Radio Rada Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Radio Rada Sp. z o.o.

qwerty

Bolek w jakim oddziale pracujesz na pewno nie bydgoszcz i poznan

bolek

Ja pracuje w firmie od kilku lat i nie wypowiadałbym się aż tak krytycznie. Czasem faktycznie bywa różnie, ale tak jak w każdej firmie, czasem pensja nie zadawala (ale zawsze jest na czas), prezes też zmienił podejście do pracowników (i nie wymaga niewiadomo czego i pyta o opinie), możne dlatego, że jest teraz jeden. A zarobki jak to u dystrybutora- jak siedzisz na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to nie zarobisz, jak sprzedajesz to zarabiasz. Widać, że ktoś tu mało w życiu firm zaliczył, skoro takie mądrości strzela.

qwerty

Masakra nie szanuja ludzi maja sie za bog wie kogo

Bigos

Zapewne na każdym jakie tylko tam istnieje . A czy prezesi dalej zajmują się wszystkim i niczym ?A może zajęli się w końcu tym co związane z daniem narzędzi dla zwiększenia sprzedaży i możliwości uzyskania godziwego wynagrodzenia za wspomniane przez andrzeja 12 godzin?Dalej nie rozliczają się z finansowanych przez producentów "konkursów" wliczając je w wynagrodzenie ? Wątpię ale może się mylę ....

gumi

A na jakich stanowiskach pracowaliście koledzy?

andrzej

Kompletne dno. Praca po 12 godz najnizsze zarobki. Brak premi. Lepiej w domu siedziec niz tam pracowac.

sony

Masakra odradzam

Zostaw opinię o Radio Rada Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Radio Rada Sp. z o.o.