Opinie o Grant Thornton w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Grant Thornton. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Grant Thornton o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grant Thornton w Poznań

Zapytanie

Czy wykształcenie wyższe jest wymagane przy wyborze kandydatów, czy wystarczy wykształcenie średnie + kursy z księgowości? Jeśli to drugie — jakie kursy są przez Państwa honorowane? SKwP, KiK, a może coś jeszcze innego?

@Zapytanie

Dzień dobry, Każdą osobę ubiegającą się o dane stanowisko traktujemy indywidualnie i wnikliwie przyglądamy się nadesłanym dokumentom. Zwracamy również uwagę na osoby, które nie posiadają jeszcze wykształcenia wyższego (choć jest ono przez nas oczekiwane), a jedynie odbyły kursy w obszarze księgowości/kadr i płac. Z naszego doświadczenia wynika, że efekty zależą od zaangażowania Kandydata, więc nie odrzucamy osób, które zrobiły kurs w miejscu A, a nie w miejscu B. Zachęcamy do aplikowania na interesujące stanowisko i ewentualnego kontaktu, by dowiedzieć się co wpłynęło na wynik rozpatrywania kandydatury.

Grzegorz

Dzień dobry, na jakie wynagrodzenie w GT Poznań może liczyć podatkowiec z ok. 10-cio letnim doświadczeniem zawodowym oraz tytułem doradcy podatkowego, angielski C2, doświadczenie również w księgowości ? Czy 12.000 brutto na umowie o pracę jest osiągalne, czy nie ma sensu aplikowac z takimi oczekiwaniami ? Będę wdzięczny za wszelkie informacje!

@Grzegorz

Dzień dobry :) Bardzo nam miło, że zainteresował się Pan naszym ogłoszeniem. Rekrutacja do Zespołu Bieżącego Doradztwa Podatkowego wciąż jest aktualna, więc z chęcią poznamy każdego Kandydata. Uprawnienia oraz poziom doświadczeń, o jakich Pan wspomniał, na pewno są pożądane w tym Zespole. Co do wspomnianych oczekiwań finansowych – w każdym przypadku podchodzimy do Kandydata bądź Kandydatki indywidualnie i chętnie porozmawiamy o tym podczas spotkania rekrutacyjnego :)

Jaki dress code obowiązuje w Grant Thornton?

Dress code obowiązuje, lecz jest uzależniony od sytuacji. Jeśli pracujemy zdalnie bądź w biurze i nie przewidujemy żadnych spotkań z klientem zewnętrznym na żywo lub przez wideokonferencję – strój jest dowolny, z założeniem, że stawiamy na wygodę i komfort pracy. Jeśli pracujemy zdalnie lub w biurze i mamy zaplanowane spotkania z Klientami bądź inne oficjalne spotkania czy wystąpienia – wtedy obowiązuje strój profesjonalny i schludny. Każdy pracownik otrzymuje przed rozpoczęciem współpracy „pigułkę wiedzy”, gdzie może zapoznać się ze szczegółowymi wskazówkami co do stroju – uzależnionymi od rangi wydarzenia.

Pracuję w GT ponad 2 lata. Ogólnie prawie 20 lat. Mam spectrum i punkt odniesienia. W GT mam możliwość rozwoju, awansu, przejrzyste warunki zatrudnienia i premii. Moje pytania nigdy nie zostają bez odpowiedzi, mam przestrzeń do działań, mogę realizować własne pomysły. W dobie pandemii Pracodawca dba o mnie i o moje miejsce pracy. Mogę pracować z domu. Mam pakiet benefitowy, naukę języka. Polecam, ja w tej firmie chcę się zestarzeć :)

Dzięki za podzielenie się opinią :)

hihihi
@Grant Thornton

a to już HR sam sobie pisze komentarze i odpowiada na nie? :D śmiech na sali

@hihihi

Zapewniamy, że nie :) Pozdrawiam, Monika z działu HR.

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych

Aktualność
Witamy w przestrzeni, w której cenimy otwartą komunikację. Twój głos jest dla nas bardzo ważny. Staramy się na bieżąco czytać oraz reagować na zamieszczane tutaj opinie.

