Opinie o K.C.B. Interlight Sp. z o.o. w Gniewkowo

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy K.C.B. Interlight Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie K.C.B. Interlight Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - produkcja

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o K.C.B. Interlight Sp. z o.o. w Gniewkowo

Nie warto

Opinia dobrego pracodawcy? Bzdura! Idąc tam marnuje się swoje zycie i zdrowie. Sprytny myk z czasem pracy, zeby nie płacić szkodliwego. Praca na 3 zmiany w weekendy i święta, kiedy inne zakłady mają wolne (1,3maja, 1, 11 listopada). Patrzenie tylko na zrobienie normy na maszynach, które powinny być wycofane z eksploatacji ze względu na stan techniczny. Poprostu normy się nie zrobi, nie ma normy to kasa mniejsza. Ciągłe wytykanie błędów pracownikom, czepianie się o rzeczy nieistotne, wyzywanie za to, ze normy nie bedzie bo maszyna się psuje. Brak jakiegokolwiek ładu i porządku. Zatrudniają juz każdego jak leci bo każdy omija ten zaklad szerokim łukiem. Cześć pracowników też specyficzna. W oczy kolega/ koleżanka a za plecami obrabia tyłek i to w najgorszy sposób albo donosi. Za wszystkie błędy obrywa się produkcji. Podsumowując jeśli ktoś lubi mało zarabiać, pracować w nerwach, i złym towarzystwie to praca w KCB jest idealna.

NICK
@Nie warto

Cała prawda.

Olx

Jak jest tak jest w każdej pracy są plusy i minusy, ale nie można zarzucić firmie że nie dba o pracowników. Wszystko robi zgodnie z kodeksem pracy, np. teraz w czasie siarczystych mrozów zapewnia pracownikom pracującym poza halą produkcyjną posiłki regeneracyjne oraz nieograniczony dostęp do gorących napojów, ciepłe pomieszczenia gdzie mogą się ogrzać itp.

Toruń żwirki
@Olx

No właśnie pokażcie mi drugi taki zakład co się tak troszczy o pracowników co na dworze pracują. Tylko w kcb pracownicy nie muszą się bać że padną z wychlodzenia czy tam przemarzna

Kia
@Olx

Co to ma być, przecież jest dokładnie odwrotnie, wystarczy spojrzeć na tych panów od parafin co cały dzień na dworze pracują, ktoś sobie jaja robi normalnie, szkoda słów

Milosierna
@Olx

Jakie posiłki??? To bzdura!!! Jeśli sa tu jakieś pozytywne komentarze to pisze to osoba wewnatrz. Pracownicy traktowani od samego zarzadu dyrekcji do miszczowki jak bydło bez szacunku. Nie dziwic się ze coraz mniej pracy a raczej juz teraz wogole jak takie smieci sie tu robi bo na wszystkim oszczędzają. A sama P.kierownik nie raz na szybko każe pakować takie rzeczy które nadaja się jedynie do smieci. Firma wymaga a w zamian dla pracownika dobrego operatora z paroletnim starzem rozwiazenie umowy. Tak sie ludzi traktuje. I majowka w pracu jako jedyny zakład. Brawo.

Portos
@Kia

Wiesz co to Sarkazm?

NICK
@Olx

Że co ?? Posiłki regeneracyjne ??? Pani się chyba firmy pomyliły...Nieograniczony dostęp do napojów i pomieszczeń żeby się ogrzać ??? Jezuuuu, co Ty kobieto piszesz ? Tam nie można na chwilę od maszyny odejść.

Thrust

c, 2 zachowanie zmianowej jest bandyckie i poniżanie pracowników jest norma ale dyrekcji to chyba na rękę :(

Dawny pracownik

Najgorsza jest atmosfera,nieprzyjemne panie z produkcji, tzw. Starre wyjadaczki

ktoś
@Dawny pracownik

Zgodzę się z tobą tak jak mówisz wszystkie stare wyjadaczki co uważają się za naj madrzejsze a metki nie potrafią zmienic.

