dussman

Gdańsk

Opinie o dussman

dussman

zgadzam sie z tym wpisem na dole firma dussman gdansk siedziba selgros do bani przez [usunięte przez moderatora] pracowniczke dussmana ktura donosi na kazdego jak by cos nie tak miala w glowie , [usunięte przez moderatora] nie dostarcza pensji na czas nie wiadomo kto tam żądzi [usunięte przez moderatora]

Firma dussman hmm co by tu powiedzieć pracowalam w gdansku pracownicy ok. tylko taka jedna [usunięte przez moderatora] gada na wszystkich kabluje na wszystkich po koleji a sama nic nie robi tylko chodz [usunięte przez moderatora] firmy kompletnie nie polecam. pensji nie wyplacają na czas.

Zostaw opinię o dussman - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie dussman