę za ten miesiąc otrzymujesz ostatniego czerwca - po pierwszej wypłacie się normuje, ale, można powiedzieć, że pierwsze dwa miesiące pracuje się za darmo. Zarobki myśle, że na normalnym poziomie, u mnie w granicach 1600-2000pln (bez wyzysku i bez wywierania presji na pracowniku). Teraz podpisałem już trzecią umowę z Focus POS Services, więc skoro wracam to wiadomo, że polecam :)

zawiedziony

odradzam, umowa z wekslem podejrzanie sformułowana, nic się nie zgadza z ustaleniami, według mnie oszustwo

KR Focus

Dostaje.

Adek

Ogloszenia czasem sie pojawiają ale generalnie to ci odchodzący daja jednego z merchy na swoje miejsce. Firma bardzo wyluzowana- moj kierownik ma kilka fuch na boku a dla focusa pracuje max do 13.

Phi

Tu zobacz, poczytaj: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,32523

Kajtek

Wszyscy stąd uciekają, to chyba o czymś świadczy! Zmiany, zmiany, zmiany i co za tym idzie coraz gorsza jakość pracy, obslugi klientów. Bylem, widziałem, nie polecam.

Maciej - fraud?

Firma w moim odczuciu co najmniej podejrzana. Prowadzona w taki sposób, jak by jej w ogóle nie było. Uwaga na to co podpisujecie...

andrej

Z firmą współpracuję jako merchandiser od kilku lat. Uprzedzam wszystkich patrzących na gwiazdki i opinie - negatywne wypowiedzi, o miernym poziomie merytorycznym, piszą osoby, które do pracy dorywczej się nie nadają, o poważnej pracy nie wspominając. Firma płaci na czas, w moim regionie kierownik regionalny to osoba bardzo kompetentna, służąca pomocą. Robisz swoje - wszytsko jest ok. Poza tym stawki są na poziomie średnio-dobrym. Wiadomo - na wykładaniu towaru ciężko jest się dorobić kokosów, ale to w końcu praca dodatkowa lub dla studentów potrzebujących parę groszy. Systematyczność, sprawdzanie dat, bycie uczciwym wobec firmy - dla 70% ludzi to problem, stąd te niezasłużone dwie gwiazdki.

Olek

Uwaga na tą firmę! Skąpa [usunięte przez moderatora], nie znająca się na niczym może z wyjątkiem mody, słabe kierownictwo, [usunięte przez moderatora]!!!!!!!!!!!!!

odradzam - chyba, ze chcesz pracowac za darmo i sluchac obietnic o umowie

serwisant

Witam, Na współprace z firma focus pos nie moge narzekać , wypłaty sa zawsze robione terminowo , osoby zatrudniające odbieraja telefon i udzielaja wszlekich informacji, stawki równiez są całkiem nielze także polecam

Zostaw opinię o Focus POS Services - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Focus POS Services