Opinie o profim.pl - Flokk sp. z o.o. w Turek

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Profim Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Profim Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Profim Sp. z o.o. w Turek

Crazy Horse

Beka , a gdybyś tak spróbował odstawić alko i dragi- byłoby fajnie.

Obserwatorzy

Witam i co dyrektorowi nie udały się plany. Tak krzyczał że, na nasze miejsce ma 300 os z g16 a tu się okazało że, oni wszyscy chcą odejść. Nie chcą pracować na g8 a tym bardziej na tej ich smiesznej lini.

Pracownik G 16
@Obserwatorzy

Nie wypowiadaj się za wszystkich bo są osoby z G16 które bardzo chciałaby zostać i pracować na G8

Pracownik g16
@Pracownik G 16

Ja tam chce odejść... To co zarząd i cała reszta wyrabiają to się w głowie nie mieści... ludzie szanujcie się A nie dajecie sobą pomiatac. Tracimy zdrowie, tyle czasu z życia spędzamy w pracy a ktoś kto osiągnął szczyty bezczelności powie ci że ma całą masę ludzi na Twoje miejsce... żenada! A pół roku temu ten sam dyrektor smigal z paleciakem i pomagał ładować tiry... owszem pożar jest wielką tragedią dla firmy i dla nas pracowników... Ale trzeba umieć widzieć we wszystkim dobrą stronę to czas na Zmianę pracy i otoczenia

gosc
@Pracownik g16

Pójdziemy do SG będzie lepiej:)

Pracownik SG
@gosc

Tak w SG Cie położą nie będą kazać nic robić i za darmo dostaniesz wypłatę ;)

gosc z g16
@Pracownik g16

Niektórzy by chcieli robotę

Racjonalny
@gosc

W SG zatrudnia cię z PUPu za najniższą krajową (bo takie maja plany), jeszcze będą przez pół roku kasę dostawali za walkę z bezrobociem w regionie.

Co Wy na to ?

jezeli podpiszecie rozwiazanie umowy za porozumieniem stron, to pracodawca nie bedzie mial obowiazku ponownego was przyjecia po 15miesiacach. stracicie status takiego przywileju,w przypadku zwolnien gropowych.

Plus strata kuroniówki na 3 msc

pati

Zatrudnić na okres próbny?

Gość 2
@gość

To są zwolnienia grupowe, które rządzą się innymi prawami, zanim coś napiszesz sprawdź

@Co Wy na to ?

W porozumieniu między stroną społeczną i pracodawcą będzie zapis, w którym okres, o którym piszecie zostanie rozszerzony do 18 czy nawet 24 miesięcy( padła taka propozycja). O ile pracownik w ciągu roku zgłosi zamiar podjęcia zatrudnienia powinien zostać ponownie zatrudniony. Pracownik nie traci żadnych uprawnień bo rozwiązanie umowy następuje z przyczyn leżących po stronie pracodawcy. Porozumienie zostanie podpisane prawdopodobnie 28 stycznia. S. Witczak

dzwonek
@Co Wy na to ?

Po 15 miesiącach to każdy ogarnie sobie jaką robotę i nie będzie chciał tu wracać bo już teraz nie ma tu nic oprócz bandy "ekspertów" rozwalających zakład dziwnymi pomysłami, a co dopiero za 15 miesięcy.

Osoby które są dla zakładu niepotrzebne, w większości do niego nic nie wniosły, często przebywały na urlopie, nie angażowały się w rozwój zakladu, dostaną nagrodę w ramach pdo czy rozwiązania z odprawa, a pracownik na którym im zależy, rzetelnie wykonuje swoje obowiązki, posiada wieloletnie doświadczenie oraz dodatkowe kursy i uprawnienia, będzie dalej traktowany jak śmieć za najniższą pensje w powiecie. Gdzie tu jest logika. Nic tylko złożyć grupowe wypowiedzenie przez pracowników. Może wtedy przejrzą na oczy.

krzyschuj

Co tam tej odprawy dostaniesz ja bym wolał mieć robotę...

@krzyschuj

Jak masz dobrą stawkę to pewnie że lepiej byś miał pracę ale co mają powiedzieć osoby co zarabiają ledwo 2500 zł i chcieli by odejść zakładu?

Nie było

Czy są przyjęcia?

???

