ALWIS Andrzej Bereźnicki

Psary

Opinie o ALWIS Andrzej Bereźnicki

beczka

nie wiem jak w tej firmie ale właściciel zawsze był lekko "inaczej myślący", generalnie odradzam z nim współprace bo szybko skończy się konfliktem.

ewentualny pracownik

Czy ktoś coś słyszłał na temat tej firmy, złozono mi propozycję pracy, ale słyszłem różne opinie na temat właściciela i to raczej nie pochlebne, że [usunięte przez moderatora] na kasie, robić trzeba od niedzieli do niedzieli po 15 h za marne pieniądze!? Czy to wszystko prawda???

Zostaw opinię o ALWIS Andrzej Bereźnicki - Psary

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ALWIS Andrzej Bereźnicki