Dzięki merytorycznym komentarzom możemy wyciągnąć wnioski i podejmować konkretne działania, dlatego dbajmy wspólnie o kulturę wypowiedzi oraz wzajemny szacunek. Kierowanie agresywnych i wrogich komentarzy wobec konkretnych osób, w sposób pozwalający na ich identyfikację jak i treści naruszające regulamin serwisu będą archiwizowane przez Administratora.

Powiedz nam, co jest dla Ciebie ważne. Możesz zrobić to, pisząc komentarz lub skontaktować się z nami bezpośrednio na e-mail: rekrutacje@pl.gt.com

Outsourcing

Pracuję w Grant Thornton, w dziale Outsourcingu, od 2,5 roku. Trafiłam tu jako doświadczony specjalista. Polecam pracę w tej firmie każdemu, kto: - chce się rozwijać (różnorodność klientów, brak monotonii, możliwość zdobywania wiedzy merytorycznej podczas szkoleń i webinarów, jasno określona ścieżka awansu), - chce godnie zarabiać - adekwatnie do posiadanych kompetencji i wkładu, który wnosi do firmy (poza wynagrodzeniem podstawowym, bonus za aktywność, pakiet Medicover benefit, darmowa nauka angielskiego w godzinach pracy, owocowe wtorki, wyjazdy integracyjne), - chce mieć dobre warunki pracy, zarówno w biurze, jak i w domu - w ramach pracy zdalnej, - chce otrzymywać rzetelną informację zwrotną dot. wykonywanej pracy, - ceni dobrą atmosferę pracy i chce poznać fantastycznych ludzi (tutaj wszyscy mówimy do siebie po imieniu, bez względu na zajmowane stanowisko), - chce mieć możliwość uczestnictwa w licznych akcjach charytatywnych. Z czystym sumieniem polecam Grant Thornton jako dobre miejsce pracy, z odpowiedzialnym podejściem do polityki personalnej.

Czas oczekiwania

Cześć, jak długo czeka się na odpowiedź zwrotną? Prawie 2 tygodnie temu wysłałem aplikację, póki co odpowiedzi brak i nie wiem, czy mam się jeszcze łudzić, że się odezwą?

@Czas oczekiwania

Zespół Rekrutacji stara się na bieżąco przeglądać aplikacje i w zależności od stanowiska, na jakie Pan zaaplikował w ciągu ok. 2 tygodni ( w zależności od prowadzonej rekrutacji ten czas może się wydłużyć) następuje kontakt z wybranymi Kandydatami z zaproszeniem do udziału w spotkaniu. Jeśli zależy Panu na informacji zwrotnej, czy Pana CV przeszło pozytywnie proces selekcji czy też na tym etapie zostało odrzucone – zachęcamy do kontaktu bezpośredniego na adres: rekrutacje@pl.gt.com

@Czas oczekiwania

Nie rozumiem, to jednak nie odpisujecie Państwo na każdą aplikację? Czytałem gdzieś Waszą odpowiedź, gdzie było napisane, że odpowiadacie na każdą aplikację, bez względu na finalny rezultat. Aplikowałem na stanowisko asystenta w zespole the center of excellence.

@Czas oczekiwania

Odpowiedzią na aplikacje, które przeszły selekcję pozytywnie jest zaproszenie na spotkanie rekrutacyjne. Jeśli wszystko poszło dobrze, kandydat otrzymuje od nas ofertę współpracy. Jeśli nie – uzasadniamy, co miało wpływ na naszą decyzję. Zatem odpowiadamy każdemu uczestnikowi spotkania rekrutacyjnego jaka jest nasza decyzja, natomiast nie odpowiadamy na każdą przesłaną aplikację - kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami (w celu zaproszenia na rozmowę). Zachęcam do kontaktu na adres : rekrutacje@pl.gt.com gdzie nasza załoga HR chętnie odpowie na pytania ws. toczących się rekrutacji.

@Grant Thornton

Podziękuję, nie jestem aż tak zdesperowany. W każdym razie, podsumowując już moje zapytanie — czy po 2 tygodniach mogę oczekiwać jeszcze na rozmowę, czy już nie?

@Grant Thornton

Dziękuję, nie jestem desperatem. Podsumowując już moje zapytanie — czy po 2 tygodniach może nastąpić jeszcze kontakt w celu rozmowy czy mogę już odpuścić sobie Państwa firmę?