W piątek podobno nie idziemy do roboty prawda to?

Dobre

Wkoncu ktoś się wziął za tych mądrali bo przez tego mistrza jest mobing dać innego nam a pana J wypiepszyc rozdzielić ich panie Dyrektorze

No i co

No raczej a co myślisz że pan dyrektor martwi się o nas to naiwne ale ja myślę że to dopiero początek jak usiądzie w nowym biurze to dopiero zobaczycie co 5 minut będzie nad nami stał to jest chyba mobing

@No i co

Ludzie jacy wy jesteście naiwni. Skoro wam nie pasuje ciągle przyglądanie się dyrektora to dlaczego nie przetwórców pracy i nie staniecie z nim. Wystarczy żeby jeden z was zatrzymał produkcję to reszta się dostosuje a wtedy dyrektor będzie na dywaniku u prezesa. Jak magazyn się postawił to dyrektorzy chodzili na wysokości lamperi. Myślicie że osoby z g16 będą tu chcieli pracować? Teraz każdy czeka za odprawa i nikt nie myśli o powrocie.

Przetwórców - przerwiecie

ania

Dokładnie a później do pracy w sg

Profim

Ale to już było i nie wróci więcej...Profim tylko logo...

@Profim

Szczególnie bez g16

Jugo

Samo życie.

Ses

Kto broni założyć własną firmę?Załóż i rządź! Jesteś tu po to żeby wykonać pracę za którą masz zapłacone.I tyle w temacie.

Grupowe zwolnienia 340 os? Nieciekawa. Sytuacja. Pytanie czy zarząd jest świadomy tego że z dnia na dzień nawet konkurencja nie przyjmie takiej ilości osób. Pojawiła się wzmianka o 14 firmach które są w kontakcie z Profim i wyrażają chęć zatrudnienia pracowników. Czemu nikt nie ujawnił jakie to firmy? Zachęcanie do zadawania pytań na które zarząd sam nie jest w stanie odpowiedzieć jest nie na miejscu. Jeśli nie macie konkretnych odpowiedzi dla tych wszystkich ludzi to darujcie sobie zachęty do zadawania pytań, na które nie potraficie odpowiedzieć.

Jeszcze pracownik

Ale przecież to zarządu nie interesuje czy te 340 osób znajdzie pracę, na co Ty liczyłeś?

On
@Jeszcze pracownik

Zaniedbania bhp zarządu jeśli chodzi o g16 doprowadziły do tego że doszło do pożaru stara instalacja z lat 90 nawalila to nie jest ludzi wina lecz właścicieli firmy. Teraz340 osób chcą zwolnić to jest właśnie skutek tych zaniedbań. Trzeba było sprawdzić instalacje i urządzenia elektryczne a nie skupiać się tylko na słupkach i bicia rekordowych dochodów.

Mim

Mialo byc 300 a jest 340 do zwolnienia ? To kto wylatuje wkoncu ? Tylko pracownicy pogorzeliska czy ktos z innych dzialow tez? Hmm 340 osob nie przyjmnie tak nagle nawet to 14 firm - glupie mydlenie oczu. Czyli odbudowy profim nie bedzie w przyszlosci? Deginitywny koniec z chromownia i reszta. Tak?

@On

Ale co to ma do rzeczy? Rozmawiam o tym, że ich to nie interesuje czy znajdziesz pracę czy nie. Zwolnienia i tak miały być, tylko pożar im przeszkodził i musieli zmienić strategie. Popatrz jakie firmy są w grupie Flokk, ile ludzi zatrudniają, na jakich zasadach działają.

@Mim

I tak dobrze ze możemy liczyć jeszcze na dwie dodatkowe wypłaty

historia

ludzie czy Wy wszyscy wierzylisce w to ze firma da prace tylu ludzia, widac ewidentnie ze nie potrzeba tylu ludzi w profim Predzej czy puzniej i tak by do tego doszlo. a tu prosze luty jeszcze zaplaca bajka. + trzy miesiace wypowiedzenia.

Jeszcze pracownik

Do tych 340 osób doliczcie jeszcze osoby, którym kończą się umowy...

tomek
@historia

Dokładnie mogło być gorzej. W sumę trzy miesiące dostaliśmy za darmo plus odprawa i jeden miesiąc jak ktoś podpisze porozumienie

@Mim

Sun Garden nie poniosło dużych strat w pożarze to może nas przyjmą xd

Frog
@Jeszcze pracownik

Z końcem roku 70 osob straciło już robotę przez nie przedłużenie.

