Adres: Prosta 69, 00-838 Warszawa

NIP: 7010098429 KRS: 0000289302

2 105 120 5 1

Opinie o Jatomi Fitness

Filtruj opinie po kryteriach:

Mamy nowy rok 2018. Jakie zmiany zaszły przez ostatni rok w Jatomi Fitness? Czy warunki pracy oferowane przez pracodawcę są dla Was satysfakcjonujące?

R.I.P. ['] ['] [']

Dzieki za Agorę , to był dobry klub w tym syfiatym miescie.

Alicja

Czy ktoś orientuje się jak wygląda aktualnie sytuacja firmy Jatomi Fitness i jej pracowników? Co się dzieje z aktualnymi pracownikami tej firmy? Czy do tej pory byliście zadowoleni z pracy dla tej firmy? Napiszcie proszę coś więcej, osoby zainteresowane pracą w branży fitness często odwiedzają ten wątek. Udzielcie im kilku wskazówek.

Kasia

Tony Cowen wydal 10 milionów na otwarcie siłowni Tonezone w Gdańsku a jak tu widzę nie ma pieniędzy na zaległe pensje praxownikow. Smierdzaca sprawa

Tak2Nie

Stefan

Czy coś dzieje się w firmie?

Rayan

Już 11 klubów zamkneli.

TakNie

Naszczęście już nie pracuje w tym "miejscu". Ale niestety nie została mi do tej pory wypłacona pensja... winni są dość sporą sume. Czy ktoś miał podobną sytuację? Ile miesięcy czekaliście na uczciwie przepracowane pieniądze? Czy jest szansa na dostanie ich?

Tak9Nie

@:(

I jak wygląda sprawa na chwilę obecną z wypłatami wynagrodzeń?

123r
@anonymous

jak narazie są terminowo wypłacane.

@anonymous

Haha ja wciąż na nią czekam, sprawa będzie szła dalej do innych już "organów" może pójdą w strone uczciwości... kto wie

TakNie

Najgorsze jest to że wielu pracowników przez kilka lat oddało tej firmie wiele swojego czasu wyrzeczeń ,nerwów,i wiele stresów od tzw. Targetów!!a w tej chwili nikt Nam nie potrafi spojrzeć w oczy z zarządu aby powiedzieć jak wygląda sytuacja w firmie.Jakie kluby mają potencjalnych kupców a które nie.Od samego początku bałagan w firmie. Ciekawe kto wie że azja ma już kupców a Czechy są również na sprzedaż.

Tak22Nie

Właśnie C.O Jatomi poteierdził likwidację Jatomi ,sprzedaż oraz zamknięcie części klubów.

Tak25Nie

Julita

O czym wy piszecie? W necie nic nie ma o żadnej sprzedaży!!

Janusz
@Julita

A jak ma się sytuacja w Poznaniu kluby też są zagrożone?

@Julita

chyba pracownicy wiedzą lepiej co się dzieje w firmie niestety to prawda.

@Julita

każdy klub jest zagrożony oficjalnie, cała spółka w likwidacji więc Butom,Szczecin itd

Tak4Nie

Nie możemy towaru na recepcje już zamawiać, lodówki kazali nam rozmrozić i pochować. Dostaliśmy informacje, ze do 31.03 wszystkie kluby mają się zamknąć.

Tak26Nie

Ja jeszcze pracuje tam ale to już koniec jatomi wszystkie cluby do zkniecia tak nas wystawili powiedzą pewno tydzień przed zamknięciem i maja to w (usunięte przez administratora)

Klubowiczka

Czy to prawda ze Jatomi Angel City zostało sprzedane? Może cos więcej jest wiadome na temat reszty klubów? Szkoda mi klubu i pracowników....

Tak20Nie

@Klubowiczka

Tak wszystkie się likwidują:(

Anna

Czy to prawda, że Angel City przejmuje jakaś inna sieciówka?

