AL.CAPONE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Opinie o AL.CAPONE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Witam. Jak wyglądają warunki pracy w Al capone? Jak w niedziele wolne od handlu? I święta.

Swieta
@Zainteresowany

W niedziele wolne od handlu i swieta pracujemy. Nie liczy się nasz czas z rodzinami itd. Studentów na zastępstwo tez nie ma i nie ma co na to liczyć. W niedziele praca nie przeszkadza ale święta to przesada. Podobno po to jest zakaz żeby ten czas spędzić z rodziną. Ale cóż. Pozdrawiam.

Kamil
@Swieta

Czy wszyscy pracownicy firmy Al. Capone z Tarnowa pracują w niedziele wolne od handlu? Czy jest to odgórny obowiązek, wobec którego nie ma sprzeciwu? Czy pensja godzinowa za święta i niedziele jest wtedy wyższa? Powiedz nam, jak to wygląda w praktyce.

Firma ma opinię dobrego pracodawcy to można mówić tylko pozytywnie.

Łucja

@Piwa, po Twojej wypowiedzi wnoszę, że pracujesz w Al Capone w Tarnowie. Co możesz powiedzieć o pracy w tym miejscu? Jakie warunki oferuje ten pracodawca? Zachęcam do dodawania swoich opinii na temat pracy w Al Capone! Każda z nich z pewnością będzie bardzo przydatna dla osób zainteresowanych pracą w tym miejscu.

Piwa

Bo tacy panowie zapomieli ze to oni sa dla nas a nie my dla nich

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w AL.CAPONE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na stanowisko SPRZEDAWCA AL CAPONE? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
Łucja

Ostatnio pisaliście, że standardy zatrudnienia w firmie Al Capone znacząco się poprawiły - czy ten trend nadal się utrzymuje? Co możecie powiedzieć na temat pracy w tym miejscu? Jakie warunki oferuje pracodawca? Czy stwarzane są realne możliwości rozwoju? W Internecie nie znalazłam aktualnych ofert pracy w Al Capone. Może niedawno zakończyły się jakieś rekrutacje?

Sasiedzi Al C

Sklep Al C Debica Krakowska - zaloga sklepu nie przestrzega ciszy nocnej, sprzataja, czasem glisno rozmawiaja, ogolnie halasuja pod naszymi oknami i jeszcze sie pytaja "a czy to pani przeszkadza?" zadna godzina nie sklania ich do refleksji ani 1, ani 3, ani 5, ani zadna inna. My, mieszkancy bloku sasiadujacego z tym biznesem musimy znosic nie tylko halasy klienteli, ale rowniez zalogi sklepu. A poniewaz nasza cierpliwosc sie skonczyla bedziemy dazyc do zamkniecia tej dzialalnosci. Chroniczna bezsennosc prowafzi do wielu ciezkich chorob, a my nie bedziemy placic naszym zdrowiem za nocna sprzedaz alkoholu, ktory nie jest artykulem pierwszej potrzeby.

@Sasiedzi Al C

Proszę o kontakt s.skowron@alejacapone.pl

klient i sąsiad
@Sasiedzi Al C

Na to wygląda że chłopaki w nocy pracują a nie śpią. A w nocy zamiast siedzieć w oknie i nasłuchiwać, wystarczy położyć się do łóżka i zamknąć oczy i okno,

NieHalasuj

dzialalnosc spoleczna i pomoc, o ktorej wlasciciel sie rozpisuje jest nieudolna proba czyszczenia wlasnego sumienia, bo gdyby mial resztki sumienia, to umialby ustawic pracownikow, by nie uprzykrzali zycia sasiadom, a nie traktowalby nas jak mieso armatnie i zlo konieczne tylko z szacunkiem dla blizniego

pracownik 5l

Czytam stare opinie, teraz mamy już końcówkę 2017 od tego czasu wiele się zmieniło. Pod względem płacy jak i pracy. Sklepów jest już 15 i firma się nadal rozwija. W Dębicy był to sklep franczyzowy, nie poszło. Teraz przejęty przez główną sieć Al C. Na początku jak przyjmowałem się do pracy firma zaczynała, sklepów było 5 i biznes zaczynał raczkować. Owszem były różne problemy ale wypłaty zawsze były na czas, może nie były to zawrotne zarobki ale jak na miasto Tarnów przyzwoite. Obecnie Al C. zatrudnia MĘŻCZYZN i Kobiety :) Podkreślam MĘŻCZYZN, bo jest ich spory deficyt, chłopcy szybko rezygnują. Może praca nie należy do lekkich i łatwych, bo nie jest to stanie tylko za kasą i podawanie butelek jakby ktoś sobie to wyobrażał. Jest to: przyjmowanie oraz rozkładanie towarów na sklepie i na magazynie, dbanie o czystość osobistą i sklepu ;) Praca w nocy (w sklepach całodobowych). Wymagania? Samodzielność, podejmowanie decyzji, praca w zespole, kreatywność, niekaralność i co najważniejsze chęci do pracy. Acha 7 nie kradnij :) Osoba starająca się o prace nie musi mieć doświadczenia ani wiedzy (ale mile widziane) szkolona jest od podstaw, na kasie jak i również z asortymentu sklepu. Są organizowane specjalistyczne szkolenia. Firma daje możliwość rozwoju i start młodym ludziom bez doświadczenia na rynku pracy. Zarobki, podstawa plus premia. Premia zależy od utargu sklepu ale jest realna, wbrew tego co pisał "nadal prcujący". Właściciel, może nie ma wyczucia co do ludzi, jest wymagający i miewa fochy ale obecnie przy tej ilości sklepów najmniej odczuwa to pracownik. Najczęściej skupia się to na pracownikach w biurze i na kadrze kierowników, oni obrywają najwięcej jak coś pójdzie nie tak. W sklepach panuje miła, koleżeńska atmosfera. Zainteresowani pracą w Al C. zawsze mogą podejść do wybranego sklepu i zapytać osobiście o warunki pracy. Na prawdę nie jest tak źle jak piszą osoby, które z pewnych powodów musiały odejść z tej firmy. 29.10.2017 - 5 lat pracy, nadal pracuje. :)

