Koperfam

Legionowo

Opinie o Koperfam

A ja dodam od siebie. Pracownicy nie mają czym pracować stary sprzęt nie wiadomo ile lat już ma. Wypłata jak nie wyrobisz tyle ile będą chcieli to nie masz co liczyć na umówiona stawkę. Wypłata na czas

koperfam

Nie polecam, atmosfera na produkcji bardzo kiepska, chora rywalizacja dosłownie o wszystko. Standardy, kultura i rozmowy wśród większości pracowników na poziomie Zasadniczej Szkoły Zawodowej niskich lotów. Wynagrodzenia niskie, lecz płatne w terminie. Pracodawca nie szanuje podwładnych i zapomina co to Kodeks Pracy. Robisz wszystko i nie ważny jest dla pracodawcy czas pracy - wymuszanie po 12 godzin w sobotę na drugą umowę bo jest zlecenie i byle szybciej, gdyż "zarząd zobaczył pieniądze". Komponenty kominków tragicznej jakości (tanie i tym samym zysk właścicieli większy). Montaż opiera się o indywidualne pasowanie ze sobą elementów pod presją czasu. Taka manufaktura stwarzająca zewnętrzne pozory nowoczesnego zakładu.

Kamil

@miro, fajnie, że udało Ci się uzyskać więcej informacji o nich. Zatrudniłeś się może w firmie Koperfam? Jeśli tak to może napiszesz jak to obecnie wygląda, bo w sumie od powyższych wpisów minął już rok :) Mam jednak nadzieję, że się nic nie zmieniło bo chciałbym do nich aplikować :)

Adelajda

Część zarządu trochę konserwatywna i trzeba się pilnować. Wynagrodzenie zawsze na czas, wszystko zgodnie z przepisami kodeksu pracy. Atmosfera wśród pracowników bardzo dobra.

anonim - 2011-11-09 19:51:16 możecie się wypowiedzieć jak się pracuje w tej firmie ? serio właściciele sa sto lat za murzynami jesli chodzi o zarządzanie ? jakie są warunki, płace, atmosfera, misja firmy, strategia ? Zero szacunku dla ludzi. Właściciele nieświadomi jak zarządzać i postępować z ludźmi. W ich oczach wszyscy pracownicy są albo (usunięte przez administatora), którzy mają jeden cel... zniszczyć firmę, w której pracują.Jak się mawia...." Każdy osądza według siebie" Do tego wszystko jest winą pracowników nawet to na co nie mają wpływu a właściciele są nieomylni i wszechwiedzący. Podejście jak za komuny. od bardzo dawna nie mam z nimi kontaktu, ale nie sądzę że coś się tam może zmienić. Resztę (misja, strategia,...) sobie dopowiedz....

Szczerze przestrzegam

Firma rodzinna, próbująca stosować nowoczesne formy zarządzania, jednak z mały powodzeniem, jako, że Pan Prezes jest już sam osobą wiekową i ciężko jest mu się dostosować do powszechnie obowiązujących norm. Nie polecam firmy osobom chorowitym. Za pójście na 5cio dniowe L4 (uzasadnione!), poproszono mnie o rozwiązanie umowy z firmą.

Zostaw opinię o Koperfam - Legionowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Koperfam