@Czas oczekiwania

Tak, jak najbardziej. Pozdrawiamy.

@Batman, z Twojej wypowiedzi wynika, że jesteś pracownikiem z dłuższym stażem. Mógłbyś napisać jaka jest obecnie atmosfera w pracy i relacje miedzy współpracownikami? Czy pracodawca oferuje szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe lub pakiet socjalny? Czy pracownicy są motywowani premiami? Jak wygląda sytuacja z rekrutowaniem pracowników? Czy są obecnie przyjęcia i na jakie stanowiska? Podziel się swoim doświadczeniem.

Stary
@Karolina

Atmosfera dobra, pakiet socjalny i szkolenia, premie wszystko to jest, praca cięzka i wymagająca.

Ex
@Stary

Jaka premia? Nic takiego niema.... ????????????

Darek
@Stary

a co wchodzi w skład pakietu socjalnego? jaka medycyna?

AntySylwia
@Darek

W ramach pakietu masz np. medicover za który płacisz więcej niż inne firmy. Masz platformę MyBenefit na którą, uwaga, raz na kwartał dostajesz 150-250 zł na wykorzystanie w ramach bardzo ale to bardzo ograniczonej oferty na platformie. DOdam, że inny firmy mają szerszą ofertę. To są jedyne premie na jakie możesz liczyć, czyli 150-200 zł raz na kwartał. Mają też owoce ale uwaga, raz w tygodniu i to w najprostrzej wersji jabłko/banan. Kolejnego dnia nie ma już nic albo zostają pojedyncze jabłka. Zastanów się jak to wygląda na tle innych firm, gdzie regularnie dostajesz premie, możesz liczyć codziennie na owoce, otrzymujesz dodatki na święta, co miesiąc masz większy zysk na platformie.

@AntySylwia

Dziękujemy za podzielenie się opinią. Jeśli chodzi o program benefitów to obecnie oferujemy pracownikom platformę Medicover Benefit. Cały czas pracujemy nad dostosowaniem oferty do potrzeb pracowników. Dodatkowo realizujemy program premiowy dla aktywnych, którzy piszą artykuły oraz prowadzą szkolenia. Wypłacamy również premię uzależnioną od wypracowanego wyniku całego zespołu. Jeśli nasuwają się pytania lub wątpliwości prosimy o kontakt na adres mailowy rekrutacje@pl.gt.com

Cleo

Pracuje w GT w dziale audytu od ponad 1.5 roku. Jestem na umowie zlecenie i po takim czasie pracy moja stawka godzinowa to 20 zł brutto. Maksyma firmy,, Pracuj jak najwięcej, rcpu-uj jak najmniej ". Strasznie tną godziny pracy. Pracujesz 8 h oni oceniają że coś powinno Ci zająć 6 h i potem jest tłumaczenie. Jeśli się,, nie obronisz" to za te dwie godziny (8-6=2) Ci nie zapłacą. Jest straszna rotacja pracowników, zwłaszcza w czerwcu. Chyba 80% ludzi odchodzi. Głównym powodem są dramatycznie niskie zarobki, a podwyżki bardzo bardzo ale to bardzo ciężko trzeba wywalczyć. Z awansami też jest coraz większy problem. Ogólnie GT woli co roku zatrudniać nowe osoby np. tanich studentów niż utrzymywać dotychczasowych pracowników. To już są moje ostatnie dni w GT. Pracodawca dobry tylko i wyłącznie na START kariery zawodowej. Później czysty wyzysk.

@Cleo

Dziękujemy za podzielenie się Twoją opinią. Wysokość wynagrodzenia staramy się dopasować do kompetencji oraz zakresu obowiązków na danym stanowisku. Średnia rotacja w firmach z branży finanse/ubezpieczenia w Polsce to 20,75 % - badanie przeprowadzone przez Randstad (okres wrzesień 2019 - czerwiec 2020). W tym samym czasie rotacja W Grant Thornton była na poziomie 18,88 %. W okresie letnim rzeczywiście jest mniejsza załoga – wynika to ze specyfiki pracy w audycie, gdzie w okresie lipiec-wrzesień jest zdecydowanie mniej pracy, szczególnie dla Stażystów. Dodatkowo staże są nawiązywane na okres do końca czerwca, jednak jeśli osoba się sprawdzi, to bardzo chętnie ta współpraca jest przedłużana na kolejny sezon. Po zakończonych studiach w zdecydowanej większości przypadków proponowana jest umowa o pracę – wolimy zatrzymywać doświadczonych pracowników.

