Studio X Press Jacek Orzeł

Lublin

Opinie o Studio X Press Jacek Orzeł

ja niestety również skorzystalam z uslug pana orła i bardzo żałuję gdyż nasza wspołpraca wygladala dobrze tylko do momentu podpisania umowy pozniej zero wspolpracy;/w efekcie koncowym dostalismy tylko 243 zdjecia z czego tylko okolo 30 zdjec bylo w miare obrobione reszta katastrofa mysle ze wiele osob nie bedacych profesjonalnymi fotografami wykonalaby podobne zdjecia a my za to zapłacilismy 2500!!!coz ja czasu juz nie cofne moge tylko Was przestrzec przed tym panem;(

ja
@123 29.05.2015 18:15

Nie wiem skąd te wpisy, ale na pewno nie mają nic wspólnego z firmą Studio X Press. Banda oszołomów hejtujących wszystko i wszystkich.

abc

Ja odradzam- rozgadany gość, namówił nas, zgodziliśmy się i podpisaliśmy umowę ale następnego dnia umowę chcieliśmy rozwiązać, a zadatku oddać nie chce i jeszcze sobie żałośnie zażądał wysokość zadatku dopłacić. Sprawa skończy się w sądzie. Uważajcie z kim podpisujecie umowę.

anna

Oszust!!! Uważajcie na jego bajere bo namówić na zdjęcia umie ale zdjęć nie potrafi robić. Zresztą wejdźcie na jego stronę i sami porównajcie. Pamiątka Weselna stracona :(((

przybysz

Uważajcie na tego Gościa, zwykły i bez pojęcia robi zdjęcia. Kusi swoimi albumami, ktore są wyjątkowo ładne, moze komuś zajumał bo zdjęć robić nie umie. Odradzaaaam!!!!

Zostaw opinię o Studio X Press Jacek Orzeł - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Studio X Press Jacek Orzeł