Opinie o Nycz Intertrade w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Nycz Intertrade. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Nycz Intertrade na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja narzędzi, elektronarzędzi i osprzętu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nycz Intertrade w Kraków

Proca

Nycz nie płaci także kontrahentom. Na przykład za usługi. Generalnie dziadowskie praktyki i zachowanie. Wygląda na to że ma zasadę "nikomu nie płacić i niech sie dzieje co chce". Żal mi też ich pracowników. Pewnie nie płaci za nich ZUSu. Powinni brać miesięczne zaświadczenia. Być może Nycz jest na skraju bankructwa

xxx

to pracuj dalej to potem zobaczysz jaka bedziesz mial emeryture a o zdrowiu to szkoda muwic ten smrod chemi niewiadomego pochodzenia zapytales sie kiedys co to jest czy szkodliwe i czy ma jakas kartke indyfikacyjna nawet nie wiecie jak tam traci sie zdrowie Nycz powinien dac zarobic przynajmniej z 3000 zl sam kase trzepie ludziom nie da zarobic i traci sie zdrowie wiecie co to jest hrom i kwasy siara ,azot,solny. chlorek potasu ,cynku ,chlorek zelaza to sami mozecie powiedziec potem sie to wam na zdrowiu odbije wiem bo bylem tam i wiem i teraz mam spokuj zastanowcie sie troche dlamnie wazniejsze jest zdrowie

jack

Ja tam nie narzekam. Prawda że zarobki marne, pracuję tam ponad rok i mam nie wiele więcej.

tomy

Mnie też tyle zaproponowali. Pies im chyba tam przyjdzie robić!!!

byłem i widziałem

Witam byłem na rozmowie kwalifikacyjnej jakiś czas temu. Prezes robi wrażenie jakby szukał rzeczywiście kogoś odpowiedniego na to stanowisko. Sprawdza wykształcenie doświadczenie zawodowe dosyć wnikliwie, ale jak mi przedstawiono warunki płacowe to śmiech 1700 brutto ja tyle to teraz w obecnej firmie zarabiam na rękę!!! Śmiech na sali!!! Dodam, że asystentka ma wielki wpływ na prezesa. Można nawet wyczuć, że się jej trochę boi....

pol

gosc ma racje dziadoska firma Nycz kase dusi ludziom nie da zarobic przeklina pracownikow Nyczem powinna zajac sie Skarbowka i inspekcja pracy a teraz przedewszystkim ochrona srodowiska ta oczyszczalnia ktora ma to tragedia syfy niewiadomego pochodzenia wylewaja sie na ziemie i leca w glebe a wina za to bym obarczal dyrektorke (usunięte przez administratora) i kierowniczke (usunięte przez administratora). odradzam wszystkim ta Firme i spotkanie z Nyczem to nie jest pracodawca tylko (usunięte przez administratora)

anonim - 2008-12-29 15:18:57 Dodaj opinie o Nycz Intertrade - Kraków ul. Płk. Dąbka 8c. Twoja ocena może okazać się bezcenna przy procesie rekrutacyjnym, podjęciu decyzji, pracy. Dziadowska firma, (usunięte przez administratora). Atmosfera stęchła.

Zostaw merytoryczną opinię o Nycz Intertrade - Kraków

• Jak się pracuje w Nycz Intertrade?

Zobacz opinie na temat firmy Nycz Intertrade tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nycz Intertrade?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nycz Intertrade?

Kandydaci do pracy w Nycz Intertrade napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nycz Intertrade
2.3/5 Na podstawie 84 ocen.
  • Płk. Dąbka 8 C
    30-732 Kraków