Alwis Andrzej Bereźnicki

Wrocław

Opinie o Alwis Andrzej Bereźnicki

sejs
użytkownik zarejestrowany

No zawsze będzie tak, że będą różne opinie, bo każdy inaczej na pracę patrzy @kalo.

Do Bezu

Bezu jakie szkolenia! To mała firma produkcyjna. Jak potrzebowałeś szkoleń to po co się zatrudniałeś. Kasa zawsze na czas, stawki bardzo dobre. Jest trochę nadgodzin, ale bez przesady, wszystko płacone.

Bezu

Jaka atmosfera ????? Pracowałem dla tego buca i wiem jaki to wyzyskiwacz i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Brak szkoleń , syf i niezła kasa ? - koń by się uśmiał. Adam wal takie kity dalej za rok zobaczymy ha ha ha. Powodzenia .

Mar

Uważaj na tego człowieka . Pięknie mówi o sobie i swojej firmie . Co to nie on i jaka jest jego firma och ,och Pamiętaj i wbij sobie głęboko ALWIS to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br />

prycik

Witam .Zaczynam współpracę z p.Andrzejem i czy może mi ktoś opowiedzieć jak u niego to wygląda. ???? Z góry dziękuję

x men

simones nadgodziny w tej firmie to masakra nawet kawy nie mozesz sie napic bo juz leci z biura patrzec co robisz istny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] naprawde nie polecam

batory

zgadzam sie z kolegą wyzej to dran ,egoistyczne podejscie do ludzi liczy sie tylko On i Alzwis(koński) nawet bracia sie odwrócili . A tak na marginesie to ten człowiek nie wie co to miłosc nigdy nie miał dziewczyny a ma juz 40 lat masakra tyle czasu na recznym jeżdzić

ja

Trzeba uważać na właściciela firmy i na jego poczynania . Wysyła swoich pracowników po odbiór materiału , kierowca podpisuje fakturę a właściciel wypiera się ,że nie ma takiej faktury i nie zapłaci za towar (nawet po otrzymaniu duplikatu ). Złodziej !!!!!!! Uwaga nie mówcie zbyt dużo u nigo bo lubi oczerniać ludzi nawet swoich przyjaciół . Drań

ja

mam podobne zdanie , to chora bania

zgadzam się z kolegą ,to prawdziwy tyran wiem jak pracowali tam moi koledzy ,nie mieli czasu dla swoich rodzin az jeden się rozwiódł przez prace u niego. I tez mówili ze ten gość ma nie równo pod sufitem

viciak 2323

powiem wam ze ja tez odradzam współpracy z tym człowiekiem to tyran dla pracowników. Mysli ze nikt tak jak on nie ma rodziny i cały czas może pracować za grosze wytrzymałem tam nie długo ,teraz wstyd mi mówic gdzie pracowałem jak ktoś się pyta bo nikt go nie lubi (usunięte przez administratora)

ja

ostatnio wieści niosą, że wspólnik też opóścił statek Alwis - co niestety świadczy, że super tam nie jest

Zostaw opinię o Alwis Andrzej Bereźnicki - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alwis Andrzej Bereźnicki