winoholik

Ale pomimo tego co czytałem Panowie z obsługi naprawdę się starają. Może im płacą mało ale się starają i potrafią doradzić. Pozdrawiam Panów z obsługi w Dębicy na Krakowskiej...

kolo

chodzi mi o Al Capone w Dębicy na Krakowskiej,sklep z alkoholami a co za tym idzie papierosami,od 4 dni chodzę,jest regał na papierosy ale niestety jest tam pusto,to jest polityka Al Capone?Wydaje mi się,że jeśli klient przychodzi po alkohol a jest palący to kupi sobie fajki a tu lipa,nie ma nic,żenada,właściciel nie płaci faktur?Po co wogóle to istnieje i jest całodobowe,skoro głupich papierosów wogóle nie można kupić?Nie mówie,są święta to wszystko schodzi ale w normalne dni?Odpowiedz sprzedawcy na pytanie to "dostawa nie dojechała". A kto sobie w dzisiejszych czasach na to pozwoli?Może jakieś kierownictwo z sieci Al Capone się tym zainteresuje????

zainteres

Ciekawe jak sie maja płace w rzeszowie?????Czy tez tak kiepsko proszę o opinie

nadal prcujący

Jak długo chłopaki u niego wytrzymaja to nie wiem. Ja szukam innej roboty. Praca jak na budowie. Ogólny Sajgon i płaci najniższą krajową. Są też PSEUDOpremie kwartalne które zależą od WYKONANIA PLANU. Natomiast te plany są nierealne do zrealizowania.np milion utargu w kwartale jak wciągu trzech lat w tym samym kwartale nie było więcej niż 810 tys. Non stop trzeba sie tłumaczyć dlaczego w sklepie specjalistycznym nie ma tego czy tamtego TRAGEDIA a nie ma bo właściciel ma problemy z opłacaniem faktur żenada.

lazur
@nadal prcujący

ej mam pytanie do @nadal prcujący - 810 tys. w kwartale to po odjęciu vatu i zakładając minimalnie że ma 20% marży na sklepie to daje jakieś 40 tys. netto (+/- oczywiście). I on nie ma z czego wam pałcić?? Kpiny! Obliczcie sobie ilu was jest na sklepie i ile mu zostaje po odjęciu waszych pensji (wyszukajcie w necie kalkulator brutto/netto), kosztów stałych (wynajem budynku, prąd i inne - wiadomo musicie to oszacować) i powinniście iść i domagać się podwyżek. Musicie wziąć pod uwagę że ww. kwota przychodu jest jedna z wielu - są jeszcze przychody marketingowe. A tu kwota per sklep może (choć nie musi) być w okolicach 20-25 tys. netto - to zależy od miesiąca / kwartału. Jednak ja szacuje że przy tych obrotach jest ona do zrobienia z palcem w d... Tak więc widać że wszystkie przychody mogą na waszym sklepie sięgnąć min. 70 tys. netto miesięcznie. A tak przy okazji to czy to jest największy utarg z pośród wszystkich sklepów???

Wkurzony

Nie polecam pracy u tego człowieka. Nie wdając się w szczegóły to bardzo nieprzyjemny epizod mojej kariery zawodowej. Pan S. myśli, że jest biznesmenem roku; a w rzeczywistości dorobił się na bardzo ciężkiej i słabo opłacanej pracy swoich pracowników za którą jeszcze każe całować po rękach. Model współpracy w filmie Al Capone jest żywcem przeniesiony z czasów feudalnych. Gdyby nie było płacy minimalnej, to pracownicy byliby pewnie opłacani przeterminowanym piwem.

Pracowałem u p. (usunięte przez moderatora) półtora roku, człowiek bardzo konkretny. Z wypłatą cudów nie było, ale zawsze na czas.

dimm
@Andrzej

praca za 1200 zl + premia kwartalna to zal!! tylko al.capone na krakowskiej ma premie11 niech pan slawek wyruwna szance sklepom zeby mogly robic upusty klientom!! nie nie zrobi tego kazdy iunny sklep musi ysylac klienta na krakoska jaka to rownosc w sprzedazy dzlaczego zabno dzlaczego szczucin dlaczego debica i inne sklepy maja nie rowna konkurecje!! dla tego ze na krakoskiej jest bioro i tam kazdy jedzie i ten sklem ma najwiecej my inne sklepy tez chcemy dawac upust rabat dlaczego tylko krakoska moze a inne sklepy NIE zaopatrzcie sklepy tak jak na krakowskiej dajcie nam taka powierzchnie11 i rone szanse beda od nich lepsi

Zostaw merytoryczną opinię o AL.CAPONE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Tarnów

• Jak się pracuje w AL.CAPONE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy AL.CAPONE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AL.CAPONE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 7 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AL.CAPONE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w AL.CAPONE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AL.CAPONE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