Łukasz
@Dawny pracownik

Myślisz, że można by tą atmosferę poprawić? Czy spokojna rozmowa ze współpracownikami mogłaby coś zmienić i sprawić, że otoczenie stałoby się bardziej przyjazne? Napisz, czy można liczyć na dodatki do wynagrodzenia w postaci premii lub szkoleń branżowych? Na stronie firmy http://www.kcb.pl/138/aktualne-oferty-pracy jest kilka ofert rekrutacyjnych. Watro tam zajrzeć i znaleźć coś dla siebie.

ktoś
@Łukasz

Myślę że to nic nie da dodatki i premie można liczyć pod warunkiem że nie opuscisz dnia w pracy ale zarabiać 1600zl pracować w niedzielę i święta to nie wiem czy jest to warte tej pracy bo lekko się nie pracuje. Do tego zmianowa Pani M ma swoich przydupasow i nic nie dociera do niej potrafi się wydzierac bez powodu. Najpierw powinna iść do dobrego lekarza a potem zarządzać ludźmi.

Rozmowę kwalifikacyjną w K.C.B. Interlight Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Szef kontroli jakości?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik obsługi i rozładunku bagażu na lotnisku
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Strategy Planner
Plej Sp. z o.o.
Vvv

Po kilkunastu latach Pora spierd...ć z tego dziadostwa,tego upokarzania nie wytrzyma normalny szanujący się człowiek.

Pani.

A jeden mechanik to ugania się za kobietami na prebudzie

ona
@Pani.

widocznie maszyny sie nie psuja i mechanik ma za duzo czasu

Kobieta
@Pani.

Ciekawe o którego mechanika chodzi☺

XyZ

Romanse,Romanse...

Arek

Idealnych firm nie ma ale wystarczy dobrze pracować i z całą pewnością nie trzeba będzie narzekać!!

Xxx

Pracowałem. Wytrzymałem tydzień. W drugi dzień opr od dyrektorki za drobny nieporządek na stanowisku owijarki. Ludzie snują się jak zombie, smutni i przygnębieni. 15 minut przerwy. Był wrzesień, a ja byłem 5 osobą na tym stanowisku.

Zuzanna

@Nie warto, czy naprawdę jest aż tak źle? Może widzisz jakieś plusy pracy w KCB Interlight? Czy można liczyć na jakieś premie lub inne dodatki pozapłacowe? @Zbynio, jesteś pracownikiem w KCB Interlight? Jeśli tak to proszę Cię o wyrażenie opinii o pracy w tej firmie.

Zbynio

Przecież na siłę nikogo w firmie nie trzymają!

Bartosz

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy ale jak widać ma swoich hejterów!!

Patryk

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

Człowiek

To co wyprawia się teraz w tej firmie to jest po prostu reżim jak w czasie II wojny światowej jeden wielki mobbing "darcie ryja" Ci ludzie zapomnieli co to jest konwersacja a przecież reprezentują firmę kamery gdzie powinny wzbudzać pewien komfort bezpieczeństwa wzbudzają lęk przy wykonywaniu pracy bo kara za karą za to że do toalety człowiek wyszedł ręka rękę myje pakowaczki traktowane jak bydło ale pamiętajcie wszystko jest do czasu jeżeli nie szanuje się pracownika

Zuzanna

@Olx , @Toruń żwirki to się ceni, że firma KCB Interlight w tych chłodnych temperaturach nie zapomina o swoich pracownikach. Można potraktować to jako dodatkowy benefit pracy, bo tak jak wspomnieliście nie wszystkie firmy dbają o swoich pracowników zimą.

@Zuzanna

Tak a kiedy to było bo jakoś sobie nie przypominam

Skoro pracownik dostaje posiłek regeneracyjmy to proszę powiedzieć "który pracownik" bo napewno nie w gniewkowie, po drugie jeżeli jest taka dobra praca to dlaczego operatorzy maszyn lub halowi nie chcą aby im umowy przedłużać mimo że pracują dłuższy czas. W siarczyste mrozy na hali 15 stopni gdzie według kodeksu pracy pracownik nie powinien w tych warunkach pracować. Za błędy ludzi z kJ są karami ludzie z najniższego szczebla. Szkodliwego nie ma bo oficjalnie nie ma w tym zakładzie zapachów lakierów itp więc

maciek

dlaczego ciągle szukają do działu zakupów??? o co z tym działem chodzi?

Hahaha
@maciek

Szkoda gadać

juzek
@Hahaha

no właśnie o co chodzi z tym działem zakupów?