Złoty

A co my z Złotych Tarasów mamy powiedziec? Tydzien przed zamknięciem klubu nam powiedzieli " oficjalną informację" ...

Tak25Nie

ciekawy
@Złoty

Jaka to oficjalna informacja ?

Freya
@Złoty

Taka że Jatomi boi się przyznać że już skończyła się ich rola w branży ... pracownikom bardzo współczuję. Firmie... Też współczuję. Że do końca nie zauważyli jakich mieli cudownych ludzi u siebie i jak wiele mogli z nimi osiągnąć.

Tak17Nie

Pracownik w Supersamie

Super team, szef i atmosfera na klubie, ludzie którzy nie potrafią zrozumieć sensu tej pracy nie powinni się wypowiadać na temat tej firmy. Ludzie piszą negatywne komentarze ponieważ byli nie doszkoleni i robili wiele błędów przez co klienci mieli ogromne pretensje. Bardzo polecam tą pracę, spełniam się w tym co robię. Trzeba mieć pozytywną energię na zmienianie ludziom życia poprzez zapisywanie ich na siłownię. czym jest Jatomi Fitness? Nie jesteśmy zwykłą siłownią czy klubem fitness, my opiekujemy się swoimi klientami i zmieniamy ich styl życia. Pozdrawiam :)

Tak1Nie1

tbrc

Jestem pracownikiem Jatomi Fitness w mniejszym niż Warszawa miescie. Powiem szczerze-gdyby nie kadra na pewno by mnie tam nie było. Totalny brak szacunku do pracownika, zero doceniania, nagminne ucinanie pensji, bonusów, degradowanie pracowników, bo niby likwidacja stanowiska. Doliczanie się swoich prowizji z tytułu podpisanych umow graniczy z cudem. Pracuje w tym klubie od ponad 5 lat. nie było miesiąca aby wyplata zgadzala się na 100%. Najwazniejsze ze hajs zgadza się regionalnym, "dyrektorom"... mr RC i TB zerowe pojęcie o zarządzaniu, dla nich licza się tylko targety, choćby skały srały-musisz mieć target i to w każdym departamencie.

Tak2Nie

Aga

Byłam kiedyś klubowiczem tej siłowni ( CH Manufaktura Łódź)tylko 2 tygodnie i pierwsze co mnie najbardziej zdenerwowało to zachowanie i wygląd konsultantki Pure makijaż miała za mocny jak na sylwestra 10 kg podkładu, czarne kreski na powiekach a sylwetka mało wysportowana była bardzo niemiła kto tak się na siłownie tak mocno maluje ?!!!!!!! niech jedzie do Dubaju puszczać się z arabami jak jej się nie podoba ta praca !!!!!!!!!!!

kik

Jatomi to organizacja pełna niedouczonych "korposczurów" w administracji - każdy boi rozmawiać się z klientem... -tzw. pożal się ...menadżerowie nie mają podejścia do Klienta... klient to wróg - traktują go z góry bez szacunku i podstawowych zasad dobrego wychowania - godne współczucia są panie w recepcjach które muszą świecić za nieudolne decyzje kierownictwa. wiedza o marketingu, PR czy obsłudze klienta nie mówiąc o crm - to już czarna magia. po rozmowie z kierownikiem w Koronie - dochodzi się do wniosku ze nie rozumie co się do niego mówi, nie rozumie słów które wypowiada myli pojęcia - nie mówiąc o zrozumieniu działania organizacji w jakiej działa - bez kompletnej refleksji podejmuje błędne decyzje jeżeli w ogóle to robi - to marionety - automaty które nie wiedzą jak traktować klienta. niestety pieniądz rządzi dlatego zatrudnia się za minimum niekompetentnych ludzików nieznających zasad zarządzania marką i dobrym imieniem firmy - psują to swoją głupotą i niekompetencją.