pracownik od kilku lat

Pracuję w GT od kilku ładnych lat. Jest mi to dobrze z kilku względów: 1) ciekawe i rozwijające projekty, 2) praca elastyczna, dopasowana do moich potrzeb (możliwość przyjścia wcześniej (i wyjścia wcześniej), później lub pracy zdalnej, 3) opieka medyczna i benefity - nie są oszałamiająco wysokie ale dla mnie ok, 4) wynagrodzenie - w tej kwestii na przestrzeni ostatnich lat zmieniło się dużo. Nie narzekam :), 5) nieoceniona atmosfera i mega ludzie! Dodam, że w każdy departament trochę żyję po swojemu, Zatem jeśli ktoś narzeka tutaj na konkretny zespół to nie oznacza, że tak się dzieje w całej firmie. Weźcie na to poprawkę. Zawsze znajdą się ludzie, którzy będą narzekać że piętro wyżej to mają "lepszy ekspres do kawy" :) Warto się czasem zatrzymać i zastanowić, bo może ta przysłowiowa trawa u sąsiada nie jest aż tak zielona? :) Miłego!

@pracownik od kilku lat

Dziękujemy za tak szczegółową opinię :) Pozdrawiamy.

Outsourcing Warszawa. Od marca nie płacą za nadgodziny, wymuszają wpisywanie ich jako opracowanie wyjścia prywatnego (następnie odbiór - wyjście prywatne). Nie przeszkadza im jednak okłamywanie kandydatów i wpisywanie w ogłoszeniu, że zapewniają płatne nadgodziny...

@.

Dziękujemy za Twoją opinie. Przy pracy w trybie home office, w którym obecnie działamy nadgodziny podlegają kontroli. Przede wszystkim przełożony udziela zgody na pracę poza wymiarem czasu (8h). Staramy się w miarę możliwości oddawać czas wolny za nadgodziny by pracownicy byli wypoczęci, jeśli nie ma takiej możliwości - płacimy. Generalnie podchodzimy elastycznie do czasu pracy – jeśli pracownik zgłasza potrzebę wyjścia lub załatwienia sprawy w ciągu dnia, może wpisać „wyjście prywatne” i odrobić ten czas np. wieczorem.

Andrzejek

Czy warto aplikować?

AntySylwia
@Andrzejek

Nie warto, ponieważ nie masz żadnych możliwości rozwoju i zewnętrznych certyfikacji(usunięte przez administratora). Wynagrodzenie wygląda fatalnie, dlatego cały czas szukają do pracy np. w dziale Audytu(usunięte przez administratora)

Czesław
@AntySylwia

Czyli jakie konkretnie pieniądze można zarobić w GT?

Audytor
@Andrzejek

Praca w nadgodzinach za które nie dostajesz wynagrodzenia. Sam oceń czy warto :)

Baba
@Czesław

Okolo 2400 na stanowisku asystenckim lub mlodszego specjalisty. Specjalisci zarabiaja miedzy 2800 a 2900. Reasumujac wymagania i odpowiedzialnosc ogromne, wymagana duza wiedza plys znajomosc jezyka a zarobki na poziomie kasjera w markecie. Nie polecam stanowczo ludzie wypruwaja sobie zyly ucza sie zawodu latami pracuja po godzinach i dostaja wielkie (usunięte przez administratora) Dorabiaja sie tylko menadzerowie i partnerzy

Gosieńka
@Baba

Byłam tam na rozmowie w 2019 roku, Jestem w szoku ze wynagrodzenie jest tak fatalnie. Taka firma chce uchodzić za prestiżową :) Rozmowa ponad półtora godziny z dwoma rekruterkami plus proste zadanie. Ostatecznie osobowościowo nie pasowałam do ich wizji zespołu, o czym powiadomiły mnie mailowo :)

Czesław
@Gosieńka

Narzekacie na poziom wynagrodzenia, które oferuje ten pracodawca. Zastanawia mnie, czy nie ma czasem możliwości do tego, aby wnioskować o znaczącą podwyżkę? Jestem ciekaw, jak pracodawca rozpatruje takie wnioski.

