PC Land

Żywiec

Opinie o PC Land

Qq

Strasznie niemila obsluga gburowarty gosc tak jak wyzej pisali kienci koszmarny facet

Wet

No to gdyby nie ten jeden typek to byłoby super, ale spokojnie @Klient myślę, że taki długo w firmie nie zabawi, bo dbają o wizerunek firmy :)

Klient

Spokojnie tylko ten czarny wysoki drze ryja. Widocznie tak go wychowali..... Cwaniak i materialista. Nie liczy sie z ludźmi. Reszta obsługi miła i stonowana. Ogólnie troche zmienili skład i wydaje mi sie ze można z nimi negocjować ceny. Ja osobiście jestem b. Zadowolona. Ps. Jak ten czarny lekko siwy jest to nawet tam nie wchodzę.

szef tego sklepu to jakiś ........ podejście do klientów kpina. normalnie jak by mógł to każdemu kto wchodzi do sklepu najchętniej by do [usunięte przez moderatora] nakopał . potrafi sie drzeć na klientów.

Zostaw opinię o PC Land - Żywiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PC Land