@Frog

To jeszcze nie wszyscy, którym kończą się umowy... W styczniu też się kończą umowy...

bajkopisarze
@tomek

nie tak za darmo w akordzie dymaliśmy aby miecpóźniej nie najgorsze godzinówki teraz powinni nam coś wyplacic

Pra ownik

Co mowisz ze nie ma kto przejac pracownikow 340 osob przeciez sun garden sie deklaruje

@Pra ownik

Oni pewnie tylko dla jaj tak piszą

Bary

Poprzednicy szybko by odbudowsli i nie było by tylu zwolnień

@Bary

Poprzednicy by już dawno zakład zamknęli

@Bary

Raczej byś trzech wypłat za darmo nie dostał

Ahaha

Zamknąć by nie zamknęli, ale zostałoby z 300 osób

Co Wy nato

Rewelacja Sun garden chce wchlonac pracownikow z Profim 340 ale cyrk. Ciekawe ile sa warci pracownik dla Profim a ile dla Sun garden. Teraz maja dylemat jakich ludzi zwolnic.

Gosc

Skąd te rewelacje?

Rej
@Gosc

Są na turkowskiej stronie.

Picer
@Co Wy nato

tak jasne . Wezma na sezon a potem narazie.....

Sun
@Co Wy nato

Przyjdziecie robić do Sun Garden?:)

@Sun

Czemu nie, zawsze to lepiej niż bezrobocie:)

Zainterezowany

Zgadzam się z przedmówcami, tych wędrujących niby specjalistów i mistrzów grających na komórkach no i śpiących jakościowców, to jest szok, czy nikt tego naprawdę nie widzi, jak oni ściemniają, kto ich z pracy rozlicza, przy lini rano stoi 6 osób i patrzą się cały dzień oparci o regał, to jest parodia, za co im się płaci, dyrektor narobił koordynatorów, to jest dopiero hit, ci ludzie to ściema, co godzinę fajka i komórka, firma im płaci, zero z nich pożytku, a ludzie i tak sami ustawiają sobie stanowiska pracy, bo oni po prostu o niczym nie mają pojęcia.

Matematyk
@Zainterezowany

Bardzo prosto wyliczyć ich pracochłonność i efekty. Trzeba ich pensje porównać z wynikami nowej linii. Czyli jeżeli linia przynosi 18 tys oszczędności więcej co miesiąc ( zakładając ze każdy ma po 3 tys - a napewno ma więcej)- to ok.Jezeli nie wykorzystać tych ludzi gdzieś indziej albo dać wypowiedzenia. Panowie to jest prywatna firma a ktoś chce jà tymi ruchami zrobić państwową.Gdzie na zyski przyjdzie czas albo i nie przyjdzie itd. Panie Prezesie to nie korytarzowe wieści proszę wziąć kalkulator i to przeliczyć . Bo efektywność długoterminowa na lini będzie ujemna .

gość

Potem będziesz sprzątać po mistrzu?

Babcia klozetowa
@gość

Otrzyma zakaz wstępu do ustępu i będzie mógł jedynie walić z rury na łonie natury. Narazie jest dużo pracy i sprzątania, bo sporo ludzi popuszcza w galoty, bo w Sun Garden nie będzie już takiego markowania roboty. Macie pełne wsparcie Babci klozetowej, zawsze zwartej i gotowej.

Krzywy
@Babcia klozetowa

Poeta. Pewnie mistrz?

Adolf

Czy ktoś robił odbiór palarni na g8?. Gdzie są wentylatory do wyciągania dymu!!!!. Gdzie jest BHP!!!

floda
@Adolf

a kartę odbiłeś cwaniaczku?

Adolf
@Adolf

O jakim Bhp ty mówisz przecież oni nie mają zielonego pojęcia co to jest oni mają tylko być...

magazynier
@Adolf

o następny "ekspert od wszystkiego" idź to może ciebie zatrudnią i zrobisz porządek będziesz siedział w palarni 8 godzin i pilnował porządku, potraficie tylko siedzieć pochowani po kontach i w telefonach pół zmiany

Var
@Adolf

To do ilu nagród mieli startować...