Ola
@Gosieńka

Na rekrutacjach odpadają osoby inteligentne, z własnym zdaniem. Za dużo zobaczysz i zrozumiesz jeszcze intrygi Partnerek Zarządzających i je zdemaskiujesz.Jedna rozpisuje się w mediach o mobbingu a sama go naduzywa. Ot całe GT. .

Zuza
@Gosieńka

Byłam na rozmowie w 2020. Bardzo profesjonalna rekrutacja, rozsądne pytania, miła atmosfera, zadania dość oczywiste. Tak jak Gosieńka dostałam uprzejmy mail z odmową, ponieważ podobno zatrudnili osobę, która bardziej pasowała do ich wizji zespołu. Ogłoszenie wisi nadal, więc chyba nie była to prawda, albo mają dużą rotację na tym stanowisku.

pracowity
@Czesław

Nie ma. "Podwyżki" są ustalane zależnie od budżetu i widzimisię managera, a nie od zaangażowania, osiągnięć i wyników pracownika. Zazwyczaj są tak śmieszne, że ręce opadają. A przełożony zawsze znajdzie odpowiednie argumenty, żeby nie dać ani złotówki więcej.

Użytkownik
@pracowity

Jedna z moich koleżanek zaszła w ciążę, przez co musiałem przejąć częściowo jej obowiązki (których i tak jest dużo za dużo, a pieniądze za taką harówkę śmieszne - 2100 na rękę na stanowisku asystenckim) – dostałem raz "premię", wydawało się spoko, jednak okazało się, że to tylko jednorazowe w ramach "fajnie, że się odnalazłeś w nowej sytuacji". Nie polecam, pracy mają znacząco za dużo a ludzi za mało. Managerki często piszą maile w weekend po nocy, zdarza się im też dzwonić po godzinach pracy. W social mediach chwalą się jacy to oni są nowocześni, jak bardzo dbają o pracowników – zwłaszcza w czasie pandemii – podczas gdy w rzeczywistości zmuszają pracowników do przyjazdu do firmy kilka razy w tygodniu (mimo marcowego wysłania większości osób na home office), choć dałoby się obowiązki rozłożyć tak, by te przyjazdy ograniczyć. Trzeba mieć znajomości, by coś tutaj osiągnąć, a tematu awansu lepiej nie poruszać, bo i tak nie doczecie się odpowiedzi...

@Użytkownik

„ Użytkownik” dziękujemy za podzielenie się opinią. Opisana przez Ciebie sytuacja jest niezgodna z zasadami jakie panują w naszej firmie. Zależy nam na pilnym wyjaśnieniu opisanego przypadku, aby takie sytuacje nie miały miejsca w Grant Thornton. Bylibyśmy bardzo wdzięczni za kontakt na adres: rekrutacje@pl.gt.com lub telefonicznie +48 693 973 134 w celu uszczegółowienia stanu faktycznego.

błagam_nie_bądźcie_śmieszni
@Grant Thornton

inaczej chyba nie da się tego skomentować...

@AntySylwia

AntySylwia, dziękujemy za podzielenie się opinią. W naszej firmie silnie stawiamy na rozwój merytoryczny poprzez szkolenia i certyfikację. Wraz z rozwojem rośnie również wynagrodzenie. Jeśli doświadczyłaś sytuacji, w której nie zostałaś objęta programem rozwoju, bardzo prosimy o kontakt. Zależy nam na wyjaśnieniu sprawy: rekrutacje@pl.gt.com lub telefonicznego +48 693 973 134

nie_szkolenia
@Grant Thornton

szkolenia w trakcie których każdy jest zajęty pracą, bo manager ciśnie z projektem czy jakie? na pewno każdy wiele z takich szkoleń wyniósł

Balbinka

Pracowałam ponad 2 lata i bardzo miło wspominam ten czas, była to super praca na początek kariery. Bardzo dużo się nauczyłam, wszystko to jednak zasługa wyjątkowej Managerki, podejrzewam, że w innych zespołach nie jest tak kolorowo. Niestety zarobki jak na obecny rynek pracy dość skromne.

