Radio Rada Sp.z o .o.

Bydgoszcz

Opinie o Radio Rada Sp.z o .o.

kuuba

widziałem u nich, że jest praca jako przedstawiciel handlowy i wydaje mi się, ze to naparwde dobra opcja, bo można sporo dostać na premiach na przykład i dlatego pod tym względem się to naparwde opłaca, ale dajcie znac jak z atmosferą.

Padre

Witam, mam pytanie odnośnie pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego. Jakie warunki proponują, jakie narzędzia pracy ? Pozdrawiam.

mustang

Juz nie trzeba bylo wczesniej sie obudzic

mustang

Szukaja

Bigos

Nie zgadzam się z Tobą hmm , Kierownik może tylko pierdział ale to nie on rządził ,teraz masz lepiej jest kierowniczka i co ? to samo czyli wielkie ..... Co oni mogą ? posiedzieć pogadać i świecić oczkami po wypłacie . Dla wtajemniczonych dodam załatwił już jedna firmę w Bydgoszczy teraz czas na firmę z Gdynii

kotlet
@Bigos 10.10.2014 21:48

Kierowniczka w bydgoszczy bez pojecia o czymkolwiek. Popieram obie wypowiedzi.bydgoszcz niedlugo zamkna firma nie ma dobrych opini na rynku i wsrod klientow

hmm

Jeżeli chodzi o bydgoski oddział to nikomu nie polecam. niekompetentne kierownictwo, rozsypujące się biuro oraz służbowy LANOS. Kierownik siedzi, pierdzi w stołek, a ceny produktów są brane z kosmosu. Targety są zakładane na podstawie wyliczeń Tomasza Zubilewicza oraz aktualnej pogody. DRAMAT..

Zostaw opinię o Radio Rada Sp.z o .o. - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Radio Rada Sp.z o .o.