Konsorcjum Stali S.A.

Opinie o Konsorcjum Stali S.A.

Grzegorz

Myślałem składać cv do firmy ale nie znalazłem żadnych nowych ofert. Może ktoś słyszał o nowych przyjęciach, słyszałem o firmie dobre opinie i chciałbym tu pracować. Czytałem opinie na forum i są ogólnie dobre to też potwierdza, że Konsorcjum jest ok!

mysz

Na jakiego rzędu zarobki może liczyć pracownik w biurze? Czy często są rekrutacje?

mysz

a wybór tych "wybrańców z premiami" od czego zależy? A sama podstawowa pensja jakiego rzędu jest w przypadku działu zakupów/ biura?

tarantula

Spotkania integracyjne są tylko dla biurowych i w hotelu pana Prezesa. Kierownik z Rzeszowa jak na nie jeździ to bierze kąpielówki i na basenie wchodzi wszystkim w dupe. Premie są tylko dla wybranych

Czy kandydat na stanowisko Pracownik produkcji w firmie Konsorcjum Stali S.A. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Cejlon

Czyli najgorzej jest w oddziale rzeszów, a w których w miare znośnie?

ona
@Cejlon

Gorąco polecam Wrocław co prawda dyrektor stanowczy facet ale jeszcze nikomu krzywdy nie zrobił i zawsze stanie za pracownikiem jeśli nie ten przegina . Poza tym w biurze jest całkiem przyjemnie a z tego co wiem i magazynierzy nie narzekają.

Paula

Proszę o informacje czy są jakieś premie na Święta? Spotkania integracyjne?

Izka

A jak to jest z innymi oddziałami? Jak to jest z pracą biurową?

tarantula

Na stronie podają że w soboty jest zamknięte a to jedno wielkie kłamstwo jak wszystko inne w oddziale Rzeszów. Dziś jest standardowo otwarte i będą tutaj ciężko pracować by szwagier dyrektora mógł wozić stal, gdyż on jest tutaj jedynym przewoźnikiem który może wszystko bo podobno sam dyrektor ma na spółkę z nim te samochody i ma dodatkowe źródło dochodu, którego nie wykazuje a jest radnym Rzeszowa i powinien wszystko ujawniać, więc ma te firme na szwagra zarejestrowaną. Wielki PiS- ior a oszukuje jak cały rząd

Bibuła

Dużo jest negatywnych opinii na Oddział w Rzeszowie i Poznaniu. Jak jest z innymi oddziałami? Jak jest z tymi nadgodzinami? Dotyczą placu czy biura również?

tarantula

Bezpośredni kontakt również nic nie wyjaśni, gdyż dla Prezesa liczy się tylko zysk. Tak nam mówi kierownik w Rzeszowie Krzysztof B. przyjaciel dyrektora tegoż oddziału. Pracujemy teraz od 6.30 nawet do 19 i dłużej a jak już będzie lato to pewnie nawet do 20 czy 21. Jeśli ktoś ma wpływy u Prezesa to błagam pomóżcie nam, niech się coś zmieni wreszcie. Zjeść nie możemy nawet śniadania bo nie ma u nas przerwy a w lecie nawet ogranicza nam wodę kierownik. To jest żywy SZATAN i mam nadzieję, że trafi tam gdzie jego miejsce

Izz

Jaki oddział?

Iza

Mam zamiar złożyć swoje cv do Konsorcjum Stali bo mam informacje, że to dobra firma ale chciałabym wcześniej dowiedzieć się coś więcej. Jak przebiega sama rekrutacja? Jak sie pracuje, w jakiej atmosferze? Czy zarobki są w miarę przyzwoite i czy są jakieś pakiety socjalne?

Żelka

A jak to jest z pakietami socjalnymi? Czy jest prywatna opieka medyczna? Itp?

@tarantula Myślę, że bezpośredni kontakt z Konsorcjum Stali S.A. na adres e-mail: biuro.zawiercie@ks.mail.pl pozwoli wyjaśnić wiele watpliwości.

tarantula

W internecie pisze, że w sobotę oddział Rzeszów jest zamknięty a to jest kłamstwo. Jest otwarte tylko pracownicy nie mają za soboty płacone. za komuny jak pracowałeś w sobotę to miałeś wszystko co ci się należało a teraz nie zapłacą nawet tylko w zeszyt wpiszą godziny i koniec

Bil

Biedni ludzie, bez chęci do pracy to i do życia. Praca w Konsorcjum jest najzwyklejsza bez specjalnych wymagań. Skąd ten hejt

tomcio

Przyjdź do Rzeszowa to zobaczysz co Ci zaoferują. Pracę w deszczy, śniegu i upale za 1700 netto i dodatkowo będziesz musiał zostawać po godzinach a teraz zaczyna się sezon na stal więc nadgodzin będzie bardzo dużo. Na rozmowie będziesz miał wszystko przedstawione bardzo pięknie a tak naprawdę jest całkiem inaczej. Jeszcze ten debil Bembenek co nie zna się na niczym a jest kierownikiem bo jest wielkim przyjacielem dyrektora Koryla

Henry

Dobra firma, prowadzona na odpowiednim poziomie i trzymająca ten poziom. Jestem bardzo zadowolony, że tu pracuję.

chochlik

pytanko co tak wam Urząd Skarbowy dokucza !!!

Hartownik

Potęga na rynku, gwarancja pracy dla ludzi to już bardzo dużo. Zawsze chciałem pracować i własnie dostałem pozytywną odpowiedź.Jestem po rozmowie znam warunki i myślę, że będzie bardzo dobrze. Pozdrawiam.

za polskich murzynów
@Hartownik

.... potęga na rynku daje pracę .... W jakich czasach ty żyjesz biedaku . Zobacz zyski firmy i dywidendy . Twój prezes ma pensje 37 tys netto na miesiąc + 2 mln zł dywidendy na rok . Ciesz się dalej że dają Wam pracę .

Zostaw merytoryczną opinię o Konsorcjum Stali S.A. - Zawiercie

• Jak się pracuje w Konsorcjum Stali S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Konsorcjum Stali S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Konsorcjum Stali S.A.?

Konsorcjum Stali S.A.