JakasTam
@maciek

Szefowa tego działu ma nie małe wymagania. Nie chodzi o umiejętności. Jeżeli nie spodoba jej się Twój wyraz twarzy to nawet okresu próbnego nie przejdziesz. Ot tak. A że to koleżanka p. Dyrektor to sobie pozwala. Jeżeli jednak będziesz szczęśliwcem, który przejdzie pozytywnie okres próbny, sam odejdziesz. Szefostwo na Ciebie będzie zwalać wszelkie niepowodzenia, nawet jeżeli zawiniła firma zewnętrzna. I nie chodzi tu o reprymendę ale jawne darcie ryja, o tym jakim to jesteś nieudacznikiem, tak że cały biurowiec słyszy, bo pozwoliłeś aby kontrahent podniósł cenę kartonu o 5goszy. Sama nie pracowałam w tym dziale ale wiele takich wyzwisk na ludzi tam pracujących słyszałam. Praca dla osób z mocnymi tyłkami, dla których cotygodniowe poniżenia na dywaniku u pani Dyrektor nie są straszne. No i dla tych, którzy swoją sobą nie podpadną pani J.R.

pracowni były na szczęście
@JakasTam

potwierdzam , doświadczyłam , chamstwo i poniżanie, praca dla tych którzy nie mają dla siebie szacunku i pozwalają na takie traktowanie. Ludzie - jest pełno normalnej pracy!!!!!!

ja30

Pracy dużo ale zatrudnienie stabilne, jeśli komuś chce się pracować ma szanse się tu zadomowić. jak ktoś zajmuje się pracą a nie narzekaniem czy ściemnianiem nie ma pretensji za darmo. Ludzie jak wszędzie, większość pomocna i bezkonfliktowa. Warunki socjalne dobre tj. dodatkowy pieniądz i świecowe upominki na święta itd., czysta stołówka, można spokojnie zjeść i nałóg tytoniowy zaspokoić. Może nie jest raj ale podług innych firm w okolicy.. - polecam.

Zuzanna

@Ewa i właśnie takie jest forum gowork.pl. Chce pomagać użytkownikom w podjęciu decyzji o pracy. Ale forum posiada regulamin: https://www.gowork.pl/regulamin i nie może dojść do tego, że będzie on lekceważony. Dlatego też wpisy, które go łamią administrator usuwa.

pracownik kcb

W KCB pracuję na produkcji już od dłuższego czasu, jak dla mnie nie jest to ciężka praca, trzeba się tylko na początku przyzwyczaić do pracy zmianowej. Podczas zatrudniania się do pracy pani kadrowa przedstawiła mi wszystkie niezbędne informację dotyczące mojego stanowiska, dodam, że była bardzo miła :) (w jednym z komentarzy ktoś pisze, że nie zostały jej przedstawione potrzebne informacje, widocznie ktoś z małym zainteresowaniem słuchał..). Tym którzy szukają stabilnego zatrudnienia, szczerzę polecam złożenie swojej aplikacji w tej firmie.

Praciwnica z produkcji
@pracownik kcb

Ciebie chyba pogięło ? O czym ty piszesz. ? Pracujesz tu od dłuższego czasu i tu jest stabilnie ?? Może dla ciebie nie jest ciężka praca bo może robisz tu męska pracę ktira nie jest tak męcząca jak dla nas kobiet .Ogarnij się chłopie !!!

Dron
@pracownik kcb

''Stabilne zatrudnienie'' :) Przed świętami na wyjazd na zbity pysk żeby talonów nie trzeba było dawać a po nowym roku ''witamy serdecznie'' bo kasa z urzędu pracy jest na nowo zatrudnionych ? :) Nie jest tak ? :)

Magda

a co Z ludzmi juz pracujacymi?jak operatorzy maszyn?pomagaja?slyszalam ze sa nieprzyjemne panie i nie pomagaja w Szczegolnosci jedna? czarna jakas,?

Nikusssss
@Magda

Panie i Panowie operatorki pomagają zależy od zmiany pewnie ale na ile mogą to nie ma problemów z pomocą.Trzeba też zrozumieć że mają maszynę i swoje obowiązki.

Zostaw merytoryczną opinię o K.C.B. Interlight Sp. z o.o. - Gniewkowo

• Jak się pracuje w K.C.B. Interlight Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy K.C.B. Interlight Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 57.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w K.C.B. Interlight Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 4 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

K.C.B. Interlight Sp. z o.o.

K.C.B. Interlight Sp. z o.o.