@Balbinka

Balbinka, dziękujemy za podzielenie się Twoją opinią:) Pozdrawiamy!

bejb

tez dostaliście w odmowie ze nie pasujecie osobowościowo do zespołu miedzy innymi komunikatywnoaci i etyka biznesowa? wiecie moze co chodzi, czego oni chcą usłyszeć na rozmowie kwalifikacyjnej bądź wszystkim tak odpisują ?

@bejb

Chcą usłyszeć, że swoje życie podporządkujesz pracy czyt. będziesz odwalać robotę za ludzi, którzy są stanowiskiem wyżej od ciebie (i jeszcze się z tego cieszyć) oraz robić za darmo nadgodziny. Z etyką mają sami nie po drodze.

@bejb

Dzięki za Twoją opinię. Podczas rekrutacji staramy się wybierać Kandydatów, którzy pasują do Zespołu na każdej możliwej płaszczyźnie. Również osobowościowej. Każdy zespół ma swoją specyfikę pracy i swój charakter. Szacunek do Kandydatów to najważniejsza zasada naszych rekrutacji. Informacja zwrotna (bez względu na to czy pozytywna, czy negatywna) to jego składowa.

Cleo

@pracowity W 10000000% się z Tobą zgadzam.

Witam, czy mieliscie sytuacje, w której poszliście po podwyżkę i zostaliście odrzuceni? Chodzi mi o dział outsorcingu.

Użytkownik

Czekałem dobry miesiąc na jakąkolwiek odpowiedź w tej kwestii... Nie otrzymałem jej.

Jak długo czekaliście na odzew z Grant Thornton Frąckowiak Sp. z o.o. Sp.k.? Oddzwaniają zawsze?

Tak, HR odpowiada zawsze i dzwoni do kandydatów bez względu na wynik rekrutacji dla osoby ubiegającej się o stanowisko. Udziela feedbacku na temat rekrutacji.

a
@pracownik

HR dzwoni tylko jak przyjmują. W tej firmie nikt nie ma jaj, żeby powiedzieć wprost "negatywne" informacje.

Nadgodziny często są płatne w formie premii, może warto zamiast wylewać żale na forach porozmawiać z przełożonym, polecam :) Angielski dostępny jest cały czas online na platformie, lekcje są dostępne, można do nich wracać, wysyłane są fiszki ze słówkami, zwrotami do powtórzenia plus dostęp dla dodatkowej osoby za darmo, możliwość również zrobienia certyfikatu przez ten system. Sprawdzone przed chwilą, testy, lekcje dostępne są nadal. Co do jabłek, to rzeczywiście tragedia, ocet i słonina na półkach sklepowych i te kartki na żywność ;)dlatego owoc rzecz święta. Do biura przychodzi może z 10 osób więc skrzynki z jabłkami to priorytet, fakt. Firma wpłaciła ogromne pieniądze na pomoc szpitalom - to na prawdę karygodne, skandal, napisz o tym koniecznie do pulsbiznesu, na money.pl i nie zapomnij o LinkedIn ;) Trzeba mniej czasu poświęcać na ploty w kuchni to może nie będą nadgodziny potrzebne ;) Co do przychodzenia do biura to każdy pracownik został wyposażony w sprzęt do pracy zdalnej, komputery monitory, internet mobilny, nawet krzesło można wypożyczyć. Nie ma narażenia życia i zdrowia, są zasady jak należy postępować, żeby uniknąć zarażenia, trzeba czytać maile, sam Prezes się o Ciebie troszczy. Wystarczy przestrzegać zaleceń, w sklepie jest większe ryzyko a na pewno tam chodzisz.

HR

Czy warto aplikować do działu outsourcing kadr i płac? jakie są stawki na stanowisku asystent, młodszy starszy specjalista ds kadr i płac?

Hr
@HR

Stanowisko asystenta - 2100 netto

Zostaw merytoryczną opinię o Grant Thornton - Poznań

• Jak się pracuje w Grant Thornton?

Zobacz opinie na temat firmy Grant Thornton tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grant Thornton?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 2 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grant Thornton?

Kandydaci do pracy w Grant Thornton napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grant Thornton