Opinie o Focus POS Services w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Focus POS Services. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Focus POS Services o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Focus POS Services w Kraków

Wawa

Dowiedziałem się że nowego koordynatora potrzebują, ktoś może powiedzieć jak to faktycznie jest z tą firmą? Jakie zarobki? Jak ścieżka awansu?

Rpant

Firma dobra , tylko właściciele pogubieni . Dziewczyny z biura , kierownictwo oraz teren robią co mogą żeby było ok . Projektów sporo , pracy momentami naprawdę dużo ale . . . Firmę ogólnie polecam , życzę tylko dużo cierpliwości

Krystyna Nielicha
@Rpant

Firma to kpina, a ty ją polecasz? Śmiechu warte, ciekawe na jakiej podstawie... Najlepsza jest właścicielka, podobno studentka psychologii, jej strona działa w najlepsze, a strona focusa od dwóch ponad lat w przebudowie... Żenada! A i najlepsze jest to, że jak pracownicy są (usunięte przez administratora), to mogą później skorzystać z pomocy pani Justynki... Żenada roku!!!

Ada321

Macie racje, w tej firmie NIE ma co liczyć na benefity poza płacowe, uczciwe wynagrodzenie czy szacunek. Strona firmowa nie działa już chyba ze 2 lata, ale strona gabinetu psychologicznego właścicielki działa w najlepsze to chyba mówi samo za siebie, gdzie właścicielka ma tą firmę. W tej firmie jest podział na lepszych i gorszych. Przykre.....zważywszy,że szefowa to przecież „psycholog”

Ruda

Zgadzam się z negatywnymi opiniami. Pani „prezes” to bardzo skąpa kobieta, oszczędza na wszystkim, niestety na narzędziach pracy też.... Osoby z biura robią łaskę zamiast pracować. Zastanów się 10 razy zanim zatrudnisz się w tej „firmie”

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Focus POS Services kandydat na stanowisko Merchandiser mobilny Poznań i okolice ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Igor

Jaka jest przyczyna , że tak rzadko tu zaglądacie? Interesuje mnie praca w firmie i szukam info.

Paw
@Igor

Przyczyną jest prosta . Rotacja marna bo każdy kto tu pracuje jest zadowolony !

Czesław
@Paw

Fajnie że jesteś zadowolony z atmosfery w Focusie. Dodaj czy pracodawca oferuje pracownikom dodatkowe benefity do pensji? Wyszczególnij o jakie dodatki można się ubiegać?

Zdziwiony
@Paw

Kto jest zadowolony?! Proszę wymienić... zadowolona może być "Pani prezes" i pożal się Boże kilka osób z biura, reszta to kpina z ludzi, a jak już trzeba coś załatwić z pozycji klienta/hali to jest to typowy "niedasizm". Przykre, że w XXI wieku człowiek tak traktuje drugiego człowieka.

Krycha

No niestety firma oszczędza na wszystkim : zero umów o pracę zero płatności za nadgodziny zero płacenia za nadgodziny Szefowa to "psycholog" powinna się wstydzić bo traktuje ludzi jak śmieci, na wszystkim oszczędzają. Najlepiej pracować za darmo. Samochody które oferują to jakiś żart więcej stoi w warsztacie niż jeździ. NIE POLECAM

Poldek

Czy firma normalnie funkcjonuje, jakiś powód braku zainteresowania forum czy jest jeszcze inny powód?

Chętny

Moze ktoś wie z jakiej wypozyczalni daja samochod w bialymstoku i na jakiej ulicy do pracy jako mobilny,bo w niektorych sa tak dobite że strach brać.

Wiki

Firma zajmuje się badaniem rynku i opinii publicznej, działa od 2013 roku i aktualnie ma dobre opinie, polecam pracę.

luxexxxx

Witam, Czym dokładnie zajmuje się ta firma ?

Choracy

Firma wypracowała sobie dobrą opinię ,więc ludzie są zadowoleni i patrząc na wątek tylko to potwierdza!!

Jak dla mnie jest ok. Jestem zadowolony z tej agencji, gdzie pracuję tu już kilka ładnych miesięcy. Pieniądze są na czas a to najważniejsze. Ja polecam!

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Teraz szukają w Focus POS Services Młodszego PH z własnym samochodem (http://www.gowork.pl/praca/focus-pos-services;pr). Oferują - pracę dla firmy będącej liderem rynku branży napojów, - możliwość pogodzenia pracy z nauką zaoczną – praca od poniedziałku do piątku, - terminowość wypłat, - zwrot kosztów związanych z użytkowaniem własnego samochodu. Czyli praca nadaje się tylko dla studentów zaocznych, ponieważ jest to cały etat. Ktoś z Was jest zainteresowany?

@Marta

Tak pracował już dla tej firmy jestem zadowolona mam trochę doswiadczenia i własną dzialalnosc proszę o info na maila komargo@poczta.fm

wykonuje serwisy dla kilku agencji i śmiało mogę powiedzieć, że focus jest najlepszy. Koordynator jest naprawdę ok, kasa na czas a wszystkie biurowe sprawy załatwiasz jednym telefonem. Nigdzie indziej nie ma takiego porządku.

Artur

Są naprawdę zajebiści puki nie upomnisz się o swoje pieniądze zapomnij że zobaczysz je na swoim koncie żenada

@Ja Rozumiem, że ta firma jest Ci najbardziej bliska i mógłbyś ją polecić osobom szukającym prace? Jakieś mocne strony pracodawcy jeszcze potrafiłbyś wymienić? Coś oprócz zarobków i atmosfery wpływa na Twoje zadowolenie z Focus POS Services? Podałbyś jakieś rady odnośnie rekrutacji? Na co zwrócić uwagę? Zapewne zainteresuje to osoby chcące się tam zatrudnić.

ciekawe czy dalej młodszych specjalistów do rozwoju kategorii szukają? szukam właśnie takiej pracy w Pile

Mi

Czy ktos wie co się dzieje z kierownikami z Wawy? Pracowalam wczesniej dla focusa, bylo wszystko ok, teraz dali dwóch chloptasiow...

DJ Crass

W 2015 pracowałem jako merch przez ponad 4 miesiące dla Kompanii Piwowarskiej, w 2016 projekt 3-miesięczny na tym samym stanowisku. Z kierownictwem/zarządcami Focusa kontakt praktycznie tylko przy podpisaniu umowy (odbiór narzędzi potrzebnych do pracy), przy zakończeniu umowy (zwrot telefonu/samochodu) oraz telefonicznie jak wynika potrzeba uzupełnienia informacji dla obojętnie której ze stron. Płaca terminowo zawsze, tylko w dziwny nieco sposób - co prawda na zleceniu w umówie zawarta informacja, ze do 30 dni, np. pracujesz cały maj, a wypłatę za ten miesiąc otrzymujesz ostatniego czerwca - po pierwszej wypłacie się normuje, ale, można powiedzieć, że pierwsze dwa miesiące pracuje się za darmo. Zarobki myśle, że na normalnym poziomie, u mnie w granicach 1600-2000pln (bez wyzysku i bez wywierania presji na pracowniku). Teraz podpisałem już trzecią umowę z Focus POS Services, więc skoro wracam to wiadomo, że polecam :)

Zostaw merytoryczną opinię o Focus POS Services - Kraków

• Jak się pracuje w Focus POS Services?

Zobacz opinie na temat firmy Focus POS Services tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Focus POS Services?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 6 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Focus POS Services
1.6/5 Na podstawie 62 ocen.

Focus POS Services