Chwała

Bardzo dobrze że są te zwolnienia, skończą się chowania po szatniach i walenie w... Kilka dni patrzę co robią ludzie z Ikei i zalamac się idzie, 4 robi 8 się patrzy i nic nie robi. I nikt nie reaguje w tym kierunku, w pierwszej kolejności powinni seniorzy odpasc które plotkują na innych ciągle

Kotek
@Chwała

Masz gościu bardzo smutne życie interesując się innymi. Przynajmniej mówią otwarcie, a ty swoje żale tu wylewasz.

@Chwała

A co jak ciebie zwolnią?

Mirek
@Chwała

co ci seniorzy zawinili ze wystawil bys ich jako pierwszych za drzwi? Tak naprawde to m.in. na nich budowalo sie profim - wiec oni prawdopodobnie wiedza wiecej niz ty o prawdziwej robocie. A ze sa starzy i zrzedza - coz - ciebie tez to czeka... Napewno nie jestes idealem. Szanuj co masz a nie interesuj sie innymi bo przyjdzie czas ze sytuacja sie odwroci. Zreszta czy to czyjas wina ze nie ma roboty a przyjsc trzeba ... zawsze cos tam ktos pomoze ...

Jolka
@Chwała

Seniorzy to nie pionki do przestawiania i nie od ciebie to zalezy. Kazdego latwo wystawic za drzwi. A ja bym powiedziala zeby usunac tych najmlodszych z najmniejszym stazem pracy. Firma duzo zawdziecza stalym pracownikom ktorzy tu spedzili pol zycia. Senior tak jak i mlody ma 2 rece do roboty. A doświadczenie to doświadczenie.

Stoch

Smialista się z kopalni hanysy a w kopalni ludzie robotaju nadal a wy na bruk. (usunięte przez administratora)

Stary

Szkoda ze dla firmy wazniejszy jest mistrz z 5letnim stazem niz zwykly pracownik z 20letnim doswiadczeniem....

gosc
@Stary

Mistrz zrobi więcej bo mistrz w końcu

prof
@gosc

Tak mistrz zdziala cuda dzieki swemu zaocznemu wyksztalceniu, dzieki dobrej gadce i dyktowaniu kto ma vo zrobic - ewentualnie wcisnieciu jakiegos guzika. A zwykly pracownik fachowiec , swoimi wlasnymi rekoma harujacy przez lata nagle do niczego nie jest potrzebny.

Pudel
@Stary

No mistrza mają zwolnić, przecież to kierownik podejmie decyzję a skoro ktoś został mistrzem to kierownikowi wszedł w 4 litery. Kierownicy to też ludzie bez szkoły l, języków, każdy kierownik wydziału produkcyjnego są tu bo są od czasów Pana Rychlika. Weźmy kierownika szwalni: zna się na maszynach tych zarówno szyjących, tnących l, materiałach itd rozkręcił szwalnie od podstaw na każdej szwalni sobie poradzi i firmie co szyję a teraz kierownik PWMT1 co zrobi? NIC więc czym jest pistolet tapicerski, ale to wie cały zakład i co to chyba wszystko, jego mistrzowie, tu komentarz zbędny kto wie jakich ma to wystarczy, albo ci co byli mistrzami a teraz są specjalistami da usprawniania produkcji za ponad 4 tys na rękę do nich się dobrac

@#$
@Pudel

Ty poruwnujesz mistrza z pwmt1 który ma pod sobą iluś ludzi a co z mistrzem modelarni który ma 4 osoby na wszystkich zmianach łacznie i całą zmianę ściemnia i nikt tego nie widzi a ludzi którzy ciężko pracują do zwolnienia sprawiedliwości przede wszystkim

Olek

Moze mi ktos powiedziec ktodo zwolnienia idzie , ktore dzialy ?

Pracwonik
@Olek

Wszystkie działy, a kto dokładnie to się okaże.

Byly

Ludzie szukajcie pracy a nie winnego bo nie nakarmcie tym rodziny.

Zostaw merytoryczną opinię o Profim Sp. z o.o. - Turek

• Jak się pracuje w Profim Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Profim Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 292.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Profim Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 284, z czego 114 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 119 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Profim Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Profim Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Profim Sp. z o.o.