RURGAZ

Kol

Opinie o RURGAZ

Dominika

@Kapuś Yagoda, a są duże różnice w pracy na magazynie i produkcji? Czym mogą się różnić? Tylko wynagrodzeniem ? Na produkcji ,ilu zmianowa jest praca? Są nocki?

Kapuś Yagoda

Ojoj, widze że znowu panowie w garniturach z kol. prawiedniki szukaja jeleni do tyrki za najnizsza krajową. Jako "były" sugeruje obchodzić wielkim lukiem rurgaz tudzież inny randstad wabiący na hasło; "praca w renomowanej ..." ŚMIECH MNIE PUSTY OGARNIA!!!

pawelo
@Kapuś Yagoda 17.02.2017 13:35
Ojoj, widze że znowu panowie w garniturach z kol. prawiedniki szukaja jeleni do tyrki za najnizsza krajową. Jako "były&qu...

Kapuś Yagoda
@pawelo 19.02.2017 16:45
pomijajac zarobki za najniższa krajową jak oceniacie atmosfere pracy i gdzie najlepiej magazyn czy produkcja?...

Sądzisz że będziesz miał wybór? Tak gdzie postawią będziesz robił, to po pierwsze.... Po drugie, pracujemy raczej nie dla "atmosfery" a dla wynagrodzenia. Co z tego że będą po pleckach poklepywać, uśmiechać się jak nie będziesz miał co do garka wlożyć.

TURBO LID..

Po cóż się starać, wystarczy palucha u OGORUCHA w dupie trzymać. I nie dopuścić by palec z dupy wypuścić!!! Trzymać go mocno i wytrwale choć jest cały w kale,ja go trzymam i kasę mam.

Ogórek

Żeby do czegoś dość trza sie angqzowac a nietok ze pzyjdze i pienionchy by chcioł niewiodomo jokie. My wszystkich doceniamy kture sie starają bo trza sie staroc by do cegosc dojsś w karierze rurgazie a bardziej radpolowej drabiny kariery. Zapraszamy wszystkich karierowiczów pozdrawiam wasz Ogórek

Avast

No generalnie z tego co wiem to firma radzi sobie całkiem nieźle, mój ojciec tam jakiś czas pracował i sobie raczej chwalił, a on był takim wiecie, raczej narzekającym kolesiem, teraz sam szukam pracy, co myślicie?

prezes

Kij w ten ustrój co tam teraz rządzi i w ich kase!! mam jedno pytanie ,, PO ILE TERAZ PROSINTA KTOŚ WIE'' ?????

głos rozsądku

praca jest za 2tys brutto takze przychodzic robic i jak połowa nowych uciekać po 3 miesiącach...

Robi

Pracuję tu czwarty miesiąc. Kasa zawsze na czas, nadliczbówki, soboty i niedziele płacone zgodnie z prawem pracy. Przyzwoite warynki socjalne . To duży plus w dzisiejszych czasach. Oczywiście pieniądze mogły by być większe , ale cóż ... wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

Stary

W Rurgazie dobrze to już było, jak mawiali starzy pracownicy, ale ich już przeważnie nie ma, bo albo nie pasowali do wizji zarządzających, albo sami odeszli. Zostali tylko ci, którzy mają blisko lub mięczaki bez kręgosłupa i jaj. Może jak ktoś nie ma żadnej pracy, to warto się zachaczyc, ale kariery to tam nie zrobi, chyba, że lizus bez mózgu.

@Stary 04.05.2016 23:08

pisze sie ZAHACZYC przez samo ,,h" nie ,,ch" ktoś kto ma jaja kręgosłup i mózg powinien o tym wiedzieć,,,stary co jurka ukochał

CyngVice

Nikomu nie polecam pracy w firmach należących do spółki RADPOL [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i oszuści. Wiem co piszę bo pracowałem w RURGAZIE 3 lata i takich cyrków to nie widziałem. Musiałem zwolnić się na własne życzenie bo zostałem potraktowany przez kierownictwo i dyrektora jak Śmieć. Magazynier w Biedrące zarabia więcej niż pracownicy tej spółki i nie musi rypać na 3 zmiany w piątek świątak i niedziele, a o świętach już nie wspomnę. Pozdrawiam brygadę Kierownika G.B. Ps. oby was nie potraktowani jak mnie. elo g.u.c.i.o

lutek

Byłem w Agencji powiedzieli ile płacą i się zgodziłem z tą stawką jaką mi agencja zaproponowała tak odpowiedziałem , chyba jak bym nie wiedział ile dają.Gościu odparł ok minimalna i tyle mogą dać ja nie stawiałem żadnych wymogów finansowych to logiczne ile się płaci przez agencję czyż nie tak, zresztą jak by chcieli by zatrudnili kogoś to by powiedzieli ok idź gości na badania i tyle a tu takie gadanie i głupka z ludzi robienie . To jest Polska i podejście do ludzi i tu się nic nie zmieni .Byłem zobaczyłem ta firmę a poza tym było gości w trzech jeden na stole siedział drugi tylko siedział i take głupie pytania ze szkoda gadać i pisać zresztą a i tak z zewnątrz zatrudniają jak to byłem świadkiem , znajomych znajomego wkręca i z góry popieram tę wypowiedź wyżej pierwszą .A jeśli o umowę to Agencyjna na 1 miesiąc .Pozdrawiam

lutek

Witam , byłem na rekrutacji w Rurgaz pytano o wszystko ile chce zarabiać jak głupka jak agencja mi powiedziała ile. I tak na koniec widziałem chłopaka który przyszedł i się dostał, rekomendacje dał mu kolega z tej firmy . Czy jest to jest normalne że bierze się ludzi z agencji na rozmowę a tak nie masz szans na zatrudnienie . Znajomości pierwsze w kolejność nie radzę tam chodzić bo i tak cię nie zatrudnią pierwszej kolejności znajomi i rodziny które tam pracują .

