Konsorcjum Stali S.A.

Opinie o Konsorcjum Stali S.A.

Zamorek

Myślę, że praca w konsorcjum nie jest zła, takie mam ploteczki. Interesuję się praca magazyniera u nich i dlatego pytam tu i tam. Jakie mogą być zarobki i czy są jakieś premie może dodatki socjalne? Dzięki

alibaba
@Zamorek

Premie w Rzeszowie biorą tylko czasami i tylko wybrani przez dyrektora. A jeśli chodzi o socjalne to dostaniesz pastę do rąk i 3 mydła na miesiąc

adolf

W Rzeszowie są teraz wielkie roszady. Potrzebuję 2 osoby do biura i 2 na magazyn. Oczywiście obiecują dużo a dają całe G. Ludzie nie pchajcie się w to (usunięte przez administratora) bo zapomnicie w sezonie co to jest rodzina, gdyż będziecie musieli pracować od rana do nocy za 1800 na rękę

Hart

Mam zamiar aplikować do konsorcjum jako kierownik produkcji. Czy dowiem się jak kształtują się zarobki? A może są premie lub inne dodatki socjalne?

chuck
@Hart

lepiej być na bezrobociu niż pracować w tej firmie. Będziesz traktowany jak śmieć a o normalnych pieniądzach możesz zapomnieć

AdminKs

Tragedia.Zapraszam na nieoficjalne forum firmy ksforum.pl

Czy kandydat na stanowisko Pracownik produkcji w firmie Konsorcjum Stali S.A. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
kierownik

Nasz wspaniały dyrektor Grzegorz robi to co musi, gdyż z tego co mi mówił Pan Prezes inaczej byłby bardzo zły i zabrałby nam premie. Fakt, że na magazynie nie ma żadnych warunków ale liczy się dochód i by zarząd był zadowolony, że magazynierzy pracują po godzinach i mają w zeszyt wpisywane godziny a nie płacone za nie. Teraz sypie śnieg, więc któryś z nich będzie mógł siedzieć w domu i odebrać parę nadgodzin. Kierownik z Rzeszowa

Chuck Norris

niech zamkną ten obóz w Rzeszowie a Dyrektora z PiS co łamie KODEKS PRACY powinni wysłać do sprzątania miasta.

Jo

Porażka jeśli chodzi o załadunki i rozładunki.A te osobistości co wydają papiery to wydaje im się że są nie wiadomo kim.

kiler

teraz w Rzeszowie nastał okres "ciepłych posiłków". Chłopaki mogą je zjeść dopiero jak są zimne by się za bardzo nie rozgrzać. Za komuny ta firma to był raj a teraz (usunięte przez administratora) Dodam jeszcze, że kierowniczek za komuny też był kierownikiem i niczego się do tej pory nie nauczył

bandzior

jeśli chodzi o złom to identycznie jest w Rzeszowie. Sprzedają a pieniądze przeznacza dyrektor na kursy ze stalą dla swojego szwagra oraz dzieli się z kierownikiem i załogą z biura. Często wtedy przywożą im kebaby i inne pierdoły a na magazyn nie ma nic, raz tylko magazynierom dyrektor kupił alkomat. Żałosne co wyrabiają, ostatnio to nawet w niedzielę było otwarte

BYŁY Klient

idzżdo rembertowa to zobaczycie jak jest naprawdę.przed nastaniem nowego dyrektora wszystko mogłem załatwić z kierownikiem matusiakiem za pół darmo na boku a teraz ceny z kosmosu . oszukują na godzinach albo nadgodziny albo premia ale wybór a matusiak wszystko zwala na dyrektora kolega zabierał kontenery ze złomem matusiak brał dane pracowników i rozpisywana waga była na chłopaków a sam przytulał 2/3 tyś z jednego kontenera a było ich kilka wszystko można sprawdzić proszę o kontakt z first recycling możę ktoś się za niego weżmie dla tych co dają nadal ustala dobre ceny ale dla niego .towar i usługi biorę u sekuły sąsiedzi chociaż UCZCIWI

sd

@Lola no dobra ale czy moglabys napisać cos konkretnego na temat firmy? jakies szczegoly powiedziemy..

henio

Firma nie jest zła, w lecie pracujesz po 12 godzin a płacą za 8. Jest zima i nie ma ruchu to siedzisz w domu. Rzeszowski oddział takie ma rozwiązanie z nadgodzinami. Debilizm do potęgi. Czy jest na to jakiś kodeks pracy?

kiler

lider bo ludzi oszukuje się na wadze. przyjeżdża tir drutu i jest 23,500 kg nic się nie dokłada ani nie ściąga i wyjeżdża na tym samym aucie już jako 24000 kg

kiler

Nie pchaj się w to (usunięte przez administratora) zobaczysz jak zaczniesz pracować. Ciągle będą nadgodziny wpisywane w zeszyt i w zimie będą Cię wyganiać na wolne o ile będzie ostra zima, a jeśli będzie delikatna to będzie się zbierało i zbierało a za to nikt Ci nie zapłaci

Bartosz

Oczywiście, że aktualna. U nas w biurze w Rzeszowie jest miejsce dla każdego. Dyrektor każdego chętnego przyjmuje. W końcu on jest z PiS i każdemu daje szanse

Bartosz

Konsorcjum to nie zła firma dla pracowników w biurze, znów była fajna premia a obowiązków nie ma aż tak dużo w biurze. Mało wymagań, gorzej na placu w deszczu czy w słońcu i po godzinach muszą zostawać

Bartosz

Nie jest źle w Rzeszowie a przynajmniej w biurze, teraz mieliśmy nie złą premie bo 1400 brutto. Fakt, że na magazyn trafiają ochłapy i mają warunki jakie mają ale ja osobiście nie narzekam

mysz
@Bartosz

Bartosz napisałeś o premii? Jak często jest przyznawana? Dostaje ją tylko dział handlowy? W ogóle na jakiego rzędu zarobki można liczyć bez premii?

kiler

Jeśli jeszcze raz zaobserwuję, że w Rzeszowie chłopaki nie mają przerwy i wody w upale to kręce film i wzywam PIP. Niech zarząd wyrzuci tego "kierownika" kolegę dyrektora, który ma jedynie technikum zrobione za komuny. Traktuje ich gorzej niż zwierzęta, a pozatym w domu dla swoich dzieci jest podobno taki sam. Współczuje dzieciom i żonie.

kiler

O czym człowieku piszesz? Gdzie takie coś oferują w Konsorcjum?

kiler

W Rzeszowie zrobiło się gorąco w biurze to założyli sobie klime, a chłopaki na placu stoją w deszczu i upale za 1700 zł. Choreeeee to wszystko w tej firmie

Zostaw merytoryczną opinię o Konsorcjum Stali S.A. - Zawiercie

• Jak się pracuje w Konsorcjum Stali S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Konsorcjum Stali S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Konsorcjum Stali S.A.?

Konsorcjum Stali S.A.