Tak4Nie

To juz nie jest ta sama firma co na poczatku wyzysk na każdym kroku mobbing

Najwięszy bład w życiu

Nie wypłacanie całych pensji, ganianie za wyjaśnieniem tego juz pół roku. Nikt nie chce powiedzieć dlaczego, a co gorsza nikt nie chce wyregulować brakujacych pieniedzy. Traktowanie pracowników na poziomie Zerowym! Nawet raz dostałam odpowiedz, że pieniadze przepadły i już ich nie dostane.

Tak5Nie

anonymous

Jatomi fitness Magnolia wrocław-obsługa klienta karygodna, menager i konsultanci mają klientów w jednym wielkim poważaniu, gdy zgłaszają się z problemem, rozmawiają tylko w momencie chęci podpisania umowy i innych przypadkach nawet nie chcą wyjść z swojego pomieszczenia i ganiają tylko recepcjonistki do klienta. Jeśli umawiasz się na z konsultantem na jakieś ustalenia, a później nic z tego nie wychodzi bo niby się nie da i nie od nich to zależy. I umawianie się z kientem nie traktują poważnie. Jedna wielka nie powaga ze strony klubu i osób tam pracujących.

Tak5Nie

Alicja

@nieKlient nie można obrażać na forum nikogo. Regulamin forum znajdziesz tutaj http://www.gowork.pl/regulamin Zachęcam forumowiczów do przeczytania wywiadu z Group Managing Director, Jatomi Fitness Jatomi Fitness, który znajdziecie na stronie http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,59551,wywiad-trevor-brennan

trener

Ostrzegam wszystkich zastanawiających się nad pracą dla Pure Jatomi. Ciągłe problemy z płatnościami dla trenerów. Mniejszy problem jak ktoś jest na etacie, bo boją się kontroli PIP więc płacą ale groszę. Jak się wystawia FV to współpraca sprowadza się do tego że ciągle trzeba się prosić o wypłatę. Kolejny miesiąc opóźnień. Wygląda to, że mają coraz większe problemy finansowe, skoro opóźnienia są coraz dłuższe i już szukają inwestorów.

Tak9Nie

Alicja

@Była Pracownica na forum nie możesz nikogo obrażać. Zapoznaj się z regulaminem forum http://www.gowork.pl/regulamin zanim pozostawisz jakikolwiek komentarz. Czy ktoś podzieli się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w Jatomi Fitness?

Była Pracownica
@Alicja

Przepraszam, ale kiedy kogoś obraziłam ?

Luidzi

Może warto o pewnych sprawach rozmawiać z osobą decyzyjną, jeśli jest tak źle to trzeba próbować może się uda??

Była Pracownica
@Luidzi

Pracowałam tam na tyle długo, że wiem , iż konsultanci próbowali coś z tym zrobić. Większość z nich rezygnowała, bo nie pozwoliła się tak traktować. Ci którzy potrzebowali pracy zmuszali się do pozostania. Tam kierownictwo jest zepsute od samej góry. Prawda jest taka, że mają gdzieś pracowników, bo jak sami mowili jak się nie podoba to na wasze miejsce jest kolejka chętnych. KAŻDEMU, ale to KAŻDEMU do końca istnienia tej firmy będę odradzać jakiekolwiek kontakty z nimi. Cała ta firma i traktowanie ludzi to jest sprawa dla sądu pracy i prokuratury.

Alicja

@BYŁA PRACOWNICA dlaczego nie wolno Ci było wyjść do domu po skończonej pracy? @Nigdy więcej Jatomi! jestem pracownikiem gowork.pl jestem tu po to, aby wam pomóc i dowiedzieć się o firmie jak najwięcej. Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś doświadczenia związane z firmą Jatomi Fitness to zachęcam do pozostawienia opinii na forum.