cywil

Rurgaz to juz rozkładająca sie padlina nie przychodżcie tu bo po co za grosze to robote wszędzie znajdziecie

PREZES

Podwyżki ale obowiązków a o kasie zapomnij.Gdzie byłeś jak opowiadali o tym ich strumieniu,tam tylko mowa była o podwyżkach norm pracy a nie o kasie!Sami się utopią w tym strumieniu,ja z kumplami spadamy z tej tonącej łajby.NIE PROPONUJE NIKOMU PRACY W TEJ FIRMIE BO TO [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] SIĘ ZROBIŁO I TO PEŁNE GÓWNA!!!!!

głos rozsądku

A prawda na chwile obecna jest taka Rurgazu nie ma zostało takie cos nie wiadomo co...podwyżek zadnych od 4 lat i pewno przez kolejne 4 też nie bedzie!!!!!!!!!!!!ODRADZAM pracę tutaj wszystkim normalnym ludziom bo ten system niszczy człowieka.Młody zasuwa zarabia 1700 i mniej a stary 3.5tys i podpiera bok przez 3/4 zmiany i mówi ze jest dobrze(jemu)...czyli brak szacunku dla ludzi i ich pracy. Nowy własciciel-Radpol-oszczedza tu nawet na papierze do du...py,a prezesi czeszą kasę mowiac wprost PIĘNIĘDZY NIE BEDZIE DLA WAS.Reasumujac- firma zeszła na psy ludzie odchodzą,pieniedzy nie ma,a kolesiostwo zawsze bedzie!

blebleble

buźka żony w rurgazie nie znajdziesz chyba że pieczarkę:)))))) ja też kocham pracę w rurgazie, pracuję już 20 lat i jestem czarnuchem jak wszyscy na wodkan gazie:)))))

mama

a wy tam wiecie wszyscy

Jestem pracownikiem zakładu RURGAZ już 3 lata. Zasuwam 7 dni w tygodu w świątek piątek i niedzielę na trzy zmiany za Śmieszne pieniądze jakie nam płacą czyli 1500zl na rączkę i jak tak może być żżżżżżżżżżżżżżżę nowi świeży i zieloni pracownicy dostają 1755zł i to przez AGĘCJĘ. haha zapraszamy jak chcecie rypać.

dzuma

mnie w zakładzie nikt nie lubi. chyba dlatego że głupi jestem

amon

Kilka lat temu próbowałem tam do pracy. Pan dyr. techniczny powiedział, że jestem za stary ok /50 lat/, że am swoje nawyki, że nie dam się sterować itp. wypowiedzi w takim klimacie.

oszukany

Uwaga - obecnie prowadzą rekrutację handlowców. Totalna podpucha. Proponują niezłe warunki ale po wyciągnięciu informacji bez podania przyczyny rezygnują z zawarcia wcześniej oferowanej umowy. Masz inną prace to ją szanuj i nie daj się zwieść.

bocek - 2012-09-21 21:26:15 Klimat hm to ciekawe jak to można nazwać bo są 3 mianowicie : 1 biuro klimat raczej ok 2 magazyn, plac klimat ok , 3 produkcja klimat \\\"raczej ok ale jest tam stado ludzi tak głupich ze sie płakać chce. System 3zmiany jedna przerwa w produkcji w roku. Pracy w tym zakładzie jest ogrom 8 godzin na nogach wraca człowiek jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] do domu za 1300 zł na start przez rok a potem nieznaczna podwyszka to są całkiem dobre pieniądze !! Owszem są tam osoby zarabiające całkiem ok ale zwykły szarak śmieszne i przykre zarazem.witam.mogłby ktos napisac na czym polega praca w tej firmie na magazynie,placu i produkcji byłbym bardzo wdzieczny. czekam na odp

bocek

ja

Potwierdzam powyższą wypowiedź - firma całkiem w porządku, nie jest idealna, ale idealnej chyba nikt nie znajdzie. Atmosfera niezła, zarobki wcale nie takie małe. Ja polecam

Witam. odnosząc się do poprzedniego postu - to cóż, nie mogę do końca zgodzić się z tą wypowiedzią. To prawda , że pracują w niej osoby spokrewnione ale czy to coś złego ? Poza tym , żeby wyrażać opinię trzeba mieć skalę porównawczą - a tej chyba komuś po prosty zabrakło - tak przynajmniej wnioskuję z wypowiedzi. Komfort psychiczny i fizyczny pracy w tej firmie to coś już "unikatowego", a zarobki no cóż - zawsze mogło by być lepiej, ile by się nie zarabiało - to zawsze będzie za mało. Firma jest naprawdę ok Pozdrawiam "obcy" - ot i znalazło się miejsc no i wcale nie za najniższą płacę :).

Pracownicy firmy to klany rodzinne. Produkcja to \"brat,szwagier, ktoś inny z rodziny lub sąsiad,najbliższy kolega\". Biuro: matka- Główna Księgowa, córka- Kadrowa, dwie siostrzyczki, ziomkowie, koleżanki. Towarzystwo wzajemnej adoracji, dla obcych nie ma miejsc. A jak przypadkiem trafisz do takiej załogi to i tak niewiele zyskasz, najniższą płacę, najgorsze traktowanie a za niedługi czas i tak cię wygryzą. To jest ta wspaniała atmosfera o której piszą w ogłoszeniach o naborze do pracy.

Zostaw opinię o RURGAZ - Kol

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RURGAZ