Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe WIWAX Janusz Wiwatowski

Żywiec

Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe WIWAX Janusz Wiwatowski

wit

oczywiście no i takie kwity są wydawane, nie ma innej opcji

wiwax super

dzień dobry materiał dostaniesz za darmo porozmawiaj ze zwolnionym pracownikiem zapytaj kto bierze u nich na płatność - jaka firma przyjedź i powiedź, że jestes z tej firmy dostaniesz materiał budowlany - ile chcesz i jaki chcesz. Firmy zagonione 10 tys w tą stronę czy w druga nie ma znaczenia, nie zorientuja się. Pracownicy tez tak handlują - bo marnie zarabiają.

adam

zatrudniają uczniów albo studentów bo to jest najlepsze rozwiązanie, żeby nie płacić za nich za dużo.nie ma osoby kompetentnej. niestety porażka

Troll

Nie polecam !!! Byłem już kilka razy na rozmowie kwalifikacyjnej. Za małe pieniądze żądają poświęcenia się pracy całkowicie - czasowo i duchowo. Najlepiej byc sprzedawcą z doświadczeniem, magazynierem, wózkowym, kierowcą i Bóg wie jeszcze kim!!! Na początek 1100 zł i po 10 godzin w pracy i soboty oczywiście też, aha i nalepiej jeszcze być studentem. Szczerze nie polecam!!! Ludzie sie już na nich poznali i nikt już nie przychodzi na rozmowy kwalifikacyjne.

MAREK

ostrzegam wszystkich, szkoda czasu na tą robotę.chyba ze chcecie robic za 1100 zł po 10h dziennie i wszystkie soboty...POWODZENIA!!!!!

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe WIWAX Janusz Wiwatowski - Żywiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe WIWAX Janusz Wiwatowski