SanPrim Sp. z o.o.

Opinie o SanPrim Sp. z o.o.

Paweł

Czy firma jeszcze działa? Dlaczego nikt nie pisze?

Hanna

Kto był ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej w SanPrim Sp. z o.o.? Jak przebiegł ten proces, o jakie stanowisko się ubiegaliście? Czy macie jakieś rady dla przyszłych kandydatów? Czekamy na Wasze opinie.

łukaszek

to rzadki widok, by w budowlance na start umowę dostać.

byłyKlient

Czy Sanprim upadł. Co się tam dzieje. Nie mogę się dodzwonić. Proszę o jakieś informacje.

Właściciele firmy nielojalni, nieuczciwi zresztą wszystko na nie, ogólnie wielka klapa, współczucie dla pracowników Home Republik:)

***

Niestety Zarzadowi udało się rozłozyć na łopatki bardzo intensywnie rozwijajacą się firmę a to trzba im przyznać też sztuka....Niewypłacalni, nielojalni i nieodpowiedzialni....3 x na NIE!

TOLO

Ta firma to dno na dzień dziejszy to Home Republik TOTALNA PORASZKA

gonia

Pracownicy bez wypłat, telefony głuche - oto Polska właśnie!!!

qwerta

z punktu widzenia klienta.....firma totalnie nieprofesjonalna - odnoszę wrażenie, że jedyną misją firmy jest wyciągnięcie kasy od klientów i totalna ignorancja, pracownikom serdecznie współczuję takiego zarządzania, a zarządzającym życzę takiej jakości usług, jaką sami świadczą

aneta

Niestety firma to już przeszłość. Niewypłacalni w stosunku do pracowników, nieodprowadzane składki do ZUS i masa innych problemów. Raczej nic już im nie pomoże.

Zostaw opinię o SanPrim Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SanPrim Sp. z o.o.