BYŁA PRACOWNICA
@Alicja

Droga Alicjo, cytując swój wpis " Nie wolno mi było wyjść do domu po skończonej pracy, jak odważyłam się wyjść po 9 godzinach, bo się przeprowadzałam i musiałam spakować to przez kolejny tydzień słyszałam , że jestem niepoważna, że nie zależy mi na pracy bo zamiast siedzić i sprzedawać to poszłam sobie do domu. " Mało tego w dalszym ciągu mam w telefonie smsy od przełożonych z godziny 23 czy 1 w nocy typu " za dzisiejszy dzień [za to jak już wyszłam np po 10 godzinach] jutro przychodzisz do pracy na 8 do końca - [czyli do zamknięcia klubu], nie pojawienie się jest równiznaczne z wypowoedzeniem" Między innymi właśnie dlatego nie mogłam wyjść do domu po skończonej pracy. Wyzywano nas tak samo jak pisze "nigdy więcej Jatomi" to było powszechne w wielu klubach. A wspomnianego managera S [Sebastiana] z Galerii Kazimierz w Krakowie miałam okazję również poznać podczas szkoleń. Cham i prostak bez jakiejkolwiek wiedzy o zarządzaniu ludźmi. Dziwnym trafem był przenoszony z klubu do klubu. Raz pracował w Angel City na Pawiej, potem w Galerii Kazimierz, potem w Bonarce a potem znowu w Galerii Kazimierz.

Nick

Jestem obecnym pracownikiem od wielu wielu lat w Echo, nie polecam tutaj pracy! Tu się nikogo nie szanuje, nowa osoba nie jest dobrze wyszkolona do pracy jako konsultant! Po paru dniach jest wysyłana na galerię w celu zaczepiania ludzi, aby zdobyć od nich kontakt lub ściągnąć do klubu na zapis! Wieczna presja na sprzedaż! Zawsze mało im! Jeśli podpiszesz umowę to jesteś Bogiem przez jeden dzień, na drugi jak coś nie pójdzie tak to Cię zniszczą!!! Starzy dobrzy pracownicy odchodzą, bo nie idzie psychicznie wytrzymać! Rotacja ludzi jest okrutna, nawet nie pamietam ilu już było "menażerów", którzy myśleli ze zrobią wielkie rewolucje, jednak po paru miesiącach sami rezygnowali. O konsultantach już nie wspomnę, niektóre to po 3dniach rezygnowały!! Nie opłacało się zapoznawać z nimi. Jedyny Pan Piotr się długo utrzymał, ale on tez nie jest święty, ma swoje humorki i jednego dnia jest dla Ciebie miły a drugiego dnia traktuje Cię jak śmiecia zwykłego! Burza nastrojów! Teraz na jego miejscu jest inny, młodszy... ale również ma słabe podejście do pracownika, myśli ze jest wyluzowany a tak naprawdę jest fałszywy! Nie jest kompetentny i nie zna się na zarządzaniu taka liczba ludzi! Odkąd on się pojawił, stara ekipa powoli odchodzi. Zarobić tez się nie da, bo obiecują Ci gruszki na wierzbie, super premie sprzedażowe które niestety dostaje sam Pan menażer!!! Tak jest w każdym dziale. Nie polecam moi drodzy, złote czasy Pure się już dawno skończyły...

Nick

Paweł

Pracuje w Jatomi ex Pure od prawie 6 lat. Obecnie mam tytuł master trenera. Jestem zadowolony z pracy. Trzeba się przyzwyczaić do warunków korpo z ciągłymi gonitwami za targetem itp w zamian za to mamy możliwość zarobków rzędu nawet 8 tyś netto fakt faktem stawka godzinowa za trening wychodzi duzo gorzej niż u konkurencji ale tu za to ilością godzin można nadrobić. Praca godna polecenia ale i specyficzna. Zdecydowanie dla osób o mocnych nerwach, nie podatnych na stres. Pozdrawiam

Zostaw opinię o Jatomi Fitness - Warszawa

Chcę opublikować: