Firmie Radpol SA Człuchów

Człuchów

Opinie o Firmie Radpol SA Człuchów

Ktoś

W Radpolu w Człuchowie mamy nowego "prezesa". Dziadyga jeździ po nocach robi zdjęcia ludziom którzy według niego nie przykładają się do pracy. Jak mu się tak nudzi to niech sam robi za marne pieniądze a nie sie po nocach rozbija samochodem. Teraz czekam aż się prezesina odezwię lub jego (usunięte przez administratora). Czekam na komentarze typu "to nie prawda, nie kłam" :D

Prezesik z bożej łaski
@Ktoś 23.10.2017 21:26

Dokładnie, dzisiaj tj. 10.24.2017 prezesina przyjechał i fotografował każdego ponieważ (uwaga): na stole leżała gazeta. Stara gazeta. leżała tam od dawna. Co za buc. I zabrania przynoszenia plecaków na halę. Czyli drugie śniadanie mamy przynosić w tyłkach. Podobnie jak buty na zmianę z roboczych na swoje. Dziadyga durny.

Pracuś z Rurgazu
@Prezesik z bożej łaski 24.10.2017 16:24

U nas też jest uzdrowiciel i być może to ten sam ale on nie jest prezesem tylko dyrektorem, również strzela foty i jest wulgarny. Poleciały już upomnienia i nagany .

Byly pracownik

Radpol idzie w dół, problemem jest nieudolność kadry zarządzającej, za duża ilość dyrektorów którzy efektywnie mało robią. Pracownicy w zakładach mają małą samodzielność przez poprzedni zarząd praktycznie jej zostali pozbawieni. Dodatkowo problemem są niekompetencje osoby odpowiedzialnej za produkcję. Problemem radpolu nie jest sprzedaż ale operacyjna działalność. Najgorsze w tym wszystkim że rozwiązania i produkty są dobre. Radpol hest jak statek na oceanie który nie wie w którą steonę płynie. Ma bardzo "zatęchłą" strukturę. Bardzo długie procesy decyzyjne które ograniczają dynamikę. Poprzez to zwykli pracownicy mają pomysły ale ich nie wdrażają bo i tak nie zostaną docenieni a szefowie bedą miesiącami podejmowali decyzje czy to wchodzic. Jal tak dalej będzie firma zarządzana to 5 lat i upadnie. Jeszcze raz podkreśam problem nie tkwi w sprzedaży ale w operacyjnym funkcjonowaniu. Za duzo jest narad, sopów spotkań gadania a za mało działania. Najgorsza firma z moich dotychczasowych. Degrengolada. Wyższa kadra chce tylko tam jak najdłużej prsetrwać bez podejmowania decyzji aby im nikt nic nie zarzucił. Bardziej pasuje na skostniały urząd niż na prężną firmę.

Wielu osobom szukającym pracy pilnie potrzebne są informacje na temat firmy Firmie Radpol SA Człuchów. Możesz pomóc. Dodaj komentarz na forum.

Zostaw opinię o Firmie Radpol SA Człuchów - Człuchów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firmie Radpol SA Człuchów